Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Várós

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Tisztára mintha valami WP származék lenne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) Воланд válasza Xaels (#2) üzenetére


Воланд
titán

nem is. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) HawerKing


HawerKing
őstag

Kivancsi mikor lessz belole valami

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#5) lacuspapus


lacuspapus
tag

Ebből se lesz életképes platform... Maradjanak a droidnál, ezt meg kukázzák ki szépen. Az intel már rég rájöhetett volna, hogy hardveresen kell learatniuk a mobilpiacot, nem ilyen halva született ötletekkel. Mindenkinek jobb, ha az erősségeinél marad. A samu jó az android területen, az intel meg a procikban király. Erre kéne építeni nagy dolgokat

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#6) #13110016 válasza lacuspapus (#5) üzenetére


#13110016
törölt tag

+1

(#7) Ali G. válasza lacuspapus (#5) üzenetére


Ali G.
senior tag

azt gondolod az android örökéletű lesz? :D az újítás mindig kell és ahogy elnézem erre a html5 megoldásra már többen is készítenek oprendszert pl. firefoxOS de még a Xiaomi is akar MiOS-t

(#8) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Én nem bánnám ha lenne még egy vagy max. kettő alternatív rendszer a piacon. A Jolla MeeGo-ja is szép letisztult cucc, nagyon bejön.
Már csak azt várom, hogy mikor cserélgethetek oprendszert a telón úgy, ahogy az asztali gépen :D

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#9) kengyel


kengyel
nagyúr

Azért megnézném használat közben.

kengyel

(#10) istnag válasza lacuspapus (#5) üzenetére


istnag
addikt

"A samu jó az android területen"
Szerencsére csak jó,ha a legjobb lenne,akkor lennék bajban.(szoftverileg mondom,nem az eladásokat)

(#11) Coq


Coq
aktív tag

Jó lenne egy alaposabb videós bemutató.

(#12) lacuspapus


lacuspapus
tag

Nem, nem gondolom, hogy a droid örök lesz. De mi az amit most nem találsz meg a 3 fő op rendszerben, és ebben igen? Számomra a mostani felhozatal is kielégítő.

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#13) gzbotii


gzbotii
veterán

Indonéziában bukkant fel - maradjon is ott ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14) Peet91


Peet91
aktív tag

Igazából csak azt nem tudom, hogy miért a Tizennel szórakoznak, amikor szerintem az Ubuntu Touch életképesebbnek tűnik, és az is 2014 elméletileg :)

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#15) lacuspapus válasza istnag (#10) üzenetére


lacuspapus
tag

Azért nem is írtam, hogy a legjobb, mert annyi gyártó, annyi féle felhasználói felület van a droidhoz, hogy ez teljesen szubjektív. Viszont, hogy a samu sok mindent kihoz belőle az tény.

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#16) zotyesz66 válasza lacuspapus (#5) üzenetére


zotyesz66
őstag

Az intel remélhetőleg nem fogja learatni a mobilpiacot (is). Nincs olyan gyártó, akinek szüksége lenne olyan függőségre, amit a PC piacon kiépített. És arra az atomra bőven van alternatíva (szerencsére). Szóval az intel teljes joggal retteg és kapálódzik.

(#17) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Azt nem értem h az intellel karöltve fejlesztik a rendszert nem?Akkor meg h lehet h galaxy s4 esen fut a rendszer mikor az még véletlenül sem intel procival van szerelve!

(#18) lacuspapus válasza zotyesz66 (#16) üzenetére


lacuspapus
tag

Retteg és kapálózik? Az intel? Miért is? A világ egyik legnagyobb számítástechnikai beszállítója? Nem igazán értelek...

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#19) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

3.0? Már ennyit haladtak, vagy itt kezdődik a számozás? :D

<< Heimdal >>

(#20) margithid


margithid
veterán

Szeritnem smemi értelme ennek, úgyse tud versenyezni az androiddal, iossel, wpvel.
Szeritnem blackberrynek is reszeltek, de ne legyen igazam.
Talán-talán firefox os befuthat és kihasíthat egy kis szeletet a mobilpiac nagy tortájából:)

(#21) ptamas88


ptamas88
tag

azt várom már, hogy az Androidnak legyen egy olyan alternatívája, ami végre nem egy dalvik vm-en fut és nem megy kárba a hardver képességeinek a fele. ha jól tudom az ubuntu touch ilyen lesz, nagyon várom, hogy mi sül ki belőle

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#22) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem csúnya így első ránézésre. Kérdés az, hogy mit tesznek mögé.

