Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Samus válasza Kalandor (#4) üzenetére


Samus
addikt

Sajnos egyet kell értenem veled. Mielőtt megnéztem, mindenhol agyon dicsérték, az összes kritika az egekbe magasztalta, nem meglepő, hogy csodát vártam. De az elmaradt. Az utolsó fél órára összeszedték magukat, de mégsem éreztem azt a "hűha" érzést a végén. Mellesleg megint úgy sikerült lezárni, hogy folytatásra számíthatunk (mikor a Batman-nek segítő fiatal rendőr ment átvenni a "hagyatékát"). A második rész annyira magasra tette a mércét. Nem mondom, voltak benne izgalmas jelenetet, egy-két jó elem, de nem ragadott magával. Az a baj, hogy túl sokat vártam tőle...nagyon sok filmmel jártam így. Agyon dicsérik, mégsem jött be annyira. Mondjuk a végén a kávézós jelenet tetszett, sőt, ahogy írtam, az utolsó fél óra, 40 perc, amikor beindultak az események.

Igazság szerint a folytatásban azt vártam, hogy Kétarc lesz a főgonosz, de Harvey Dent más sorsot kapott...

Viszont az emlékmás egész jól sikerült szerintem, ahhoz képest, hogy mindenhol úgy rendesen lehúzták. Bár lehet azért jött be, mert nem láttam az eredetit 1999ből.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.