Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Dhampir


Dhampir
félisten

Gyönyörűségesek a munkáid! :R

(#102) sziku69 válasza Dhampir (#101) üzenetére


sziku69
senior tag

Köszi. :R

(#103) INTELligent válasza sziku69 (#98) üzenetére


INTELligent
senior tag

Ez is jó lett!!!

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#104) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Ajánlom a szerző és a többiek figyelmébe a BME Alakítástechnikai Szakosztályát, ott sokat kovácsolnak a hallgatók géppel és kalapáccsal is. Az elméleti ismereteiket is öntevékeny körben fejlesztik. Szerintem külsős is jelentkezhet.

(#105) jozsi252 válasza sziku69 (#96) üzenetére


jozsi252
veterán

Olyan élethűek a hordók is. Ebbe a hsz-be linkelt kép is nagyon durva. A levelek főleg, meg úgy az egész összeállítás. Egy háznál szinte végtelen azoknak a kovácsoltvas dolgoknak a száma, amit meg lehet csinálni. Kezdve a kaputól, kültéri lámpák, kerti díszitések, mennyezeti lámpák, asztal, kerti asztal - székek, és még sorolhatnám.

Nem emlékszem rá hogy olvastam-e de az elkészült dolgokat, kézzel szoktad lefesteni, vagy fújni szoktad géppel, vagy vegyesen? Attól függően hogy miről van szó?

iPhone 13 Pro Max

(#106) sziku69 válasza turbulencia8 (#104) üzenetére


sziku69
senior tag

Nem tudom, mennyire új vagy régi dolog ez, de mindenképpen jó kezdeményezés. Nem kell hogy elkötelezze magát az ember az elején. De ha ráérez a fém alakításának az ízére, már fél siker.

(#107) sziku69 válasza jozsi252 (#105) üzenetére


sziku69
senior tag

Szinte kivétel nélkül minden ecsettel festek. Van kompresszorom, de már évek óta csak áll a sarokban.

(#108) otto14


otto14
senior tag

Nagyon tetszett a cikk :) Az viszont érdekelne hogy mennyibe kerül egy olyan csillár?

asd

(#109) szucsinka


szucsinka
őstag

Klassz a cikk.Nagyon szép dolgokat lehet csinálni simán csak vasból.
én kőböl csinálok hasonlót és persze a pénzért csinálja az ember de amikor megdicsérik a munkádat annál nincs jobb érzés.

Dema Boost

(#110) sziku69 válasza szucsinka (#109) üzenetére


sziku69
senior tag

Szia. Ez érdekelne. Van esetleg valamilyen képtárad a munkáidról, vagy elérhetőséged?

(#111) KAMELOT


KAMELOT
titán

Nem semmi ilyen cuccokat kialakítani. No. 1

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#112) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Az ilyen férfias dolgok, mint a kovácsolás, meg egyebek, milyen kapósak itt a Logouton - nem is tudom, miért :D -, meg úgy egyáltalán, még úgy is, hogy megkérik a vele való munka árát. Édesanyám ékszereket készít, oszt áron alul sem tudjuk eladni :)

(#113) KAMELOT válasza Crystalheart (#112) üzenetére


KAMELOT
titán

Mert ékszer nem sok embernek kell. Ilyen kovácsolt vas meg jó pár évig kitart és mutatós főleg a milkósok körében elterjedtek főleg a kapuk vagy kerti cuccok készítése. Azok megfizetik!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#114) Crystalheart válasza KAMELOT (#113) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Sok embernek kell ékszer, szinte minden nőnek, csak itt a gulyáskommunizmus szabályosan kivégezte az ízlést és mindenki bizsut vesz. :D (Az ékszer is mutatós és kitart száz évig is, és még hivalkodni is lehet vele a sznoboknak, külföldön van piaca is - Magyarország speciális eset.)