(#23) Hadrian


Hadrian
tag

2009-ben hasított az Apple meg a Nokia, tele volt minden win mobile 6.5-tel, amikor kijött az Android 1.5. Gondolom annak sem adott akkor senki esélyt, aki most a Tizennek meg a Jollának.

(#24) Paul119


Paul119
addikt

egy videot en is meglesnek rola :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#25) zotyesz66 válasza lacuspapus (#18) üzenetére


zotyesz66
őstag

Nem arra megy a piac, amerre neki kedvező, az ARM gyártók kompletten lenyúlták előle a mobil piacot, a PC eladások meg csökkennek. Ha én gyártó lennék, eszembe se jutna Intel procit tenni a mobil eszközömbe, amikor millió alternatíva van és tudható, hogy fog viselkedni az Intel, ha itt is dominanciát tud kiépíteni. Ráadásul az Atom se túl meggyőző egyelőre az ARM "hordával" szemben.
PC-k azért ezután is kelleni fognak, meg szerverek is, szóval azért nem fog tönkremenni egyhamar, de az elvárt növekedés, az más dolog.
Állítólag az iphone-hez ajánlgatták az Apple-nek az atomot, akkor lemaradtak róla, szerintem azóta is verik a fejüket a falba.

(#26) Mr. Q


Mr. Q
tag

Lassan tisztul a kép, gyártók saját oprendszerrel és harverrel.:
Microsoft: Windows Phone - Nokia
Apple - IOS
Samsung - Tizen (ha a google beintene)
Google: Android - Motorola

Lehet, hogy ide jutunk pár év múlva.

Mr. Q

(#27) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Várós. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#28) Hadrian válasza Mr. Q (#26) üzenetére


Hadrian
tag

Tizenhez már bejelentkeztek mások is, többek között a Huawei, ha jól emlékszem.

(#29) Ali G. válasza lacuspapus (#12) üzenetére


Ali G.
senior tag

engem is kielégít a mostani felhozatal, de arra is kell gondolni, hogy az android is elavulhat és az emberek mindig újdonságokat akarnak ráadásul a piacnak is jó lenne mert akkor lenne több versenyző így az árak is pozitívabban alakulnának. A html5 ráadásul egyszerű, így baromi sok alkalmazást lehetne az ilyen rendszerekre gyártani, akár otthon is unalomból. Majd meglássuk mi lesz belőle. A symbian elveszett, a blackberry hanyatlik így valami kell helyettesítse ezen platformok eltűnését is.

(#30) Vassili_Zait válasza Hadrian (#28) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Így nem kelt gagyi hatást az S4, mint droiddal :D nagyon is bejön nekem! :))

Ha a samu komolyan veszi ezt a vonalat, és a droidot le tudja építeni, okosabban mint a nokia a symbit :DDD , akkor nagyon komoly opprendszer jöhet itt létre, ami stabilitásban és optimalizáltságban is jó!

Bocs, nem válasz akart lenni!

[ Szerkesztve ]

(#31) Tóni bácsi válasza Mr. Q (#26) üzenetére


Tóni bácsi
csendes tag

Na pont ezen gondolkodtam el én is. A kérdés mi lesz a többi hardver gyártóval, mert ha jól vettem ki az LG emberke nyilatkozatából valami ilyesmit feszegetett a nokia házasságából.

Aki a legnagyobb közöttetek, az legyen a többi szolgája. (Mt23,11)

(#32) oceanrush válasza Mr. Q (#26) üzenetére


oceanrush
senior tag

A Google nem fog beinteni a Samsungnak, mert azzal kinyirna a droidot. Egy Motorola edeskeves onmagaban, de meg a HTC+Sony+LG komboval is.

(#33) Mr. Q válasza Hadrian (#28) üzenetére


Mr. Q
tag

Persze, mindig lesznek kisebb gyártók a különböző platformokhoz, de ezek a nagyok.
És a Samu sem véletlenül fejlesztgeti a Tizent. Már most nagyon a google fejére nőtt, ami előbb-utóbb kiválthatja a Google nemtetszését. Arra az esetre jól jöhet a Tizen, és hozzá más gyártók is.

Mr. Q

(#34) joey04 válasza gzbotii (#13) üzenetére


joey04
titán

:DDD
23: akkor nagyon mások voltak a piaci körülmények.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) Hadrian válasza Mr. Q (#33) üzenetére


Hadrian
tag

Az már kiváltotta, nyár elején volt róla hír, hogy a Google-nak nem tetszik, hogy az eladott készülékek jelentős hányada Samsung, a Samsung meg attól fél, hogy mi lesz ha a Google szigorít.
Én drukkolok Tizennek is és Jollának is.

