Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) zack válasza #16820480 (#46) üzenetére


zack
nagyúr

Jet? Jesszusom! :Y :DDD
Nem értem az összehasonlítást, mert az még csak nem is Symbian. A Jet a Samu egyik legnagyobb melléfogása, míg az i8910 az egyik legjobb terméke. Tényleg jogos a párhuzam. :B :DDD A méret más kérdés, tényleg nagyra sikerült, de 3,7 colos kijelzőnek kell a hely. Nekem nem volt gondom az i8910 méretével, pedig 3 hetet használtam. Nagyon bika hardvere van, és sosem lassult be. Ellenben az iPhone annyira széles, hogy átérnem, 1 kézzel használnom szinte lehetetlen. HD2 feeling. Számomra ez a kizáró ok. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#52) #16820480 válasza zack (#51) üzenetére


#16820480
törölt tag

egy szempontból hasonlítottam hozz: felhasználói élmény. tudom elég jó amúgy, hogy mi a különbség az s60 és a sima touchwiz közt.
azt nem tudom, hogy szoftverfrissítés volt-e azóta rá, de amikor olyan szeptember környékén próbáltam, akkor még az i8910 is lassú és nehézkes volt, még a menüben is. amúgy szerintem a szifon is és az omniahd is nagy, csak másképpen. az egyik így hosszú a másik úgy széles. nekem most egy 3,4"-os kijelzős telefonom van, az még egész kényelmes.

(#53) Ulkesh válasza zack (#51) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Ellenben az iPhone annyira széles, hogy átérnem, 1 kézzel használnom szinte lehetetlen. HD2 feeling. Számomra ez a kizáró ok."

khmm... ha neked az az 1-2 mm szélességbeli különbség ennyit számít... :D

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#54) Dare2Live válasza #16820480 (#52) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

már juniusban első FWvel is ilyeneket írtak:
"A rendszer sebessége a legtöbb helyen abszolút megfelelő. Egyetlen esetben lassul be csúnyán a szoftver, ha a képeket szeretnénk visszanézegetni. A több megás alkotások betöltődésére ugyanis várni kell, nem is keveset, ami nem tesz jót a felhasználói élménynek. Minden más esetben viszont az i8910 HD szaporán teszi a dolgát."

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#55) Dare2Live válasza Ulkesh (#53) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

azt az 1-2t honan szeded? hasracsapás?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#56) #16820480 válasza Dare2Live (#54) üzenetére


#16820480
törölt tag

értelek. én meg nem valahol olvastam a véleményemet, hanem kipróbáltam a telefont, és ez a benyomásom volt. egészen addig tetszett (illetve nem tetszett, de jónak tartottam), amíg kézbe nem fogtam.

(#57) Karma válasza #16820480 (#52) üzenetére


Karma
félisten

Valami nem volt rendben azzal a telefonnal, tényleg. A cégnél egy normális példánnyal futottam össze két hónapja, ég és föld.

“All nothings are not equal.”

(#58) FRENK1988 válasza Greg-77 (#49) üzenetére


FRENK1988
veterán

Szerintem jah. De ha mégsem kiállok meletted:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#59) Jadro válasza Dare2Live (#55) üzenetére


Jadro
veterán

Pontosan 4,1 mm. [link]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#60) zack válasza Jadro (#59) üzenetére


zack
nagyúr

Ez meg azért fogásban ill, egy kezes használatnál már számít. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#61) >-48-< válasza geri| (#41) üzenetére


>-48-<
aktív tag

:DD Okés "drága jóember", a kedvedért nem használom többet a ... kifejezést (látod, most sem használtam ;) ). Köszönöm, hogy rámutattál a hiányosságaimra! Valóban kibic vagyok, úgyhogy kussolok. Amúgy ha valami, akkor már inkább közgazdász kibic mint IT kibic vagyok, de legfőbbképpen csak sima okoskodó, a szavak valódi jelentését nem ismerő kibic. Sajnálom, hogy a ... szót az Apple értékesítési adataival kapcsolatban felhoztam. Nyílván egetrengető baromságokat fecsegtem itt össze, ezúton is mindenkit megkövetek, akit megtévesztettem meggondolatlan magatartásommal. Fejlődésemet szolgálandó kérlek, ha van időd, a megadott e-mail címemre dobj kérlek egy részletes levelet, hogy hol és miben tévedtem. Tudod, a legveszélyesebb az a hülye, aki nem tudja magáról, hogy hülye. Nem szeretnék ilyen lenni, tehát kérlek világosíts fel (de tényleg, érdekel a véleményed!!!).

#!

(#62) #16820480 válasza Karma (#57) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, ez mondjuk egyértelmű, mert még hátteret sem lehetett beállítani, de ettől még szerintem kényelmetlen volt a kezelése. az mondjuk más kérdés, hogy konkrétan azt a példányt is kiadták, ahogy az X2-ből is kiadtak (volna) egy használhatatlan vackot, ami elég érdekes.

(#63) Ulkesh válasza Dare2Live (#55) üzenetére


Ulkesh
őstag

"azt az 1-2t honan szeded? hasracsapás?"

