Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanya


Sanya
nagyúr

A heroes of might and magic 5 vagy 6-nál teljesen felhagytam az ubisoft játékokkal.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2) Kirrr


Kirrr
aktív tag

Xbox One patch 40GB...

Nem megerősített!

[ Szerkesztve ]

(#3) mcwolf79 válasza Kirrr (#2) üzenetére


mcwolf79
veterán

A patch ugyanakkora, csak ez a nyomorék Ubi arra sem volt képes, hogy az update-et normálisan megcsinálja. :(

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4) Jeanne d'Arc

Remélhetőleg végre játszható lesz.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5) oriic válasza Kirrr (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem a patch akkora, hanem a teljes játékot újra akarja szedetni. Perpill nincs rá megoldás, szóval vagy leszedik az emberek a patchelt játékot újra, vagy megvárják az Ubi patch javítását. :D Előbbivel valszeg jobban jár a többség.

Live-Die-Respawn

(#6) djculture válasza oriic (#5) üzenetére


djculture
félisten

Vagy ha konzol verzió akkor visszaviszik a boltba és játszanak mással .. Sajnos az ubiplay fiókról nehéz levakarni mert ha lehetne én már rég kidobtam volna a kukába ahova való .. Nem ér annyit az egész hogy ezen a kókány produktumon idegeskedjen az ember. Amit igértek hogy kárpótolnak egy játékkal azóta sincs sehol..

[ Szerkesztve ]

(#7) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Elfelejthetné már az UBI ezt a több grafikus motort (próbálunk) gyártani és futtatni egyszerre, Far Cry 4 gyönyörű, patch nélkül is talán egyszer találkoztam hibával, pedig már 40+ órát beletettem, ULTRA grafikán, akadás mentesen (FHD, FX 9590, 16Gb 1866, 280X Matrix Platinum)

AC téren elég csak az előzőekre gondolni, Black flag grafja nem tetszett, előtte meg még lejjebb kellett venni a grafikát mikor megérkeztünk Bostonba, pedig azt a részt játszottam végig utoljára stb...

Miért kell béta tesztereknek nézni az embereket, kiadni minél előbb, aztán majd javítjuk amit tudunk, nagyon nem tetszik ez az irány egy ideje.

(#8) Kirrr válasza oriic (#5) üzenetére


Kirrr
aktív tag

De akkor is 40gigát kell lerántani ;]

(#9) oriic válasza Kirrr (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó hát ez tény. :D

Live-Die-Respawn

(#10) negyven2 válasza oriic (#9) üzenetére


negyven2
veterán

A lemezes verziót elvileg elég újratelepíteni és akkor megoldja a problémát.

[link]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#11) Chapel


Chapel
addikt

AC1-et meguntam, ki sem toltam. A 2. részt szimplán nem tudtam elindítani eredeti program létére, drm rulezz...ezután már igen negatív kép élt bennem, ennek megfelelően a 3. résznek esélyt sem adtam.
(Plusz a rengeteg kritika, hogy játszahatatlan volt, hulladék port stb.)
A black flag tetszett, de nagyon-nagyon sok minden volt benne kidolgozatlan, inkább a tengeri hangulat és tagadhatatlan szép látvány (pc, max) vitte el számomra.
Most itt ez és ez már vicc/szánalmas.
Túl korai kiadás, kapkodás, hozzánemértés, nemtörődömség, kapzsiság...szóval lehet találgatni, de egy biztos: pihentetni kéne a szériát, nem pedig egyre kisajtolni az újabb és újabb fél és negyedkész részeket.

Egy valami volt pozitívum, a cikk harmadánál voltam mikor az egyértelmű szakmaiságból rögtön sejtettem hogy abu írta. :)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#12) djculture válasza Chapel (#11) üzenetére


djculture
félisten

Majd a rogue az megint hajós és a régi motor...

(#13) Snip3r_HUN válasza Kirrr (#8) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Még jó hogy nincs internetadó ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#14) vhw


vhw
addikt

"...hiszen annyira hittek benne, hogy még a konzolokra is olyan portot készítettek, amely nem használ alacsony szintű hardverelérést, és ez a program teljesítményét látva hiba volt."

