Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csaba951


csaba951
veterán

A manóba! Az összes új most debütáló Intel processzor ki van zárva az akcióból. Elavultat meg nem veszek! :DDD

* I9-9900K
* I7-9700K
* I5-9600K

(#2) Tidus


Tidus
addikt

He-he.
Hihetetlen, de pénteken 7.-én vettem a RT-AC88U-t.

(#3) Segal válasza csaba951 (#1) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem nem lesznek kizárva csak amíg nincsenek hivatalosan bejelentve addig nem hivatkozhatnak rá.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4) Tidus válasza Segal (#3) üzenetére


Tidus
addikt

Ha figyelmesen elolvastad akkor láttad, hogy a megadott időpontokon belül, a megadott termékek, a megadott üzletekben.
Ennyi, itt nincs szerintem...

(#5) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Van egy kis elírás. Mert ez nem Steames játék, hanem Battle.net-es.

(#6) #72042496 válasza Tidus (#4) üzenetére


#72042496
törölt tag

"A kód nem értékesíthető és az ASUS fenntartja a jogokat a promóció részleteinek előzetes tájékoztatás nélküli módosítására."

Minden további nélkül belevehetik a megjelenés után, ahogy a Turing kártyákat is.

(#7) runingman: A szabályzaat szerint nem értékesíthető a fent idézett részben is bennvan. A gyakorlat lehet, más, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#8) matteo_szg


matteo_szg
őstag

A promóciós terméklista az új alaplapok, processzorok és videokártyák megjelenésével bővülni fog. :)

jupiiii

(#9) atila4


atila4
senior tag

7en vettem egy Asus monitort :O

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#10) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Vicces azért, amikor a viszonylag nagyobb értékű hardvert vásárlók sírnak egy szutyok 18 ezer forintos játék után. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11) Kokzor válasza Dilikutya (#10) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Az "ingyen" termék mindíg jól esik az embernek. :D Főleg ha akarta a játékot is és egybe esik a videókártya vásárlással. Akkor mákja van.

(#12) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Asus promó honlapon résztvevő VGA-k között saját maguk szerint GTX2080 és GTX2080ti-nak fogják hívni az RTX kártyákat :U

(#13) szasanyi


szasanyi
félisten

Az ASUS ROG STRIX videókártyák esetében ez nem kedvezmény, hiszen annyival drágábbak amiből simán kijön a játék. :DDD

(#14) csaba951 válasza szasanyi (#13) üzenetére


csaba951
veterán

Úgy kell nézni az akciót, hogyha az ember amúgy is megvenné a terméket, akkor "ingyen" kap hozzá játékot. Aki csak azért venne hw+játékot mert így olcsóbb, az persze hogy rájön, hogy nem olcsóbb! :DDD

Egyébként általánosan érdemes október-novemberre időzíteni a hw vásárlást, mert ekkor szoktak lenni ilyen ajándék játék akciók.

(#15) szasanyi válasza csaba951 (#14) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez az, hogy pont az ára miatt sokan nem ASUS-t vesznek. Én nemrég vettem új, Gainward GTX1060 6GB GS kártyát 90k-ért miközben ui. ROG STRIX ~30k-val volt több. És ugye minden kategóriéában hasonló különbségekre lehet számítani. Ráadásul - ha jól láttam - a hírhatására több helyen emelték kicsit az akcióban szereplő kártyák árait mert most "ingyen" játék. :))

(#16) csaba951 válasza szasanyi (#15) üzenetére


csaba951
veterán

Én kifejezettem keresem az ASUS termékeket. OK, ezek soha nem a legolcsóbbak, de nekem beváltak, nem robbantak le a garancia lejárata után 2 nappal. Évekig (2-3) van driver/bios support.

(#17) Tidus válasza #72042496 (#6) üzenetére


Tidus
addikt

Milyen megjelenés utánra gondolsz?

(#18) alien142cs válasza Tidus (#17) üzenetére


alien142cs
újonc

Sziasztok!

Vettem egy alaplap + proci-t a promóciós listáról, amihez a black ops 4 deluxe járt, volna, de csak standard verziót kaptam.Reklamáltam telefonon le se tojtak, írtam emailt semmi válasz...
Kicsit furcsa egy asus-tól.
Csak hogy számítson erre aki belemegy a játékba:)

(#19) matteo_szg válasza alien142cs (#18) üzenetére


matteo_szg
őstag

Nyugodtság van, már rajta vagyunk a problémán. :)
Kis türelmed kérjük! Hamarosan küldünk neked választ. ;)

jupiiii

(#20) alien142cs válasza matteo_szg (#19) üzenetére


alien142cs
újonc

És valóban kaptam egy újabb kódot... hogy a fenébe? te asus munkatárs vagy?:)
Micsoda erő van a PROHARDVERBEN gyerekek:)

(#21) alien142cs válasza alien142cs (#20) üzenetére


alien142cs
újonc

Ez a kód pedig nem Működik.....
Mégis mi van veletek??? Ennyire nehéz egy 12 karakterből álló valós kódot produkálni?
és még azt mondja nyugodtság:)
te kinek a nevében írsz? vagy egyáltalán ki vagy te? mutatkozz már be légyszíves.

(#22) matteo_szg válasza alien142cs (#21) üzenetére


matteo_szg
őstag

Továbbra is nyugodtság van, légy szíves. Köszi.

Igen, ASUS munkatárs vagyok. Vettem az adást, jelzem a hibát az illetékeseknek. Az Ügyfélszolgálatunktól kaptad a kódot?

jupiiii

(#23) alien142cs válasza matteo_szg (#22) üzenetére


alien142cs
újonc

Pozitív a hozzáállás ,értékelem , de ne fáradj ezzel , erre van az ügyfélszolgálat.
A fórum pedig arra hogy megosszam a tapasztalataim másokkal.
Ez itt a lényeg , nem a kód😀

(#24) matteo_szg válasza alien142cs (#23) üzenetére


matteo_szg
őstag

Okéj, azért írj, ha elakadsz. :)

jupiiii

(#25) SshaarK


SshaarK
csendes tag

Vettem egy Asus Rog Strix Scar 2 laptopot, meg is kaptam a kódot de hiába irom be steamre nem müködik. ímost akkor mivan? :/

Asus Rog G551JW / Lg G3 32gb

(#26) oriic válasza SshaarK (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Battle.netes a jatek

Live-Die-Respawn

(#27) XboxPlayer válasza oriic (#26) üzenetére


XboxPlayer
tag

:R

Üdv, Krisztián

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.