(#115) KAMELOT válasza Crystalheart (#114) üzenetére


KAMELOT
titán

Ja igaz a nőknek kel csak hát az van amit mondasz. BIZSU! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#116) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Köszi szépen, állati jó cikk. Sok ilyesmit olvasok/hallok mostanában, hogy azt kell csinálni, amihez az embernek kedve van és szereti. Én elvileg informatikusnak készülök, de én csak a hardverekért vagyok oda, a porgrammozás rohadtul nem izgat :( De előbbiből nehéz megélni, még ha nyitnék is egy használt pc szaküzletet ki tudja, 10 év múlva lenne-e rá kereslet :U

Mégegyszer köszi a roppant igényes, színvonalas cikkért, az a lámpa és a tükör (igaz utóbbi nem olyan jól használható mint amennyire gyönyörű :P ) lenyűgözött :R A hónap cikke simán!

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#117) sziku69 válasza GeryFlash (#116) üzenetére


sziku69
senior tag

Köszi GeryFlash!

A másik hobbym nekem is a számítógép. Ahol régen laktam, Győr mellett, egy Pér nevű faluban, ott sokáig én voltam a "rendszergazda" sok helyen, mert összeraktam egy jó pár gépet, telepítettem, rendbe tartottam, ha igény volt rá. Szeretem őket bütykölni. De ha abból kéne megélnem, akkor gondban lennék. Szóval rokonlelkek vagyunk :)

Köszi a hozzászólást! :R

(#118) sziku69 válasza Crystalheart (#112) üzenetére


sziku69
senior tag

Tényleg nagyon gyönyörűek azok az ékszerek. Nem kevés munka van bennük. Voltak már valamilyen kiállításon? Vagy valamilyen kézműves/képzőművészeti vásáron? Én a helyedben írnék erről egy cikket.

(#119) Vakegérke válasza Crystalheart (#114) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mi lenne, ha hirdetnéd a Hardveraprón, Vaterán, Apródon?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#120) Toomy


Toomy
senior tag

Gyönyörű, pazar munkák! :R
Nagyon tetszett az írásod is.
Egy fontos kérdés. Füldugót fülvédőt használsz? Mert azért nem árt, hogy megőrizd a hallásod. :K

(#119) Vakegérke - Ő bőven az a kategória akit nem kell hirdetni! Az elégedett ügyfelek megteszik. :K

[ Szerkesztve ]

(#121) Vakegérke válasza Toomy (#120) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megnézted, hogy kinek írtam? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#122) danikollar


danikollar
őstag

Gondolom mondták már, hogy ügyes vagy! :DDD

(#123) Maxxxim

Hűűűűűű alapvetően a számtech jellegű cikkek miatt olvasom a Logout-ot, de időnként más témában is beesik egy-egy érdekfeszítő cikk.
Ez is ilyen lett, és élvezet volt olvasni !

Kösz a szuper írást :R

(#124) sziku69 válasza Toomy (#120) üzenetére


sziku69
senior tag

Köszönöm, és örülök, hogy tetszenek a munkáim! :R

Füldugót használok, bár fülcsengésem, sajnos van. Inkább a szemeimmel vannak már problémák.

danikollar: Igen. Köszi :) :R

Maxxxim: Köszönöm :R

(#125) Crystalheart válasza sziku69 (#118) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Köszi, édesanyám nevében is, nem is tudtam, hogy láttad már :) Mindig az van, hogy "Hűű, milyen szép, hí, milyen jó" stb., aztán mikor meglátják, hogy nem horgolás- meg gyöngyfűzés-árban van (mit gondoltak?), akkor mosolyogva lemondanak róla. :)

Bár azt nem mondom, hogy ha volna a belvárosban egy üzletünk hozzá, nem tudnánk eladni, de az nem opció. Piacon nem veszik, a tematikus vásár a egyetlen, amit még nem próbáltunk, mert még kellene valami normális ponyva a sufnituning vásári asztal tetejére, ami nem kis zsé. De a legnagyobb akadály, hogy a vásárokon mindig elég magas a helypénz.

Vakegérke: Megvolt, teljes eredménytelenség. Szvsz magyar ember nem vesz ékszert webshopban.

