Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

A DOOM II-ben láttam utoljára amikor aprítottam a karóba húzott fejét ;] .

[ Szerkesztve ]

(#2) sTERNI


sTERNI
senior tag

Kellett is a 10+ év a Daikatana után.. kérdés, hogy tud-e jobbat. Örülnék, ha igen.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#3) kriszpontaz válasza sTERNI (#2) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Az most lett meg egy Bundle csomag részeként, leszedem majd valamikor és véleményezem. Anno nem is hallottam róla. Tényleg borzalmas lett?

(#4) .LnB válasza kriszpontaz (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olyan AI van benne.... olyat te is írsz... :D

Nagyon jó ez a hír. A tartalma kb ennyi: Romeo gondolkodik egy játékon. Oké.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Findzs


Findzs
addikt

elfogyott a pénze valamit csinálnia kell :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#6) iMaverick válasza kriszpontaz (#3) üzenetére


iMaverick
addikt

Nem volt annyira rossz kis gamma az! Pl. tetszett, hogy különböző idősíkokon keresztül kellett harcolni, persze a kornak megfelelő fegyverekkel. (Illetve azok felturbózott változataival, egész pontosan.)

Az nagyon rémlik, hogy jó pár helyen sikerült úgy beakadni a textúrákba, hogy se-előre-se-hátra... Reload... (Persze lehet csak valami javítást kellet volna felrakni.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#7) Sirandrish válasza kriszpontaz (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mi Haverokkal anno még játékteremben toltuk az N64es verziót multiban...mondanom sem kell csak és kizárólag akkor ha a Golden és a PD épp foglalt volt :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) AxBattler válasza kriszpontaz (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, Square Enix Bundle, +1... ;)

..egy concept artisttal dolgoznak a főkarakteren, illetve fejben megpróbálja megalkotni a játék világát...
Magyarul beszívva fetreng a háza hátsó teraszán, a medence mellett, és az anyját is eladná egy eredeti ötletért, vagy akár a saját lelkét is egy átjáróért Michel Ancel agyába. ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#9) kriszpontaz válasza AxBattler (#8) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Magyarul beszívva fetreng a háza hátsó teraszán, a medence mellett :DDD amíg a konyhában a grafikus melózik. ;]

(#10) proci985 válasza kriszpontaz (#3) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

annyira nem, de ez ugye relativ (anno a nemet varianssal jatszottam nagyon sok eve kb egy negyed orat)

fo para az volt, hogy John Romero will make you his b*tch. namost ezek utan, meg ugye az alap idosikos hype utan, ahol tarsakkal kellett volna menni, mindezt 2000 elott...

az AIt nem sikerult osszehozni: amikor az npc halt vege volt a jateknak ami nagyon idegesito lett. a portalrendszer nem mukodott. a jatek lassan futtot es ronda volt. plusz ugye az elozmenyek utan mindenki azt varta, hogy megvaltjak a vilagot... csak eppen a tokeletes jatek legfobb ismerve, hogy sose keszul el. plusz bedolt a business modelluk, hogy csinalnak olcson negy jatekot, felveszik a penzt es abbol finanszirozzak a nagy dobast.

allitolag a patchek eleg sokat segitettek, bar igy is kisse befejezetlennek tunik.

egyebkent a vicc az, hogy a masik Ion Storm kozben megcsinalta az egyik legjobb FPSt, a Deus Exet.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#11) kriszpontaz válasza proci985 (#10) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Este komolyan megnézem, belém hoztátok a kíváncsiságot.... :)

(#12) gbors válasza proci985 (#10) üzenetére


gbors
nagyúr

én az első "fejezetet" (a négyből) végigjátszottam, és a következőt szűrtem le belőle:
- ronda (a helyszínek kicsit, a karakterek nagyon)
- a harcmechanika botrányos
- a történet érdektelen

ezek után lehet a játékban bármennyi innovatív ötlet, nincs vele miért játszani. ha JR ezen megsértődik a játékiparra, akkor keressen más iparágat - bár nem tudnék egyet sem mondani, amely az elmúlt 10 évben díjazta volna az érdekes ötleteket emészthetetlen körítéssel :)

a hírből nem derül ki, hogy beütött az agyába az isteni ötlet, és most gondolkodik a tálalás alapjain, vagy egyszerűen csak gondolkodik a tálalás alapjain, de még nem tudni, mit fog tálalni. amíg konkrétum nincs, addig maradok a kényelmes szkepticizmus keretein belül...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#13) nap


nap
addikt

Vagy megjött az ihlet, vagy elment a pénz.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#14) Garada válasza nap (#13) üzenetére


