Hirdetés

2020. november 29., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) kakuk.tamas

kakuk.tamas
őstag

Egy kérdés bánt engemet: hogy a fenébe lehet csatlakozni a beta-hoz? (P40 Pro, független, Finnországból való)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei P40 Pro 5G ~ Samsung Galaxy Watch Active 2 e-sim ~ Xbox One S 1TB ~ Huawei Matebook D15 R7 ~ LG 43UJ63 ~

(#2) LosBlancosrm

LosBlancosrm
addikt

Mikor nevezik át Harmonyra?

Samsung Galaxy Note 9

(#3) andor80 válasza kakuk.tamas (#1) üzenetére

andor80
aktív tag

[link]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#4) andor80 válasza LosBlancosrm (#2) üzenetére

andor80
aktív tag

Minek tennék android és abból is a legjobb minőségű felület optimalizáció és kb minden szinten csak a lábnyomát szagolja a konkurencia

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#5) kakuk.tamas válasza andor80 (#3) üzenetére

kakuk.tamas
őstag

Oké, csak azt írja, hogy nincs elérhető project... :F :W

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei P40 Pro 5G ~ Samsung Galaxy Watch Active 2 e-sim ~ Xbox One S 1TB ~ Huawei Matebook D15 R7 ~ LG 43UJ63 ~

(#6) LosBlancosrm válasza andor80 (#4) üzenetére

LosBlancosrm
addikt

:DD :DD :DD :DD

Samsung Galaxy Note 9

(#7) Micsurin

Micsurin
veterán

Ha egy pöttöm eszűk is lett volna a 20-as szériát még támogatták volna P vonalon és a Mate 10-eket is. Így is kopnak ki szépen lassan ezzel csak gyorsítják a folyamatot mert a user hamarabb fog cserélni.

|Nokia 2600 Classic > Samsung S5230 > Galaxy Mini > Xperia SP > LG G4 / Nexus 9 > Huawei P8 > Honor 8 > Huawei P20 > Galaxy S10| |Xbox live: Pummpe| "A régebbi iPhone-okhoz sem jár a töltő mostantól." iuser:"Ha van pénz majomra, legyen banánra is."

(#8) fornettisuti

fornettisuti
addikt

Honor 20 széria is benne van a listában, mert nem látom?

Honor 20 - LG Gpad 8.3 - Huawei Watch GT - Xiaomi MiBand2

(#9) mbotnd válasza andor80 (#4) üzenetére

mbotnd
tag

Érdekes, hogy mennyire ráfeküdtek az önálló szoftverre. Lassan jön az új iOs (Harmony Os)?

(#10) k-adi válasza Micsurin (#7) üzenetére

k-adi
veterán

hát olyan sok újítás van ebben hogy annyira vágyni kéne erre a 11re?

(#11) Micsurin válasza k-adi (#10) üzenetére

Micsurin
veterán

Itt magáról a gesztusról és hozzáállásról lenne szó főleg az ő helyzetükben. Samu nem volt szorult helyzetben még a gyenge 20-as széria ellenére sem mégis rátolt +1 évet a csúcs és a közép.kat. tetejére.

|Nokia 2600 Classic > Samsung S5230 > Galaxy Mini > Xperia SP > LG G4 / Nexus 9 > Huawei P8 > Honor 8 > Huawei P20 > Galaxy S10| |Xbox live: Pummpe| "A régebbi iPhone-okhoz sem jár a töltő mostantól." iuser:"Ha van pénz majomra, legyen banánra is."

(#12) scyllarus

scyllarus
addikt

A Huawei egy életre elvágta magát nálam a Honor Playnél.
Undorító, amit műveltek. Soha többet telefont tőlük.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13) Decske válasza andor80 (#4) üzenetére

Decske
tag

Hát, két generációnyi Mate szériás telefon után vitatkoznék ezzel a kijelentéssel. Szvsz nem lenne rossz, de a memóriakezelés botrányos, nekem random tűnnek el az alkalmazásváltóból appjaim. Ha letörlöm a számomra felesleges optimalizáló sz@rokat, a telefon szinte kuka lesz. Ha rajtahagyom őket, hiába állítgatok bármit semmit nem ér. Alternatív rendszert meg nem lehet telepíteni, mert a bootloader zárt és nem adják ki a kódokat a nyitáshoz.
Kár ezekért a dolgokért, mert vannak nagyon jó dolgok a rendszerben, a Mate 10-em az egyik legjobb telefonom (volt, mert érkezik az utódja a Pixel 5 személyében).

Samsung Galaxy Ace -> Nokia Lumia 620 -> Lumia 735 -> Lumia 930 -> Microsoft Lumia 950XL -> Huawei Mate 9 -> Mate 10 Pro -> Google Pixel 5, Apple iPad mini 3 -> Acer Aspire Switch 10 (1. gen) -> Microsoft Surface Go + Lenovo Tab M8 HD

(#14) Rocket6 válasza scyllarus (#12) üzenetére

Rocket6
aktív tag

Pont ez az, hogy nem műveltek semmit nem? Mármint frissítés terén. :DDD

(#15) 7Heads Drago válasza Decske (#13) üzenetére

7Heads Drago
addikt

Zsír a Pixel 5 ahogy hallom, csak rendelni kell hozzá ragasztott is. ;]
Témához: kapnak chipet és hirtelen jönnek az updatek is. Remélem tolják a saját Os-t is.