[ Szerkesztve ]

(#126) sziku69 válasza Crystalheart (#125) üzenetére


sziku69
senior tag

Ha már ilyen szépen megépült a vásári asztal, és megjegyzem jól is néz ki, akkor már tényleg csak a ponyva hiányzik. Hány négyzetméter kellene hozzá szerinted? Meg, gondolom méretre kellene gyártatni? Van egy ismerősöm aki járt kézműves szakmai bemutatón Budapesten. Rákérdezek nála, miként működik ez.

Én komolyan gondoltam ez a cikk írást. Egyébként is nagyon színvonalasak a cikkeid, szerintem fel lehetne tuningolni ezt a dolgot!

[ Szerkesztve ]

(#127) Crystalheart válasza sziku69 (#126) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Cikk majd ha élőben is meg lehet nézni... A ponyva, nos nem csak méret kell, hanem meg is kell szabni-varrni, tehát ponyvakészítővel kell. Mivel nem centire pontos az állványzat, így el is kellene vinni a ponyvakészítőhöz és ott felállítani. Majd sorra kerül, de egyelőre filléres gondjaink vannak, és küszöbön a sulikezdés is. Addig olyan helyeken gondolkodunk, mint pl. a fővárosi Wamp, ahova nem kell asztal, mert egyenasztalok vannak, de a részvételi költséget a karácsony előtti vásárokra spóroljuk. Reméljük, ennyi év után már be fog indulni kicsit...

(#128) sziku69 válasza Crystalheart (#127) üzenetére


sziku69
senior tag

Jól látom? Holnap lesz? Mentek?

[ Szerkesztve ]

(#129) Crystalheart válasza sziku69 (#128) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem, a nyáron tuti nem, még nem fogadták el a jelentkezést, kissé bürokratikus. :)

(#130) sziku69 válasza Crystalheart (#129) üzenetére


sziku69
senior tag

Értem.

Elég szomorú!

(#131) QbHead


QbHead
aktív tag

nagyon szeretem az ilyen műveket mindíg is nagy tisztelőjük voltam a kovácsoknak :K

[ Szerkesztve ]

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#132) sziku69 válasza QbHead (#131) üzenetére


sziku69
senior tag

:R

(#133) kavboy


kavboy
tag

Gyönyörű... Gratulálok, nagyon szépen dolgozol!

vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) by Feribá & gozso

(#134) sziku69 válasza kavboy (#133) üzenetére


sziku69
senior tag

Köszi.
:R

(#135) fuze


fuze
őstag

Nagyon szép és igényes munkák! Gratulálok! :)

adms.hu | UI Designer

(#136) sziku69 válasza fuze (#135) üzenetére


sziku69
senior tag

Köszönöm! :R

(#137) sziku69


sziku69
senior tag

Ez a legújabb.

(#138) sztanozs


sztanozs
veterán

Jó a cikk, és munkáid is tetszenek :R

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#139) sziku69 válasza sztanozs (#138) üzenetére


sziku69
senior tag

Szia. Köszönöm! :R

(#140) Soseee


Soseee
csendes tag

Hát minden elismerésem!
Jó látni, hogy vannak még emberek, akik látják hogy egy régi szakmának is van helye a mai világban.

Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftsausstellung meg hosszú!

(#141) sziku69 válasza Soseee (#140) üzenetére


sziku69
senior tag

Köszi :) :R

(#142) simonzé


simonzé
addikt

Csodálatos. Istenadta tehetséged van a vashoz, szerintem ezt tanulni nem lehet. Vagy benned van, vagy nem.
Sosem rajongtam a vas tárgyakért, számomra túl hidegek. De ha pár óra múlva az én számaimat húzzák ki, csörögni fog a telefonod, annyi biztos.

I don't fit in. I fit out.

(#143) sziku69 válasza simonzé (#142) üzenetére


sziku69
senior tag

Szia. Nos úgy látom, nem a Te számaidat húzták ki. :DDD

Köszönöm :R :R :R

(#144) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Minden tiszteletem! Keresztapám is kovács, nehéz szakma ez.

(#145) sziku69 válasza Lomha 8V (#144) üzenetére


sziku69
senior tag

Köszi. :R Add át keresztapádnak, az üdvözletemet.

(#146) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Jó az ízlésed, nekem is tetszenek ezek a formák.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.