De ezek nem próbálják ki véletlenül a saját játékukat?
A fejlesztés elején nem tesztelik, hogy fog-e működni az elképzelésük vagy se?

"Hittek" benne?
A továbbiakban egyházként kellene működniük.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15) oriic válasza negyven2 (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, elvileg az újratelepítés ott megoldja a gondot, de digitális játéknál most gáz van.

Live-Die-Respawn

(#16) saelin válasza FeRRaR1 (#7) üzenetére


saelin
veterán

A házon belüli több motort én sem értem. Írnának egyet, ami több játékhoz is használható lenne, ala Unreal és Cry Engine.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#17) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

sok hűhó semmiért: lapos, unalmas, koncepciótlan termék. óriási lehet a fejetlenség Ubi-éknál.. ennyi fejlesztő, ekkora cég és mégis úgy tűnik, hogy a leginkompetensebb banda a játékpiacon. pedig van még egy EA-nk is.. persze a gondok ennél sokkal komplexebbek és mélyebbre gyűrűznek.

és ez az a cég, amelyik egykor előállt a Rayman-el, a BG&E-vel meg a PoP:SoT-al.. el sem akarom hinni.

(#18) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

Ezzel a változtatással az Ubisoft ezt a problémát le is tudta, mivel magát a hibát a játék szerves részévé tették.
:C

amúgy érdekes, hogy 2014 óta low level api nélkül nem lehet játékot fejleszteni. AC készítői pl rákukkanthatnának a skyrim és medieval 2 total war-ra. Mert abból a 2ből össze lehetne ollózni egy AC Unity színvonalú dolgot.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#19) tatararpad


tatararpad
őstag

Kutyát sem izgatja már ilyenkor mit csinálnak, a Unity-t már leírták. Joggal, mert a párszáz fejlesztő és nyakkendős között valaki biztos látta már az elején, hogy "b*sszátok ez nem fog így működni". Aztán mégis hittek benne, hát hinni a templomban szokás, nem az üzleti életben. Azon a kiadón aki mégis képes volt így kiadni egy játékot egy low level API sem segített volna, mert a fejek nem működnek ott elég hatékonyan, nem a játékmotorok.

(#20) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Na ez a hír bearanyozta a napomat!

Az utolsó előtti bekezdésnél kicsit megdöbbentem, de ugyanakkor csak mosolyogni tudtam rajta.
Elképesztő ez a banda, eddig még az EA sem mert elmenni, amikor egymás utáni két évben megnyerték a citromdíjat.
Az Ubi újraértelmezi a butítás fogalmát, most már hivatalosan is feature-ként adják el a hibákat, egyszerűen hihetetlen! Minden idők legundorítóbb és legszánalmasabb bandája, ezeknél még egy két fős garázsbanda is ezerszer tehetségesebb, mint ezek a balf*szok.

Ezek után csak röhögni tudok azon is, aki pénzt ad ezért a szemétdombért, amit játéknak hívnak. Nem hittem volna, hogy valaha egy nagy kutya lefogja körözni az EA-t a hulladék gyártás kategóriában.

Ha ezek után az Ubi nem kapja meg a 2014-es évre a legrosszabb cég díjat, akkor soha!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#21) Menthirist


Menthirist
veterán

Valamit nem értek...

" A cél tulajdonképpen egyértelmű, mivel a program, helyenként rendkívül limitált teljesítménye annak köszönhető, hogy túl sok egyedi rajzolási parancs kerül kiadásra, amelyet a PC-n a DirectX 11, az Xbox One-on a DirectX 11.x, míg PlayStation 4-en a GNMX API nem tud optimálisan feldolgozni."

Ez hangzott el most. Míg az a cikk, aminél az új irányzatról van szó, ez:
"Az érkező Assassin's Creed Unity egy teljesen új architektúrájú leképzőt használ, aminek eredménye, hogy lényegesen kevesebb rajzolási paranccsal dolgozik a rendszer. "

Akkor most sokat akartak, vagy keveset? Eddig a régi motor rajzolási mennyiségét csökkentették, de nem eléggé? A régit lehetett még úgy ahogy futtathatóan portolni, de az újat nem? A Ubisoft elképesztően amatőr hibákat vét, és közben megkeni jó alaposan marketing bullsh*ttel. Már pár játék óta fenntartom hogy nem veszek Ubi terméket, mert állandóan s*gget csinálnak a szájukból. Nálam totálisan átvette a legrosszabb kiadó címet az EA-tól, ahol legalább valamennyire látom hogy próbálkoznak.