(#36) #65675776 válasza Mr. Q (#33) üzenetére


#65675776
törölt tag

Talán nem kellett volna önmagának kinyírnia a saját Bada-ját, hanem rendesen fejleszteni...

(#38) sing1ep1ayer válasza margithid (#20) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

WP-vel aztán nehéz versenyezni. :DDD Egy ügyesebben összerakott és megfelelően hype-olt rendszerrel két hónap alatt eléjük lehetne kerülni eladásokban. Az Ubuntu Phone - amiből ki tudja, hogy most végülis lesz-e valami (egyáltalán ez a hivatalos neve?) - szerintem hetek alatt lemosta volna a MS rendszerét az okostelefon piacról.

(#39) Paul119 válasza Vassili_Zait (#30) üzenetére


Paul119
addikt

"Így nem kelt gagyi hatást az S4, mint droiddal" hidd el pont eleg hogy kiadott valaki wpvel telefont ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#40) leslieke válasza sing1ep1ayer (#38) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ubuntu Touch a neve és jövőre lesz telefonon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#41) Syl válasza sing1ep1ayer (#38) üzenetére


Syl
nagyúr

Ne keverd az Ubuntu Phone-t (oprendszer) az Ubuntu Edge-dzsel (telefon).

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#42) sing1ep1ayer válasza Syl (#41) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Maga a rendszer is baromi ütős, nem csak az a gyönyörű készülék, amire gyűjtöttek, úgyhogy az Ubuntu Phone-ra gondoltam, amikor megírtam a hozzászólásomat (még ha esetleg zavaros is).

(#43) razzorr válasza lacuspapus (#5) üzenetére


razzorr
őstag

Ja és akkor majd ha csak a droid marad, mindenki egy nagy droid lesz,mert egyesek úgy gondolják, hogy jobb mindig beállni a tömegbe, mintsem egyedit alkotni.
Nem értem, hogy miért fáj a végfelhasználónak, ha verseny van, van miből válogatni és talán nem kerül semelyik gigacég sem olyan monopol helyzetbe, hogy akkor bármit megtehessen.

(#44) Syl válasza sing1ep1ayer (#42) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem csoda, hogy zavaros. Ők is, egyszer Ubuntu Phone, egyszer Ubuntu Touch néven hivatkoznak rá. :B
Minden esetre én is nagyon várom. Remélem felpattintható lesz az SIII-ra.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#45) danikollar


danikollar
őstag

Egy kicsit valóban WP-s.

(#46) Vassili_Zait válasza sing1ep1ayer (#38) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Ez azért nem nagyon igaz... most már nem vadnyugat van az okostelefonok piacán... mint anno az iOS, és android indulásakor... itt már nehéz meggyőzni a droidos és iOS-es közönséges, hogy váltsanak...

(#47) WinPho


WinPho
senior tag

Samsung, itt az esélyed, hogy tiszteletre méltó légy a szememben! A SAJÁT szoftvreddel érd el a hosszú távi sikereket, mint a Nokia, az Apple, vagy neadjisten BlackBerry. És ne bohóckodj az alsóbb kategóriákban a Droiddal, az nem megy neked...

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#48) Xaels válasza WinPho (#47) üzenetére


Xaels
félisten

A Bada befuccsolt, ez meg nem igazán a sajátjuk...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49) WinPho válasza Xaels (#48) üzenetére


WinPho
senior tag

A Badaról tudtam. Azt sajnálom is kicsit...

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#50) lacuspapus válasza razzorr (#43) üzenetére


lacuspapus
tag

1. Biztos lehetsz benne, hogy nem lesz olyan a jövőben, hogy csak droid marad.
2. Nem lesz itt semmilyen verseny se hardveres, se pénzügyi. Vagy csak nekem tűnik fel, hogy a tizen-t nem véletlenül felső kategóriás telón próbálgatják? Vagy azt gondoljátok, hogy egy s4 tizennel android helyett majd 50 rugó lesz 150 helyett? Persze.
Amúgy meg ott az árversenyt "hirdető firefox" látjuk mekkora hulladék, azon az áron lehet kapni elfogadható droidot. Most van fehér kenyér (apple), félbarna (droid), és rozskenyér (wp) is. Biztos kell még több fajta? Ki fogja megenni?

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.