A mellékelt fotón nem látszik többnek a különbség és kézben tartva is a Samsung a nehezebben kezelhető, mert a felső részét a képernyőnek már csak az ujjak nyújtogatásával lehet elérni, míg az iPhone teljes felülete kényelmesen elérhető (tenyérben tartva a hüvelykujjam pont az iPhone kijelzőjének felső sarkáig ér, az i8910 felső részét már csak akkor érem el, ha változtatok a készülék fogásán).
Ergonómiailag a Samsung nálam helyből bukott.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#64) Quasi_modo válasza #16820480 (#52) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

nem tudom, hogy szoftverfrissítés volt-e azóta rá, de amikor olyan szeptember környékén próbáltam, akkor még az i8910 is lassú és nehézkes volt,
Nem akartam itt belefolyni a szokásos háborúba, de amit itt állítasz az szimpla hazugság. A HD sosem volt sem lassú sem nehézkes.

Másrészt ettől a bizonyos "felhasználói élmény" című rizsától az embernek lassan hányingere lesz mert kötőszóként használjátok. És nem kicsit idegesítő még akkor is ha van benne valami. Valamki új szót kellene kitalálni.
(Fogadjunk, hogy ezt most valaki azonnal félreérti és nekem támad)

valami

(#65) Karma válasza #16820480 (#62) üzenetére


Karma
félisten

Nem a modell volt a hibás, bár lehetett rajta antik szoftver. Egyszerűen szarrá volt már aprítva... Legalábbis én erre jutottam utólag.

Quasi_modo: Nem hazudik, én is ott voltam, meg még jópáran mások, akik ott voltak a Mobilarénás találkozón. Az az egy darab i8910HD beteg volt és kész.

Itt egy jobb szó: UX. Tetszik? :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#66) Quasi_modo válasza Karma (#65) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az az egy darab i8910HD beteg volt és kész.
Ilyen formában elfogadom.
De általánosságban nem igaz és sosem volt az.

[ Szerkesztve ]

valami

(#67) #16820480 válasza Karma (#65) üzenetére


#16820480
törölt tag

mondjuk azt nem értem soha, hogy szoftveresen hogy lehet úgy lehasználni egy telefont, hogy egy reset ne hozza rendbe... :F de ehhez te biztosan jobban értessz

(#68) Karma válasza #16820480 (#67) üzenetére


Karma
félisten

Ez számomra is voodoo kategória, még nem jöttem rá mi okozza, de sajnos a tapasztalat ezt mutatja... Tök ugyanaz, mint régen a Windowsok, azok is lelassulnak idővel, pedig észérvvel nehéz megmagyarázni. Egyébként a helyszínen nem reseteltük a telefont, lehet ez volt a hiba :)

“All nothings are not equal.”

(#69) #16820480 válasza Karma (#68) üzenetére


#16820480
törölt tag

mi nem, de a másik 50 user? ;]
mondjuk ettőlg függetlenül ezt el lehetett mondani az összes többi telóra, és azok mégsem voltak ennyire problémásak. kivéve a Jet :D emlékszel a "program bezárása" kísérletekre?

(#71) Inarus válasza #16820480 (#69) üzenetére


Inarus
addikt

Szerintem senkinek nem jutott eszebe... :D Mondjuk a Jet utan lehet hogy nem is tunt fel annyira... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72) joey04 válasza zbory (#12) üzenetére


joey04
titán

ezzel teljesen egyetértek, szinte bármelyik HTC elbújhat a WVGA felbontásával, mert hiába, akkor sem szebb a képe, viszont én a következő iphoneban elfogadnék nagyonbb felbontású kijelzőt, mert a mostani kicsit pixeles. Ahogy mondtam, összhatásban nem nagyon éri utól semmi, de azért mégis... méret az maradhat, nem kell feltétlen nővelni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#73) Coyote2000 válasza >-48-< (#61) üzenetére


Coyote2000
őstag

nekem szimpatikus a hozzászólásod, szerintem kiváló a marketing stratégiád! :DDD

amúgy a lenti posztoddal sincs baj, szerintem mindenki érti hogy mire gondoltál, és erre én sem tudtam volna jobb kifejezést használni. Remélem majd geri| elárulja nekünk, hogy ő hogyan nevezné azt, amikor egy cég tudatosan eltervezi hogy milyen módon ösztönzi a fogyasztókat a terméke megvásárlására (reklámozás, stb). Mivel a reklám a marketing része, a tudatosan tervezett tevékenység meg stratégia, nem értem mit kell ezen fennakadni.

(#74) Inarus válasza geri| (#41) üzenetére


Inarus
addikt

"Mi a marketing stratégia?
A marketing stratégia meghatározza, hogy mely piacon, kinek, milyen terméket, milyen áron kíván értékesíteni a vállalkozás, milyen úton juttatja el áruját a vevőkhöz, vagy hogyan találkozik a szolgáltatását igénybevevővel, és a teljes folyamatot milyen marketingkommunikációval fogja támogatni, egyszerűbben szólva hogyan reklámoz."

Forrás: [link]

Ezek után mindenki eldönheti az előzményeket is elolvasva, hogy vajon a kedves fórumozó hozzászólásában leírtak beleillenek-e ebbe vagy sem... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.