Egyébként a Unity-t igen, már kapálózhatnak, ebből nem lesz értelmes elbírálású játék, ahogy a Vista-ból sem lett kedvelt oprendszer, akárhogy is kapálóztak.

Azt azért erősen, nagyon nagyon erősen furcsálom hogy senkinek sem tűnt fel, hogy 20-22 fps-sel megy ps4-en a játék (mert hogy a pc verzióra szartak, ahhoz hozzászoktam)...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#22) worxland válasza vhw (#14) üzenetére


worxland
addikt

"A továbbiakban egyházként kellene működniük." - Aha. Ők lesznek a templomosok. :DDD

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#23) djculture válasza Menthirist (#21) üzenetére


djculture
félisten

Division-al milesz arra leszek kíváncsi.. Lehet az ilyen crewes hol megy a szerver hol nem móka lesz plusz még watchdogs módszerrel agyonbutítva?

(#24) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, most nézem, cross-site hír lett. Wow... :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#25) saelin válasza oriic (#24) üzenetére


saelin
veterán

Akkor csak jól emlékeztem, hogy én a gamepodon kommenteltem! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#26) Menthirist válasza djculture (#23) üzenetére


Menthirist
veterán

Majd kiderül. De elképesztően epikusan zseniálisnak kell kívül-belül lennie, hogy megvegyem. Amit a Ubi utóbbi évekbeli teljesítményét elnézve valahogy kétlek. Az utolsó korrekt játékuk ami hirtelen az eszembe jut a far cry 3 volt.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#27) asaca válasza Menthirist (#26) üzenetére


asaca
tag

Sztem amit prezentáltak az E3-on.És amit kaptunk végül.Megse emlithetö 1 lapon.Szal az is gáz volt.Ahoz is kellett vagy 3 patch,mire lagg mentes lett.Ami ubi az szar pont.

BF3: aSaca-Hun

(#28) djculture válasza Menthirist (#26) üzenetére


djculture
félisten

Végül is a far cry 4 se lett rossz, de a hármas jobb volt mindenképpen.

(#29) Menthirist válasza djculture (#28) üzenetére


Menthirist
veterán

Az FC4 gyakorlatilag egy FC3 dlc, számomra kevesebb hangulattal. Sem a főhős, sem a karakterek meg sem közelítik amit az fc3-ban tapasztaltam. Iparosmunkának elmegy, de számomra sem íze sem bűze...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#30) Narasim


Narasim
aktív tag

igaza van az ubisoftnak! amíg ilyen sok barom van, aki ennyi átverés után is még simán megveszi, sőt, előrendeli a kiadott játékaikat, addig én sem gyártanék csak bétákat. majd utólag tákolnék rajta valamit és annyi. :K

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#31) #06658560 válasza worxland (#22) üzenetére


#06658560
törölt tag

Pont a templommal van bajuk.

(#32) alevan


alevan
őstag

Ez már számomra arcpirító, peddig még a játékot sem vettem meg. :B

Ezzel a változtatással az Ubisoft ezt a problémát le is tudta, mivel magát a hibát a játék szerves részévé tették.

Ez nem BUG, ez FEATURE. Pár év múlva peddig DLC.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#33) saelin válasza alevan (#32) üzenetére


saelin
veterán

Lehet így tervezték, csak lemaradt az effect. :U

Elég röhej...

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#34) Diopapa válasza bitblueduck (#18) üzenetére


Diopapa
addikt

Tényleg a Skyrim hulladék Gamebyro engine-jét hozod példának? :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#35) total90


total90
veterán

Hol itt a hiba?

:DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#36) djculture válasza alevan (#32) üzenetére


djculture
félisten

Nekem az az arcpiritó hogy renderelt hülye videókat mutogatnak különböző rendezvényeken ahol sehol nem látsz ilyet hogy az npc-k eltünnek meg teleportálnak , sőt nincs ez se hogy egy körön kívül minden olyan mintha egy gyerek rajzolta volna vízfestékkel. Ezt én nem tűrném mert ez egy csalás, átb a leendő vásárlóknak. Volt már ebböl pár húzós történet pl az alien előző részénél. Szerintem ez egy átverés amivel pénzt keresnek nem keveset, hogy nem valós dolgokat mutogatnak..

[ Szerkesztve ]

(#37) Lenry válasza oriic (#24) üzenetére


Lenry
félisten

ha ez új feature, akkor épp ideje volt már ;]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#38) pulyka jocó válasza worxland (#22) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

:DD :D. :C

(#39) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

Ezen a videón, most többet nevettem, mint kellett volna :DDD Mindenesetre azért sajnálom, hogy az Uborkaszoft évről-évre rosszabb lesz.

Egy teljesen unpopular opinion: Black Flag volt szerintem az egyik legjobb AC a szériából. :B

gölmétcsül ©

(#40) kpal


kpal
veterán

Adták volna ki félével később ,akkor nem egy ilyen trehány munkát kéne menteniük !

(#41) Lenry válasza kpal (#40) üzenetére


Lenry
félisten

+1

nekem még most sem tiszta, hogy senki nem játszott ~10 percet bármelyik platfomon ezzel a játékkal a fejlesztők közül?
ha igen, akkor hogyan gondolhatták azt, hogy ezt megússzák szarbanúszás nélkül?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#42) [CsuCsu] válasza Lenry (#41) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Nem hiszem, hogy a fejlesztőknek sok köze lenne a játék minőségéhez. Inkább a projektmenedzserek és egyéb arcok körül kell keresgélni, akik a határidőkről, költségvetésről, feature-ökről és fontossági sorrendekről döntenek. Fejeld meg még ezt egy valószínűsíthetően lomha és hatékonytalan vállalati struktúrával és kész is a leves a fals termékhez.

(#43) Lenry válasza [CsuCsu] (#42) üzenetére


Lenry
félisten

belülről látom én is, hogy hogyan megy a szoftverfejlesztés, úgyhogy tudom milyen ez, de valami minőségbiztosítás akkor is kell, hogy legyen. a marketingesnek meg a managernek is látnia kellett, hogy a termék úgy, ahogy van selejtes.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#44) marcias válasza Lenry (#43) üzenetére


marcias
őstag

Ezt nem értem én sem. Egy kis szoftvercégnél dolgozom, itt is derülnek ki utólag bugok, hibák, de úgy nem adunk ki semmit, hogy a belső teszten kijön egy hiba, és benne hagyjuk... ez meg egy hatalmas cég, 100000x nagyon budgettel.

Steam: marcias88

(#45) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Nagyobb cégek is a névből élnek már(csak)? Pl mint az Ea-NfS - Akti-CoD...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#46) Griff55


Griff55
senior tag

Mégis mi a redvás f*szt csinál az ubifos?! Bocsánat a kifakadásomért de egyenesen vérlázító, hogy egy ilyen monumentális cég ilyet meg mer engedni magának. Ez valami egészen elképesztő. Szánalmasabb az egész mint a magyar kormány. Bocsánat a stílusomért de már tényleg nem tudok erre mást mondani :(( :(( :((

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#47) [CsuCsu] válasza Lenry (#43) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Minőségbiztosítás az biztosan van és a selejtet is látják. Alsóbb szinteken. Aztán a hibákat/aggályokat jelentik eggyel feljebb, aztán még feljebb, még feljebb stb. és mire a hierarchikus láncon elérünk arra a szintre, ahol tényleges döntéseket lehet hozni az általam fentebb említett dolgokkal kapcsolatban ezeknek a problémáknak a súlya erodálódik a vezetők szemében, ahogy egyre messzebb kerülünk a tűztől. Lassú reakcióidő és a döntéshozók minimális kitettsége a terméknek.

(#48) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#49) Hiftu válasza oriic (#48) üzenetére


Hiftu
senior tag

Nagyon lol. :D

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#50) Sirandrish válasza oriic (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ezt is megéltük...a patchet is patchelni kell :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.