Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oliverda


Oliverda
félisten

RGYÁET: rém gyenge április elsejei tréfa

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2) mormota79 válasza Oliverda (#1) üzenetére


mormota79
tag

:DD

(#3) Cyberboy42


Cyberboy42
senior tag

UUU pedig én még az első TVB-A-ALBM megnevezésnél még annyira bedőltem mint a huzat, aztán kezdett csak körvonalazódni az üzenet :DDD :D :DD

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#4) olle


olle
senior tag

[Testing new Intel Xe Gaming GPU - Eiffel 6500]

:C :C :C

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#5) Pioneer


Pioneer
senior tag

Abu85 : Isten éltessen sokáig, boldog születésnapot kívánunk neked! :C :DD :P ;]

PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#6) Bleccs


Bleccs
csendes tag

Tehetnek rá biturbót, kompresszort, nitrót, stb... :DDD :DDD
Akkor is ez csak vergődés a szememben egészen addig, amíg el nem jön az új, versenyképes specikkel felvértezett 10 nano. :(

(#7) apatyas


apatyas
Korrektor

Ok, megvolt a beetetés :)

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#8) Robi BALBOA válasza Oliverda (#1) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Gyenge gyenge, de azintelnek jól jönne az a kis plusz kakaó is. :D

Én meg kedves Bánáti barátunkat tréfáltam meg így Április elseje alakalmából. :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#9) opr


opr
veterán

:DDD:DDD:DDD
Egy pillanatra nem voltam teljesen biztos benne, hogy ez most vicc, vagy komoly, de aztan a roviditesnel mar nem volt ketseg.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10) menpee


menpee
aktív tag

Csak abból gondoltam, hogy tréfa lehet a dolog, hogy az Intel mostani termékelnevezési filozófiájához mérten túl egyszerűek lettek a rövidítések.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#11) plömplöm válasza olle (#4) üzenetére


plömplöm
őstag

"made in denmark" :)

és a kábelek! :D

[ Szerkesztve ]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#12) paprobert


paprobert
senior tag

:D

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#13) olle válasza plömplöm (#11) üzenetére


olle
senior tag

Mennyi időt ölhetett bele? :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#14) Darmol válasza olle (#4) üzenetére


Darmol
senior tag

:R
És csak 1000 dollár. 400 watt pedig minden értelmes gaming gépben van. Vérbeli intelesek megpróbálhatják előrendelni az Intelnél. :K
És ha már ott voltam a MonkeyMark eredmények sem rosszak az RTX2090-el. Ilyen benchmark számok mellett semmi esélye az AMD kártyáknak. :(
De legalább megtudtuk mi elhagyhatatlan az igazi gamer kártyáknál. :K

Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

(#15) Robitrix


Robitrix
senior tag

Azt hallottam a legújabb intel procik már 25 Ghz-en fognak boostban futni.... :) ha már április 1 van....

(#16) #95462144


#95462144
törölt tag

Very Mature Process Technology :DDD

(#17) #38075904


#38075904
törölt tag

De egyébként az a vicc, hogy a jelen állásban tényleg kb itt tart az intel, többet is ki lehetett volna hozni :DD
Gondolom jobb a békesség alapon ennyi fért bele, de a lényeg bennevan így is :))

(#18) Darmol válasza #38075904 (#17) üzenetére


Darmol
senior tag

Én első blikkre simán bekajáltam. Nem ütött el eléggé a valóságtól. :K

Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

(#19) Synthwave válasza opr (#9) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egen, a mozaikszavak magyarázatát kihagytam volna. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#20) Lacika112


Lacika112
aktív tag

Abu...
Jövőre majd írd meg hogy 10nm re váltanak és elfelejtik a 14++++++++++++ ot

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#21) GodGamer5 válasza olle (#4) üzenetére


GodGamer5
addikt

:DDD :DD :DD :DD

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#22) szmörlock007 válasza Oliverda (#1) üzenetére


szmörlock007
aktív tag

Szerintem meg jó volt :DDD ;)

Az egészben a legviccesebb hogy kb tükrözi a jelenlegi helyzetet :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23) Robi BALBOA válasza #38075904 (#17) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ahogy Hofi mondta, az a vicc, hogy ez nem vicc! :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#24) Piftuka


Piftuka
veterán

A cikkben olvasható rövidítésekről és azok kibontásáról nekem ez a legendás jelenet jutott rögtön az eszembe:

Csupasz Pisztoly 2 1/2 - A fehérházban, első percek

"Aquila non captat muscas."

(#26) Tentalus


Tentalus
tag

Na most akkor döntse el valaki, hogy a következő valódinak kinéző hír kacsa-e vagy sem... A rövidítésektől eltekintve ugyanaz:

Intel Details 10th Gen Comet Lake-H for 45 W Notebooks: Up to 5.3 GHz*
(* Turbo Frequency for devices with Turbo Max 3.0 and Thermal Velocity Boost)
Intel's recommended PL2 (turbo power) for the Core i9 is 135 W

https://www.anandtech.com/show/15687/intel-details-10th-gen-comet-lake-h-for-45-w-notebooks-up-to-53-ghz

(#27) Robi BALBOA válasza Tentalus (#26) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Szerintem ez simán igaz. :D

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.