Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

PCn halott az egész játék.Erre PS4en újra fénykorát éli?Ezért (is) jó a nagy felhasználó bázis.Több cégnek menekülés lehet a platform.

(#2) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Mi lesz a szerverekkel,ha kiadják rá a pubg-t?

Life, Uh, Finds A Way

(#3) #52588800 válasza hombre[EU] (#2) üzenetére


#52588800
törölt tag

Mi lenne? Nyugaton már lecsengőben van a pubg láz, (távol)keleten meg PC/mobilon játszik az emberek 90% -a. Szóval nagy hatással nem lesz rá.

[ Szerkesztve ]

(#4) ribizly válasza #52588800 (#3) üzenetére


ribizly
veterán

Azért még a "lecsengőben"-től messze van. Csak kezd normalizálódni a helyzet. Az aktív játékosok száma mindenképpen konvergál egy ésszerű szinthez, amin utána majd beáll. Ha a fejlesztők meg tudják ugrani, hogy minőségi játékélményt nyújtson (teljesítmény ingadozások eliminálása, grafikai bug-ok kiszűrése, jó netcode, ...), akkor ez sokág lesz még szórakoztatási forrás. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) #52588800 válasza ribizly (#4) üzenetére


#52588800
törölt tag

Mint ahogy írtam, nyugaton.

(#6) kiezTe90 válasza hombre[EU] (#2) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Miért, kiadják? :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#7) hombre[EU] válasza kiezTe90 (#6) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Egyszer csak összerakják olyanra,amire a Sony is rábólint

Life, Uh, Finds A Way

(#8) tuki2200 válasza #52588800 (#5) üzenetére


tuki2200
senior tag

Kinaba meg Koreaba hogy lehet tobb a Player mint a jatektulajdonos? Mindig tudnak par boldog percet okozni ezek az orszagok :DDD

(#9) #52588800 válasza tuki2200 (#8) üzenetére


#52588800
törölt tag

Netkávézókban sokan játszanak.

(#10) Anaren91 válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


Anaren91
senior tag

PC-n nagyon sok játék azért hal ki, mert a fejlesztők sznak a csalók kiszűrésére...

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#11) YASKATIR válasza ribizly (#4) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Jelenleg egyre inkabb ugy nez ki, hogy a fortnite ellopta ezt a show-t es a pubg lassu es fajdalmas hanyatlasba kezdett, foleg ugy, hogy a fejlesztok a mai napig szarnak ra magasrol a jatekosokra

Ezt a hanyatlast a pubg corp is erzi, nem veletlenul vergodnek: PUBG Corp has filed a lawsuit against Epic Games

[ Szerkesztve ]

(#12) Wlac


Wlac
Ármester

Vártuk, kipróbáltuk, de nekem oltári nagy csalódás volt. Az egész játék üres, ami azért szörnyű, mert az egyetlen BR játék, amivel játszottam a PUBG mobil változata volt, és pár nap után vissza is tértünk rá.

“The wha-"

(#13) ProEvoFan válasza Anaren91 (#10) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igaz.Ez a téma is megérne egy misét.

(#14) haxiboy


haxiboy
veterán

Este lehet kipróbálom én is :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#15) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Amúgy azt meg tudná valaki mondani, hogy a járművekkel miért nem lehet elütni az ellent? Többször próbáltam és mindig én jártam pórul, egyszerűen átmentem a játékoson és nem történt semmi. Ez azért eléggé idegesítő tud lenni.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.