Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

Kár érte. Ennél is jobb lehetne az Apple és az iOS, ha marad.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) Luck Dragon válasza joey04 (#1) üzenetére

Ezt már soha nem tudjuk meg .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

Azért azok a 10+ éves ikonokat manapság már kiröhögné mindenki. Akkoriban ez glass design ment mindenhol, de ma már nagyon retronak hat.

(#4) Solten


Solten
addikt

Csak valtozott a modi, a glass utan a material design lett a divat, az uj kezelofelulet nem igazan Jony Ive erdeme.

Saor Alba

(#5) joey04 válasza hemaka (#3) üzenetére


joey04
titán

Modernizálni lehet, de a szkeumorf design szerintem jobb, mint a flat.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) PDA_FAN


PDA_FAN
tag

Ez is az Apple egyik érthetetlen fassága, hogy nem enged témákat. Nekem simán bejönnek a régi ikonok, és szívesebben látnám, mint a mai, rondábbnál rondább ikonokat. Bár igazság szerint mostanában az ikonokat igyekszem minél jobban eltüntetni, hogy widgeteket tehessek ki a képernyőre, de a widgetek is nagyrészt olyanok, mintha egy 10 éves gyerek rajzolta volna.

(#7) Dr. Oid válasza joey04 (#5) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Akkoriban az volt a non plus ultra, persze részben azért, mert nem láttunk mást. Vagyis nyilván akkor már volt Jelly Bean is a másik oldalon, de az meg inkább retro nekem: sose bírtam a nem egységes alakú-formájú ikonokat. Én speciel mindig a lehető legújabb ios-t futtatom, nem mozgat se pro se kontra egy-egy verzió adott stilusnyelve, főleg azért, mert évek óta se kívül, se belül nem látszik semmi változás. Nekem ez már unalmas, a szögletes meg a lekerekített külső váltja egymást, az os meg isten tudja mióta ugyanúgy nez ki. Legalább annyit beleszogelhetnenek, hogy valamiképp ikon méreteket változtathassak a normál és a Zoom nezeten kívül…

(#8) joey04 válasza Dr. Oid (#7) üzenetére


joey04
titán

Nekem alapvetően nagy kedvencem a szkeumorf design és alapvetően nem tetszik a flat. Akárhol látom.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) joey04 válasza PDA_FAN (#6) üzenetére


joey04
titán

A témákkal az a baj, hogy nem minden ikon alkalmazkodik hozzá, vagy ha erőszakkal alakítja át a téma a nem gyári ikonokat is, akkor ott van, hogy az appok belül attól még nem követik le, az meg furán néz ki. Ezek miatt nem témázok droidon sem.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) Salamander


Salamander
junior tag

Szerintem az ios 6 volt a legszebb mobil os. Kár, hogy váltottak.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#11) domerator


domerator
veterán

Csillió felbontású hipermilliárd színű kijelzőpaneleken 256 színű gyerekrajz ikonok és grafika.... az agy satuféket nyom, a szépérzék meg hányingert kap... az iOS 7 merénylet volt.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12) Chiller válasza domerator (#11) üzenetére


Chiller
őstag

256? Inkább 16 lesz az.
És ami a "legjobb": android is lemásolta. :O

Igénytelenség a köbön. Pedig már 3D animált ikonok is lehetnének, elbírja a "proci". Számol úgyis rengeteg hülyeséget.

[ Szerkesztve ]

(#13) hemaka válasza joey04 (#5) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem teljesen mindegy végső soron, nem érdekelnek az ikonok kinézete. Úgy se látom őket, max. fél másodpercig az elején amíg megnyílik az app, utána úgy se zárok be semmit, csak váltogatok az appok között kb sose látom az ikonokat többet.

(#14) Chiller válasza hemaka (#13) üzenetére


Chiller
őstag

Na igen, lehet ezt is mondani.

De kérdeznék valamit:
ha a szem előtt lévő dolgokkal ilyen trehányul bánnak, akkor szerinted mi lehet a motorháztető alatt?

[ Szerkesztve ]

(#15) R a y válasza hemaka (#3) üzenetére


R a y
senior tag

Igen, annyira jó dolog a flat, hogy szivárognak vissza a 3d elemek a kezelőfelületbe. Emlékszem, hogy rühelltem az ios7es frissítést. Legundorítóbb kiadás volt (nekem)

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#16) hemaka válasza Chiller (#14) üzenetére


hemaka
nagyúr

Amig jol mukodik minden app, amit hasznalok, nem igazan erdekel.

(#17) joey04 válasza Chiller (#14) üzenetére


joey04
titán

Ez nem trehányság, hanem egy irányzat. Más kérdés, hogy nekem sem tetszik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) kutti


kutti
tag

szvsz a mai napig ocsmány az iOS 7 óta használt flat design, legalábbis nekem. értem én hogy annyi idő után változásra volt már szükség, illetve vérfrissítésre, de vannak dizájnok az új frissítésekben is amit egyszerűen a szemem képtelen megszokni. többek közt idétlen, erőltetett és gagyi érzetet kelt jópár végkifejlet a dizájnváltás óta, de azt mondom örüljünk annak hogy legalább azóta érkezett rengeteg hasznos funkció.

(#19) arn


arn
félisten

Nekem jobban bejon az uj letisztult, foleg mai szemmel a regi nagyon odivatu.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#20) Plug Life


Plug Life
aktív tag

Jó, hogy eltakarították a fake 3D baromságokat, Ive leghasznosabb munkája volt 😂

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.