Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

Halo 3 PC-re? lécci, lécci, lécci

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) h-yle válasza Lenry (#1) üzenetére


h-yle
addikt

Azt felejtsd el. Az még a Microsoft éra alatt készült, ugyan úgy mint a még meg sem jelent Reach. Azok csak akkor fognak jönni, ha az MS úgy dönt, amire elég kis esélyt látok.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#3) FRENK1988 válasza Lenry (#1) üzenetére


FRENK1988
veterán

na igen az nem ártana :C

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4) Angel1981


Angel1981
veterán

Tíz éves szövetségi nyilatkozat...
Valahogy erről az jutott eszembe, vajon milyen játékok lesznek 10 év múlva...

(#5) iSonic


iSonic
addikt

Na ennek nagyon is örülök ;)

(#6) Silenzio


Silenzio
addikt

Nem tudom, emlékeztek-e még, hogy 1999-ben mekkora bombaként robbant, amikor a Microsoft felvásárolta a Bungie-t az Activision-től (!!!) a már futó projektekkel, pl. Haloval együtt. Aztán rögtön bejelentették a Halo Xbox exkluzivitását. Remek. Vajon hogy alakult volna a történelem, ha az Activision megtartja? Lehet tps lett volna, mint eredetileg? Lehet, inkább koncentrálnak a hatalmas bejárható terepre, mint a sztorivezéreltségre? Ki tudja. Mindenesetre jót derültem ezen az adok-kapokon, és elkapott a nosztalgia, ahogy anno megláttam az ŐS-HALO képeit. Ami biza alig hasonlít a véglegesre.
Angel1981: akkor listázzad ki az agyadban, hogy a Picipuha berkeiben eltöltött 10 évben mit alkottak. A tendenciák mindig változnak, de nagyjából leszűrhető, mekkora munka várható.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#7) CocooN-z válasza Silenzio (#6) üzenetére


CocooN-z
őstag

Ilyen Ős-HALO képeket tudsz linkelni esetleg? :)

üdv

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#8) kpal


kpal
veterán

Mi fog ebböl kisülni.... :U

(#9) Viktor77 válasza h-yle (#2) üzenetére


Viktor77
titán

Kié a Halo név és franchise? Az MS-é vagy a Bungie-é? Ha utóbbi, akkor lehet esély Halo-ra PC-n.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10) bAtt001 válasza Viktor77 (#9) üzenetére


bAtt001
addikt

Gondolom a Mircrosoft kezében van a franchise és nem tervezi elengedni :D
Mostanában olyanokat olvastam hogy a Reach után nem terveznek a közeljövőben új Halo játékot kreálni tehát szerintem még csak gondolni sem érdemes pc-s verzióra.

[ Szerkesztve ]

(#11) h-yle válasza Viktor77 (#9) üzenetére


h-yle
addikt

A Halo az MS-é. Lásd Halo Wars ami nem is Bungie játék volt.

Viszont ez a biznisz nem jelenti azt, hogy a köv. Halo-t nem fejlszetheti a Bungie, hiszen nem kizárólag az Activisionnnek fejlesztenek. Ha minden igaz akkor ez csak jövőbeni franchise-okra szóló üzlet. Vagynem. :)

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#12) Sirandrish válasza Lenry (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont ez jutott eszembe nekem is..
Mondjuk én nem várnám de ez futott át az agyamon :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Silenzio válasza CocooN-z (#7) üzenetére


Silenzio
addikt

Ezt a két videót találtam: Early Halo és Evolution of Halo Hopp még egy: Halo Prototype 2000 E3 trailer A harmadik szerintem fan made, szóval kamu. Ez viszont nem. Halo first trailer 1999.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#14) Silenzio


Silenzio
addikt

Jajj és ez: az első hivatalos kép a játékból. Még nyomtatásban láttam, '99-ben a Guruban. Teljesen le voltam döbbenve a látványtól. [link]

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.