Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Segal


Segal
veterán

Már tegnap este ezzel toltam a PUBG-t. Aki azzal játszik annak kötelező ez a driver. Mással még nem próbáltam.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2) teshowatti válasza Segal (#1) üzenetére


teshowatti
csendes tag

Ezt örömmel hallom, mert nekem a januári driverrel jöttek a fps droppok, aztán kénytelen voltam vissza tenni a decemberit, azzal ment rendesen. Ma este akkor felteszem meló után.

(#3) ZnVjaw0K


ZnVjaw0K
tag

ethash és equihash rate-et nézett már valaki? Változott? ;]

(#4) Wesder


Wesder
félisten

Nocsak, kell kicsit tolni a PUBG szekerèt?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) scope2007 válasza Wesder (#4) üzenetére


scope2007
addikt

A pálya alatti óceán kapott frissítést xD

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#6) b. válasza Wesder (#4) üzenetére


b.
félisten

Azét nem kell, ne aggódj :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) GodGamer5 válasza scope2007 (#5) üzenetére


GodGamer5
addikt

:DD

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) b.


b.
félisten

COD WW2 kisimult, nagyon szuper lett.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) Bandi995 válasza Wesder (#4) üzenetére


Bandi995
aktív tag

Attól nagyon messze van. Salty much?

(#10) vizib


vizib
csendes tag

Nekem azota az R6 Siege fix 50 fps re esett 150-rol, valakinel hasonlo?

(#11) b. válasza vizib (#10) üzenetére


b.
félisten

valami gond lehet akkor nálad. Exprience fent van? abban nem állítódott el a felbontás skálázása?( 4 K ról skáláz vissza esetleg FHD re)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) vizib válasza b. (#11) üzenetére


vizib
csendes tag

igen fent van megnezem. de szerintem le is torlom, mert mindig szivat

(#13) vizib válasza b. (#11) üzenetére


vizib
csendes tag

de mugy az sem indokolna szerintem az 50 fpst. ultran 1440p ben volt 150.

(#14) b. válasza vizib (#13) üzenetére


b.
félisten

Azért a 4K nagy megterhelés a 1440P hez képest,de szerintem valami Sync lehet bekapcsolva, ilyesmi. Délután felteszem, ránézek ha gondolod, épp 3-4 napja törltem le a gépemről.GTX 1070 karim van.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#15) vizib válasza b. (#14) üzenetére


vizib
csendes tag

nekem is 1070TI. megnezem mindenkepp az experiencet

(#16) thoma83


thoma83
csendes tag

Nekem nagyon nem jött be ez a driver a GTX 780-hoz, mert amikor megnyitok egy videót akkor előtte beszaggat az egész windows, még az egér kurzor is.
Vissza raktam az előzőt és minden oké.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.