Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rudymester


rudymester
senior tag

Na akkor most teljesen új dallam lesz, vagy csak ennek lesz egy újabb verziója? :F A videó nagyon aranyos! :B

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#2) BiP válasza rudymester (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem teljesen egyértelmű, de szerintem a klasszikus ringtone-nak kell egy új remixét produkálni.

(#3) plus44


plus44
veterán

Kis lépésekből állna a világ...?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) Lenry válasza BiP (#2) üzenetére


Lenry
félisten

jaja.

tetszik a verseny, jók a próbálkozások is, érdemes beléjük hallgatni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Chosen


Chosen
addikt

iPhone-os Marimba copy :)

[ Szerkesztve ]

(#6) eeXaa


eeXaa
addikt

....segítség??, hahaha, persze..., ez egy tízezer dolláros hirdetés a nokiának... valószínű sokkal olcsóbb mint a tv reklám... dogozik má a pijárrèszleg :)

(#7) parkr válasza rudymester (#1) üzenetére


parkr
őstag

"Nokia is launching a global crowdsourcing campaign to find a fresh version of the Nokia Tune."

tehát az utóbbi, bár ahogy látom néhány nevezőnek ezt nem sikerült felfogni
a több perces dallamokkal sem értem, mit akarnak

(#8) gerilee


gerilee
aktív tag

Belehallgattam párba. Kicsit olyan ez mint az appstore-ok. Több ezer szemét közül kell majd megtalálni a gyöngyszemet...

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#9) B1T3


B1T3
addikt

Tényleg aranyos videó. A végén a telefon a Sea Ray-t szimbolizálja? Csempék, N9 külső. :)

(#10) BiP válasza B1T3 (#9) üzenetére


BiP
nagyúr

Gyanítom. Meg ha konkrétan nem is az lenne, akkor is most az N9 a menő, az a 'zászlóshajó', így a forma az kell, hogy legyen egy reklámban, + már most csepegtetni kell a WP7-et, így minden reklámba belecsempészik valamilyen formában azt is.

[ Szerkesztve ]

(#11) tome.jr


tome.jr
addikt

Nagyon sok jó remix készült :C Valaki tudja milyen progival lehetne lementeni a számokat? :)

[ Szerkesztve ]

(#12) Barthezz2 válasza parkr (#7) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A több perceseknek sok értelme nem nagyon van. De amúgy tényleg van pár ütősebb.

(#10) BiP: Nem csepegtetnie kellene lassan a wp7-et, hanem ideje volna vele nyakon önteni minket.. :U

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#13) V8David


V8David
tag

Szerintem a mostani még mindig megállná a helyét. A Nexus S-re is rátettem, amíg az E52 "szabadságon" van. :DDD

Egyébként a cikkbe jó lett volna egy link, hátha vannak olyanok, akik érdeklődéssel néznének utána, hogy mégis hogyan hangzik eredetiben: Francisco Tárrega - Grand Vals

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#14) BiP válasza Barthezz2 (#12) üzenetére


BiP
nagyúr

Igazából valóban kéne, csak abból kiindulva, hogy mikorra várható a legkorábbi megjelenés, még nem indulhat be a marketing úthenger, de azért már kezdik szoktatni a gépet 1-1 elcsepegtetett logoval, utalással, stb.

(#15) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Beküldöm nekik [EZT] Remélem nyerek :DDD :DDD :DD :DD

All→M8

(#16) Kasya válasza callmeakos (#15) üzenetére


Kasya
nagyúr

xD

Remélem tényleg elérhető lesz a letöltés, mert nekem nekem a Progressive Nokia nagyon tetszik.
Mellesleg rettentő sok a fölösleges munka, sok sikert aki mind végighallgatja!

[ Szerkesztve ]

(#17) MadcapLaughs válasza Kasya (#16) üzenetére


MadcapLaughs
csendes tag

Innen le lehet tölteni már most is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#18) Bling95


Bling95
őstag

a videó nagyon szuper :R

(#19) tome.jr válasza Kasya (#16) üzenetére


tome.jr
addikt

Találtam egy alkalmazást amivel leszedhetők a dallamok: Freecorder. Az én kedvecem a Nokia New

[ Szerkesztve ]

(#20) vinibali


vinibali
őstag

A világ első hangvédjegyként is használt csengőhangjának története 1992-ig nyúlik vissza, amikor Anssi Vanjoki, a Nokia akkori ügyvezető alelnöke és Lauri Kivinen, a vállalat akkori ügyvezetője Francisco Tárrega spanyol gitáros és zeneszerző 1902-ben írt, Gran Vals című gitárszólójából kiválasztották a ma „Nokia Tune” néven ismert részletet.
Ha tudnék komponálni, már biztos ezt írnám :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#21) Probber


Probber
őstag

Belegondolni sem merek, hogy hány pályázó küldheti el a saját anyagát, de a hétvégén lehet, hogy megpróbálkozok néhány témával. :)

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#22) Soni84


Soni84
tag

Szerintem olyat kellene választani ami az eredetihez közel van. Az összes többi bukás lenne, hisz nem egyből a Nokia jutna eszébe az embernek róla. Ez kb. olyan mintha a két Nokia kezet cserélnék le mondjuk három napocskára.

(#23) Kasya válasza MadcapLaughs (#17) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tome.jr és MadcapLaughs köszönöm!

(#24) erdoke


erdoke
titán

Szerintem legyen az, hogy tadadádám-tadadádám, tadadádám-dáám. :))

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.