Garada
őstag

Szerintem az első verzió. :K

(#15) s912 válasza Garada (#14) üzenetére


s912
aktív tag

+1

JR most volt európai vakáción (nem lenne pénz?). Illetve Quakecon-on is tiszteletét tette. Mintha az rémlene, hogy látta az új Doom-ot is, mert írt róla, hogy mekkora király.. Ihletet kaphatott.. Elmondása alapján a brutal doom volt az, aminek ő tulajdonképpen megálmodta a doom-ot. Namármost az új Doom esetében "elmondások" alapján tudni lehet, hogy brutal doom lesz, már-már a teaser trailerhez hasonló grafikával. Az ötlet meg eddig is meglehetett, csak az időt várta ki :)

[ Szerkesztve ]

(#16) kriszpontaz válasza gbors (#12) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Kipróbáltam. 5 percig bírtam. Delete.

(#17) laceszgamer


laceszgamer
addikt

A poén, hogy ebben a hírben olvasva láttam meg, hogy a Shadow Warriort újra kiadták. :D Na már csorog is le Steamen. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18) proci985 válasza gbors (#12) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

koszi :R

dolog amiatt erdekes mert lattam mar olyan jatekot, ami szornyen oregedett (Final Fantasy 7-8 szornyu mai szemmel nezve, hiaba a sztori es a hangulat, ha az egesz mechanikaja mai szemmel nezve katasztrofa), es olyat is, amit beigazolt az ido (Deus Ex: Invisible War anno csalodas volt, mostanra viszont megpatinasodott).

viszont akkor ez szornyu volt es szornyu maradt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na meglátjuk...

Live-Die-Respawn

(#20) Sirandrish válasza kriszpontaz (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) gbors válasza kriszpontaz (#16) üzenetére


gbors
nagyúr

hát igen, 15 évvel ezelőtt még több türelmem volt keresni a "hátha"-t. de az 1. epizódnál nem jutottam tovább, pedig emlékeim szerint az 1-3 shareware volt, és a 4. lett volna fizetős.

(#18) proci985: ámen :) ettől még az új game lehet jó - de ennyi idő után szó nincs arról, hogy JR neve garancia lenne bármire.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#22) kriszpontaz válasza Sirandrish (#20) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha ilyen semmitmondó játékban gondolkodik, akkor inkább szívjon el valamit és fetrengjen tovább a hátsó teraszon.

(#23) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Daikatana... Hála az égnek én anno kimaradtam abból, hogy vártam azt a szart. Azt mondom abszolút megérte a "nem várás". :DDD

(#24) Teszla_


Teszla_
senior tag

Nekem a Daikatana itt figyel a polcon dobozos verzióban, bontatlanul. Anno én is kipróbáltam a virágboltit, de nem hozott lázba, úgyhogy nem fenyegeti veszély a dobozost, hogy kibontsam :)

(#25) kriszpontaz válasza Teszla_ (#24) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Egyszer valamikor még nagyon sok pénzt fog érni! ;] Mehet az ebay-re 50 év múlva a fanatikusoknak :D.

(#26) .LnB válasza kriszpontaz (#25) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó befektetés... Ültessen inkább barackfát, abból idő után lehet legalább pálinka ;] :C

Ohh meg is van a mai aranyköpés. "A Daikatana annyira sz*r, hogy még pálinkát sem lehet főzni belőle!"
asdadsa, de kipihentem ma megint magam :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27) Lomha 8V válasza .LnB (#26) üzenetére


Lomha 8V
addikt

A dájkátáná olyan mint egy szar...amit lefostak...kétszer. :DDD

(#28) .LnB válasza Lomha 8V (#27) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én annó még a PCGurus lemezen lévő demóval nyomtam sokat. De akkor még fiatal voltam és buta. Aztán az évek alatt kialakult a professzionálisan tökéletes ízlésem. ugye. :P

Más:
Hallod, tegnap voltak nálunk vendégségbe a barátaink (külföldön élnek). Nagy haverom, sokat kockultunk együtt. Kérdem tőle, hogy mivel játszik manapság.
Válasz: COD:Ghost
így reagáltam (fontos a sorrend): [link] [link] [link] [link]

Pedig egy hosszú barátság volt....[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29) Lomha 8V válasza .LnB (#28) üzenetére


Lomha 8V
addikt

kialakult a professzionálisan tökéletes ízlésem. ugye. :P

Há' nyilván! ;]

A barátod meg, hát...kár érte, kiváló ügynök volt. :DDD

(#30) oriic válasza .LnB (#28) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Örülj, hogy nem Titanfall-t mondott. :DDD

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.