Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaitouP


KaitouP
veterán

Ez több okból is bosszantó:

- Elég komoly játékfelhozatal lesz tavasszal, különösen áprilisban a Cyberpunk 2077 miatt
- Mikor is volt a reveal? 2015? Majdnem 5 év alatt nem sikerült a játék egy kis szeletét megcsinálni, és kell még egy hónap?

GG Square Enix :W

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2) rottenbull válasza KaitouP (#1) üzenetére


rottenbull
senior tag

Nem mintha az a par oranyi jatekido szamitana, amit ebbe bele lehet majd tolni. Gondolom a maximalistak is elfelejtik egy hetvege utan.

(#3) KaitouP válasza rottenbull (#2) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát 20-nál több játékótáról biztos nem beszélünk, nagyon maximum a completionist is 30.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4) .LnB válasza KaitouP (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így tuti elmarad az első napos vásárlás. Viszont a minőséggel nem lesz gond szerintem. Csak ez a feldaraboltság, ez aggaszt...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) KaitouP válasza .LnB (#4) üzenetére


KaitouP
veterán

Engem is. Enyhén lenne csak más a helyzet ha a játék esetében egy teljes egészről beszélhetnénk, bár tekintve hogy a CP 2077 is akkor jelenik meg kb., illetve hogy 5 éve fejlesztik már, ígyis-úgyis szánalmas a dolog.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6) .LnB válasza KaitouP (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon nagy butaságnak tartom, hogy a CP2077-hez tolták el. Akkor már toltam volna rajta még egy hónapot. Bár akkor lehet, hogy a Ghost of Tsushima-ra "lógna rá". Nem tudom.. sehogy se szerencsés ez..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.