Kérlek mostantól ne telefonálj, ne írj, ne keress! Énekelni tanulok, király kell az országnak.

(#16) user12

user12
senior tag

A P20 pro-t is lehúzták a wc-n.
Pedig kicsivel több, mint két éves készülék.
A kisebb (pro nélküli és lite) modellekről meg ne is beszéljünk. :((

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen ( https://www.it-info.hu/ )

(#17) scyllarus válasza user12 (#16) üzenetére

scyllarus
addikt

A Play hardvere ugyanaz, mint a P20 Pro és még 10-et sem kapott. Miközben a harmatgyenge, régi Kirin 710(f)-es modellekre kiadták. Mindezt hazugsággal indokolva.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18) N_A_S válasza user12 (#16) üzenetére

N_A_S
addikt

A Lite verziók általában nem kapnak akkora támogatást mint a normál vagy Pro változatok és évvel nincs is baj szerintem, a hardver ezeknél általában sokkal butább.

P30 tulajként viszont én sem tudok csatlakozni egyetlen projekthez sem a béta appban. Ha valaki tud valami megoldást az írja már meg! :R

(#19) user12 válasza scyllarus (#17) üzenetére

user12
senior tag

És pont ez a stratégia az, ami én nekem nem volt szimpatikus. Plusz utána bejött a google embargó... :O

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen ( https://www.it-info.hu/ )

(#20) Decske válasza 7Heads Drago (#15) üzenetére

Decske
tag

Majd kiderül. Ha pillanatragasztó nem fogja meg, akkor ott a postásragasztó. :DD

Bár elszigetelt esetekről adtak hírt, remélem az enyém nem abból a sarzsból származik.

Samsung Galaxy Ace -> Nokia Lumia 620 -> Lumia 735 -> Lumia 930 -> Microsoft Lumia 950XL -> Huawei Mate 9 -> Mate 10 Pro -> Google Pixel 5, Apple iPad mini 3 -> Acer Aspire Switch 10 (1. gen) -> Microsoft Surface Go + Lenovo Tab M8 HD

(#21) anathemaopet

anathemaopet
tag

Nekem Honor View 20 van, teljesen meg vagyok elégedve a frissítéssel.

(#22) danielrevesz

danielrevesz
kezdő

Nagyon sajnálom az Emuit, mert tényleg messze a legjobb rendszer androidon. A memóriakezelés meg az üzemidőért cserébe sokkal jobb döntés.
Mate 20 pro-ról valószínű Iphone-ra lesz váltás, mert a Samsunf felülete még mindig botrányosan lassú, többi gyártó egyszerűen meg messze elmarad a Hauwei Samsung kettőstől egyéb téren.

(#23) N_A_S válasza danielrevesz (#22) üzenetére

N_A_S
addikt

Pl az OxygenOS szerintem minden tekintetben jobb..

(#24) scyllarus válasza N_A_S (#23) üzenetére

scyllarus
addikt

Ez tök egyéni. Nekem a MIUI jön be a legjobban.

(#25) N_A_S válasza scyllarus (#24) üzenetére

N_A_S
addikt

Igazad van, bár sebesség tekintetében szerintem az OOS-t semmi nem veri, annyira jól optimalizált. A MIUI-ban nekem pl baromira nem tetszett hogy bizonyos feliratok magyar nyelven szét vannak tördelve, valahogy így íródnak ki a dolgok:

Bállítá
sok

Vannak jó funkció de pont az ilyenek miatt egy elhanyagolt Launchernek mondanám, attól függetlenűl hogy tényleg sok beállítási lehetőség van.

Amúgy a frissítésekkel kapcsolatban: az általan hirdetett Honor 10 pont ma kapott egy újabb update-et, Augusztusi biztronsági javításokkal, 630MB volt, és ez is már két és fél éves.

[ Szerkesztve ]

(#26) scyllarus válasza N_A_S (#25) üzenetére

scyllarus
addikt

Ne is bosszants, a Honor 10 hardvere is ugyanaz, mint a Playnek, pár hónappal még öregebb is, mégis frissítik :o

(#27) fidjevo válasza k-adi (#10) üzenetére

fidjevo
csendes tag

Nekem is pont ez jutott eszembe. Fejből tudna valaki most mondani 2 db ujítást amit a 11 hoz?

(#28) Decske

Decske
tag

Notification history, jobb, átláthatóbb értesítés kezelés, az összes appnak elérhetővé vált a Messenger buborék megjelenítése (bár én inkább idegesítőnek tartom ezt) és a 3rdparty launcherek esetében is elérhető a gesztusvezérlés.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.