Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) anorche1


anorche1
őstag

Tavaly megcsinaltam egy ilyen okj -s rendszergazdat. En infobol erettsegiztem, ezert csak 1 eves volt a kepzes. Semmi ertelme nem volt. Windows serveren meg debian -on is kb. egesz evben dhcp -t + nat -ot csinaltunk. Semmi ertelmeset, sem hasznosat. Egyedul a halozat elmelet es gyakorlat oranak volt ertelme, de ezt egyetemen 1 fel ev alatt bovebben leadjak. Nem tudom, hogy csak itt ilyen szar az okj kepzes, vagy mashol is, mindenesetre en nem ajalnlom, kidobott ev volt.
Most progterv infora jarok. Ezt mar most hasznosabbnak erzem.
A matek szivatos, ha kozepsuliban/gimiben nem specmatekos voltal, nekem is sikerult megcsuszni, de teljesithetoek.
A programozast nalunk teljesen alap szinten kezdtek oktatni, C nyelven, viszont akik korabban nem programoztak, azok igy is szivtak vele.
Szerintem az okj -t felejtsd el, max akkor csinald meg, ha nincs eleg pontod, hogy felvegyenek.
Meg picit nezd at a programozast otthon. Nem kell komoly dologra gondolni, hamar egy programozas tetel szintu dolgot megtudsz irni (vegig tudsz menni egy tombon, kivalasztani T tulajdonsagu elemeket, maximumot, minimumot keresni, osszege, atlagot szamolni), akkor nem lesz gondod.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.