Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raysen623


Raysen623
addikt

Nem érzem azt a nagy grafikai fejlődést a játékban. Egyiptom skin oszt jó napot.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2) Gery9112 válasza Raysen623 (#1) üzenetére


Gery9112
őstag

LOL :DDD oké.....

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#3) Zedz válasza Gery9112 (#2) üzenetére


Zedz
addikt

Sztem se sokkal szebb mint a Syndicate.

(#4) nullpoint


nullpoint
senior tag

Mangalicákat ne mutatták volna, akkor gameplay élvezetes is lehetett... volna... :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#5) Gery9112 válasza Zedz (#3) üzenetére


Gery9112
őstag

Tegyük fel, hogy egy az egyben úgy néz ki (szerintem nem de kinek mi) úgy vagyok vele, hogy ha ezt korszakot/terepet meg tudják tölteni érdemben tartalommal akkor nem lehet egy rossz szavunk se.

A Syndicate mostani szemmel se csúnya, de valahogy Londont 10 perc után meguntam, hiába volt amúgy maga a játék egy kellemes csalódás. Itt már a stream alapján is változatosabbnak tűnik a terep....de persze biztosat majd csak a megjelenés után lehet mondani.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#6) WhiteWalker válasza Raysen623 (#1) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Inkább a Horizon Zero Dawn + Shadow of Mordor keveréke lenne :D
2 percet bírtam belőle nézni...
Semmi extra, kérjük haladjon tovább.

(#7) Kvelstadt válasza Gery9112 (#5) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Egyetértek.
Engem kiváncsívá tett az új harcrendszer, a világ meg megintcsak érdekel, szóval itt az esélye a szériának hogy azutóbbi részek kihagyása után legalább még erre a körre befizessek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8) kola99


kola99
tag

Ki ne akarná elkapni egy körre Cleopátrát ? Már ez megéri ... :P

(#9) Fred23 válasza Zedz (#3) üzenetére


Fred23
nagyúr

Attól még nagyon jónak tűnik számomra, csak tényleg igaz legyen a procinál megadott gépigény, mert az az i5-2400S túl jól hangzik. Tesztek és játékok alapján is ez nagyjából egy G4560 szintje. Vagyis úgy tűnik, eljutott a sorozat oda, hogy egy Pentium is elég neki. :)

(#10) Kvelstadt válasza Fred23 (#9) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Rajöttek ubiék hogy van aki azért nem vesz új játékot mert nem bírja a gépe és nehogymár az ő pénztárcájuk zárva maradjon, ígyhát visszafelé fejlesztik a játék grafikáját. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#11) Fred23 válasza Kvelstadt (#10) üzenetére


Fred23
nagyúr

Lehet, én vagyok igénytelen egy kicsit, de nekem ez a grafika teljesen oké. Ha meg nem ilyet látok majd végig, külön öröm lesz:

A pénztárca érvet furcsa, hogy csak most hallották meg. Korábban jó volt nekik, hogy vegyünk erősebb gépet, ha nem fut jól; talán elvesztették egy-két szponzorukat? :DDD

(#12) Kvelstadt válasza Fred23 (#11) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Korábbi hsz-emben mikor írtam hogy érdekel az új rész, a grafikát nem is wmlítettem merthogyaz nem érdekel. Biztos ki fog nézni valahogy. Manapság rengeteg játék szép, de az én szememnek tuti.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13) antikomcsi válasza Fred23 (#11) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem igénytelenségről van szó, hanem arról, hogy ez a dolog teljesen szubjektív!

Neked tetszik így, nincs vele baj, rendben van! Nekem meg ez így ebben a formában, ami a youtube videóból látszik, nagyon nem tetszik. Elég gagyinak néz ki friss AAA címhez mérten.

Ízlések és pofonok.

(#14) DeathAdder válasza Raysen623 (#1) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát AC-kről mindent el lehetett mondani, csak azt nem hogy fejletlen a grafika.
Amikor xboxon kipróbálták akkor az álluk koppant a látványtól a játékosok elmondása szerint. YT meg szarrá konvertál mindent, amikor feltöltöttem és visszanéztem egy Witcher 3 felvételt csak kamilláztam h mi ez a szar :D

Egyébként a Wildlands motorját használja majd, csak vélhetően egy jobban optimalizáltat, szóval bőven fasza lesz.

(#15) Raysen623 válasza DeathAdder (#14) üzenetére


Raysen623
addikt

Legyen igazad.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#16) quikswitch


quikswitch
csendes tag

Sziasztok!

Innen érdemes lenne megvenni szerintetek?

https://www.g2a.com/r/ac-origins-akcio

(#17) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Na srácok ha van kedvetek beszélgessünk erről az új ac-ról.
Adom a pro-t jöhet a kontra.
Persze csak az alapján amit eddig láthattunk, és azétt van már videóanyag neten.
Szóval én több résszel ez előtt kiszáltam az ac világból mert az új skin-t nem ellensúlyozta a történet, a játékmenet pedig szinte ugyan az volt és én ebből kiégtem.
Aztán jött a hír hogy új harcrendszer ami kíváncsívá tett.
Most az elmult pár napban megnéztem rengeteg videót de egyszerüen nem tudott behúzni szóval lehet végleg kiégtem ebből a játékból.
Léírom mit látok.
A harc nem tetszik. Nem rosszabb vagy jóbb mint volt, csak egyszerüen nem úgy néz ki mint amit szivesen használnék játék közben.
A világ nekem csak egy új skin és a hatalmas bejárható terület nekem csak annyit jelent hogy vàltozatos terepen nyitogatom a ládákat.
Szóval nekem ez már nem elég hogy elmenjek felfedezni egy területet ahol még nem voltam és ahol annyi új fog várni hogy lesz egy látvány ami addig nem volt, kinyitom a ládákat és öljek meg valakit vagy szerezzek meg valamit.
Vannak más játékaim amelyek kielégitík ezen igényeim olyan körítéssel ami jobban tetszik.
Szóval ha az új harcrendszer és a fejlesztés meg az új világ-skin nem elég, van e még valami plusz amiről nem tudok és húdejó lesz tőle a játék?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.