Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [TJ22:] Szitázunk

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Szia, itt előbb kapsz segítséget. ;)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) kemotox


kemotox
addikt

Tisztában vagy vele, hogy van ilyen topik, ami tehát direkt erre a kérdésre szakosodott, de még is itt egyszerűbb feltenni a kérdést? Fuck logic :DD

(#3) alcsa válasza kemotox (#2) üzenetére


alcsa
senior tag

Most mi van, tudta, hogy van de nem kapta, az elso hozzaszolasban belinkeltek, mindenki boldog. Miert kell ertetlenkedni? :F

;]

(#4) dugo_


dugo_
veterán

Gyakorlatilag felsoroltad mind a két lehetőségedet 250k-ig. Mi a kérdés? A nem ajánlott típusok nem viccből nem ajánlottak.
Esetleg várhatsz Dell 7559 akcióra.

(#5) BoB válasza kemotox (#2) üzenetére


BoB
veterán

Mert ő nem ereszkedik le a pórnép közé, vele külön kell foglalkozzanak. :U

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#6) Deske89


Deske89
csendes tag

Nekem Lenovo Y700 van, imádom, minőségben sztem kiváló, gariztatni még nem kellett

(#7) voyager4.4 válasza alcsa (#3) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Kezdjük ott, hogy abban a topikban ezzel a bejegyzéssel nem menne semmire, elhajtanák, hogy töltse ki a formanyomtatványt, majd utána szóba állnak vele. Egyébként az Asus K széria nálam és sokunknál bizonyított én csak ajánlani tudom.

no fate but what we make

(#8) TJ22


TJ22
tag

Félre értések ne esék;tudom a topic létezését és tisztelem a guruk munkáját :K

Ezt a blogot azért írtam;hogy az általam kinézett gépek közül;kinek van tapasztalata és ezért nem akartam szemetelni külön a topicjaikat.
Nem azért mert én különb vagyok csak gondoltam;hogy így egyszerűbb.

There is always hope

(#9) Garrick válasza TJ22 (#8) üzenetére


Garrick
csendes tag

Teljesen érthető, viszont így rossz a bejegyzés címe. Ahogy azt olvastam, tudod, hogy milyen lapost akarsz, csak azt nem, hogy melyiket az x-ből. Szóval a kérdés inkább, hogy melyiket és nem milyent.

(#10) Lauda válasza voyager4.4 (#7) üzenetére


Lauda
félisten

Tehát nyisson logout blogot mindenki az ilyen kérdésekkel. Tőlem nyithat ezret, csak meg ne magyarázzuk, hogy így jobb. Milyen órát vegyek? Ott az órás topik. De így jobb. Aha. Kérdés kinek.

[ Szerkesztve ]

(#11) Met


Met
nagyúr

Azt hittem hogy pólókat fogsz szitázni:D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#12) kemotox válasza Lauda (#10) üzenetére


kemotox
addikt

Pont ez a jó a ph-ban, hogy mindennek, tényleg mindennek (borotvás is van meg minden, beszarsz) van saját topikja. Amit nyilván olyan emberek látogatnak, amilyenek: hozzáértők, olyanok akik friss tapasztalataikat osztják meg, olyanok is, akik hasonló kérdéssel fordulnak a topikhoz (ergo egy kis kereső használattal minden meg van oldva), de nem, mindig meg van magyarázva, hogy miért jobb a logoutot tele szemetelni.
Van egy ember akinek ez már a szakmája, minden logout bejegyzést úgy kezd, hogy "tudom van erre topik DE". :D És akkor arról ne is beszéljünk, hogy nagyon pöpec összefoglalók vannak, amikkel sok-sok órát dolgoztak egyesek, és tényleg minden infó megtalálható benne. Hát ilyen ez a popszakma :D

(#13) Robert07


Robert07
aktív tag

Ha mar megkerdezted, akkor valaszolok.

Szerintem erdemes lenne meg egy 25k-t radobni a keretre, es akkor beleferne egy Inspiron 7567 GTX1050-nel, ami huvosebb, es tovabb birja az akksija is. Szerintem jobb vetel lenne, mint egy 960m-es noti.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [TJ22:] Szitázunk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.