Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16820480


#16820480
törölt tag

Aztán majd jöhet a válaszlépés, hogy Kína megtiltja a Made in Taiwan címkés cuccok vásárlását mindenkinek, aki továbbra is akar kínai üzletet folytatni, mert hiszen Taiwan nem létezik... :U

(#2) Youri válasza #16820480 (#1) üzenetére


Youri
veterán

Taiwan egy sziget :) A Made in ROC lehet jobban zavarná őket

RTX ON

(#3) #16820480 válasza Youri (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem minden megoldás zavarja őket az egy Kínán kívül. Nem véletlen tiltották meg, hogy Taiwan néven induljanak eseményeken, hanem "Chinese Taipei" kellett helyette :N

(#4) Dare2Live válasza #16820480 (#1) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Lehet Kína/szerinted szerint nem létezik Taiwan és formálisan ezt rá is kényszerítik a világra a valóságban viszont igen. Nem, nem a kommunista párt gyakorolja a hatalmak Taiwanban.

Az ötlet amúgy nagy, jól visszaválaszolnának Taiwannak. Jahogy nem nekik kellett volna...?

Nem mellesleg Kína a globális kereskedelem fő nyertese. Brutális export-import szuficittel rendelkezik US fele. Amíg ekkorát kaszál rajta nem hinném, hogy szét akarná ezt verni.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#5) #00137984


#00137984
törölt tag

"Amerikánszki vagy Orosz alkatrész, az egykutya. Mindegyik made in Taiwan." :D

(#6) #16820480 válasza Dare2Live (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem tudom miért úgy jött le, hogy szerintem nem létezik, merő szarkazmus volt amit írtam. Kína arca hihetetlen nagy lett az elmúlt pár évben, mert ők is tudják, hogy mennyire megkerülhetetlenek már manapság.

(#7) qwertly válasza #16820480 (#6) üzenetére


qwertly
addikt

Pont ezért kell megrugdosni egy kicsit,erre csak manapság amerikai képes.

(#8) Picco válasza qwertly (#7) üzenetére


Picco
addikt

Foleg h kina a legnagyobb hitelezoje USAnak akik durvan be vannak adosodva nekik.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#9) exedoc


exedoc
senior tag

Én azt nem értem miért kell rázni a pofonfát. Mióta az a bizonyos "úriember" lett az elnök az USA-ban egyre több olyan lépést tesznek ami teljesen értelmetlen, és csak szarul jönnek ki belőle. Valamiért nagyon ellensége Mr.T. a modern technológiának, legyen az okostelefon, vagy bármilyen számítástechnikai hardver. Nem igazán értem, de mindig a felhasználói piac szívja meg vagy áremelkedéssel, vagy készlethiánnyal. Biztos jó játék nekik.

(#10) qwertly válasza Picco (#8) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Ezzen az oldalon [link] mintha azt írják hogy sárgáknál fáj ez a dolog jobban. És én csak jó dolognak tartom ha megregulázza Amerika ezzeket mert amúgy nem állítja meg senki őket.És lerabolják a villágot.,tönkre teszik európai cégeket állami támogatással utána meg bagóért felvásárolják.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.