Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Kíváncsian várom az új Audi-t majd ezzel, már az A8 2017 is egy jövőből jött kis csoda...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) Reggie0 válasza b. (#1) üzenetére


Reggie0
félisten

Ahogy szoftveresen illetve ilyen magas szintu funkcioban javulnak, ugy satnyulnak fizikailag. Pl. a fizikai gombok hianya egy oltaris baromsag. Eddig a valto mellett a gombsoron vegighuzva az ujjam, tudtam fejbol, hogy ilyen sorrendbe jonnek bal oldalon: NAV, INFO, CAR, SETUP, jobb oldalon: RADIO, MEDIA, NAME, TEL. Ezt ki lehetett odapillantas nelkul tapintani, de a touchos szarral cseszhetem.

Nekem erosen ambivalensek az uj fejlesztesek, mert egy csomo ergonomiarol le kell mondani az uj jopofa dolgokert.

Ezen felul az sem tolt el bizalommal, hogy gyakorlatilag azt rogzit rolam es a szokasaimrol, amit csak akar. Egyre nagyobb adatvedelmi problemat jelentenek.

[ Szerkesztve ]

(#3) b. válasza Reggie0 (#2) üzenetére


b.
félisten

[link]Olvasd el a tesztet, fizikailag szimulálják a valós gombokat az egész kijelző ezred másodpercig tartó megmozdításával :) Ha végig húzod rajt az ujjad, olyan mintha valós gombok leennének.December 28. án mehettem vele először, azóta nem akarok más autót :D

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) Reggie0 válasza b. (#3) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem a nyomaserzetel van bajom, hanem a nyomas elottivel, amikor csak kitapintod, hogy hanyadik gombnal jar az ujjad. En is ultem benne, vezettem is, de ezek az ujitasok nem jottek be. Ok, tudom most touch a meno. Sot azt se mondam, hogy nem lesz ilyenem(bar RS a cel), csak ezek kicsit rossz szajizt adnak a dolognak.

Mondjuk annak orulok, hogy az LCD-t visszaraktak a helyere, es nem all ki kozepen folfele, mint az elozo szeriaban.

[ Szerkesztve ]

(#5) b. válasza Reggie0 (#4) üzenetére


b.
félisten

Igen, egyetértek, jó, hogy visszakerült. ezt egyébként a fórumon kérték többen és ez a touch funkció is azért lett megalkotva.
irigyellek, hogy ilyet tudsz venni :D nekem nem mostanában lesz 30 misim rá :(

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) Reggie0 válasza b. (#5) üzenetére


Reggie0
félisten

Meg nekem se, de 2018 talan eleg jol fog alakulni. Egyik baratom cegeben viszont felbukkant par ilyen gep :)

Viszont a fejlesztesekhez visszaterve: Baratomnak 2014-es mercije van, de mar abbol is irigylem az infraprojectort, infrakamerat es a hozzakapcsolodo vilagitasvezerlest, gyalogosfelismerest es veszfek asszisztenst.

[ Szerkesztve ]

(#7) b. válasza Reggie0 (#6) üzenetére


b.
félisten

Egyetértek,de már lassan a Mercik olcsóbb kategóriában tartoznak, vagy az Audi szállt el, vagy a Merci nem tartja a lépést árakban. :DDD

Nálunk most a cégvezetőnek lett ilyen Audija, karácsonyi partin odaadta annak, aki ki akarta próbálni. ( Az egyik legnagyobb dohánygyárnál vagyok képviselő, de csak 21 emberrel dolgozunk már a cégnél, 2007 ben 385 en voltunk.) Mercik voltak tavalyig a céges autóink 5 évre visszamenőleg.
Felszereltség tekintetében valóban hagynak kívánni valót maguk után.,de apróságokban is voltak bosszantó hibák.Fékbetéteket 60 ezer kilométerenként cseréltettem ,4 évesen berohadt a kézifék bovden és folyamatosan eldobálta a turbót egy filléres motorvezérlő kapcsoló bepárásodás miatt, amit aztán én orvosoltam otthon maszek úton, félvén egy előzés közbeni beragadástól.De megbízható volt ez tény, soha nem hagyott cserben,(ami előtte a Peugeot-król nem volt elmondható sajnos..)ahova elindultam oda értem, amikor elfordítottam a kulcsot elindult.340 ezer kilométer ment bele 5 év alatt.
Reménykedtünk az Audiban mi is ,de K-s Opel Astra-k lettek.nem rossz autók, csak a Merci után azért más :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) Reggie0 válasza b. (#7) üzenetére


Reggie0
félisten

Kezifek bowden? Az mar eleg oskori technika, majdnem egy evtizede szervosak vannak :)

(#9) b. válasza Reggie0 (#8) üzenetére


b.
félisten

Mercedes Sprinter , bocs, nem írtam hogy milyen kocsiról .jól felszerelt volt,de az 5 évvel azelőtti Peugeot köröket vert rá felszereltségben, ezért is hoztam fel példának.Rengeteg marketing anyagot hordtam szét az országban, meg ilyesmi, ezért kellett ez a méret.
' 1 éve kaptunk személyautókat, volt beígérve minden. Hibrid Toyota, Mercedes C, Audi A4 kombi,a végére lett Opel astra. ( 6.5 millió keretet kaptam rá,de 13 misiről indult, abból kellett választanom .)Audiban reménykedtem, de ahogy csökkent a keret rá, úgy foszlottak szerte az álmaim :D

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) tecsu válasza b. (#1) üzenetére


tecsu
addikt

Az új Lexus (LS) is odab@sz.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#11) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Durván komoly lett ez a Xavier SOC, Ezzel már játékokat is lehetne tolni amíg parkol a kocsi. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#12) tecsu válasza GodGamer5 (#11) üzenetére


tecsu
addikt

Mondjuk egy Carmageddont. :D

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#13) Barnuss


Barnuss
tag

Jól néz ki, szó se róla

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.