Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59) 8th válasza sziku69 (#21) üzenetére


8th
addikt

"Amikor valami új munkám van, és ki kell találnom valamit, akkor van bennem egy kis para. De valahogy mindig összejön."

Ó, ez ismerős. Most is épp egy kerítés módosításán agyalok. Leegyeztettünk mindent a megrendelővel készítettem hozzá egy gyártó sablont a műhelyben milliméter pontosan előgyártottam, hogy a helyszínen csak össze kelljen állítani a darabokat és készre hegeszteni erre tegnap felhív az ember, hogy most mentek el a kőművesek kész a kerítés alapja. Tessék? Megismételte. Levert a víz. Mert ugye az volt megbeszélve, hogy aznap jönnek a kőművesek is mint mi és együtt állítjuk be a kész kerítést + az úszókaput. Hát nem. Kimentem a helyszínre méretet venni mit csináltak és persze, hogy centikkel elkúrták az egészet a tervhez képest. Most nekem kell hozzájuk igazodni és módosítani a konstrukción. Rendesen megy a matek, hogy hogyan oldjam meg, hogy se plusz anyagköltségben sem munkaórában ne lépjek ki a leadott és jóváhagyott árajánlat keretből. Imádom amikor így megkavarják a dolgokat az én káromra. Na de ilyen ez a popszakma.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.