Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Löncsi


Löncsi
őstag

Szvsz, a textúrás jobb, természetesebb a kép. (gondolom több a munka is vele)

Ez milyen grafikus motor amúgy ?

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#2) tobal válasza Löncsi (#1) üzenetére


tobal
tag

Semmilyen :D. Nulláról írom magamnak.
Egyébként a textúrással még kevesebb munka van, mert annál lehet normális modelleket használni, a vonalas megoldásnál meg ki kell számolni, hogy melyik vonalakat kell behúzni. Nem triviális.

Szvsz, a textúrás jobb, természetesebb a kép.

Pont ezért vagyok én is gondban :). A textúrás jobban néz ki, mert természetesebb, viszont egy kibertérnél lehet, hogy pont nem a természetességre kellene törekedni, hanem hogy minél ridegebb, stilizáltabb legyen, mégis nézen ki jól.

[ Szerkesztve ]

(#3) Löncsi válasza tobal (#2) üzenetére


Löncsi
őstag

Semmilyen . Nulláról írom magamnak.

Dafuq. Szép munka, gondolom volt vele meló rendesen.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#4) tobal válasza Löncsi (#3) üzenetére


tobal
tag

Nem tudom mennyire vagy jártas az ilyenekben, de ez így eddig nem túl nagy dolog. Meg tudod nézni githubon, még kódban sem túl sok. Ezt így el se fogadták volna OpenGL tárgyból beadandónak :D.
Az lesz nagy meló, ami ez után jön. Grafikai effektek, párbeszéd, vásárlás, JÉG elleni harc, stb. És ha ez mind kész, akkor az egész játék kódolásának csak a felén leszek túl. Aztán meg jöhet maga a sztori meg a pályák. Szóval van még meló bőven :).

(#5) Löncsi válasza tobal (#4) üzenetére


Löncsi
őstag

Nekem az is újdonság, hogy Pyhton kezeli az OpenGL-t. :)

Lesz időm lehet lehúzom és meglesem, sőt, nehogy végén még fejlesszek is rajta... :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#6) tobal válasza Löncsi (#5) üzenetére


tobal
tag

Hajrá ;). Ha fejlesztesz rajta, annak én fogok örülni a legjobban :D.

(#7) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Ezmiez? Tetrisz 3D? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) tobal válasza DeFranco (#7) üzenetére


tobal
tag

A belinkelt oldalakon lehet róla olvasni ;)

(#9) DeFranco válasza tobal (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Olvastam, csak ugratlak. :DDD Sok sikert hozzá. Egy barátom így kezdte, a végén a Siemenstől csábították át az SAP-hoz, álomfizetésért, álomautóval :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.