Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Akkor lesz Redmi Note 10 Pro 5g?

(#2) Wesder válasza Victoryus94 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Max Note 9 lesz, mert az eggyel le van maradva a Mi széria mögött.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) Victoryus94 válasza Wesder (#2) üzenetére


Victoryus94
őstag

Ha ilyen gyorsan haladunk, 2-4 hónap és kijön a Note 9 Pro (arra nem vennék mérget hogy már ebbe is bekerül), év közepén meg már itt a 10-es. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) roli543


roli543
őstag

Ez igazábol ugyanaz a hardver lesz más köntösben, úgy könnyű ennyi telót ígérni :DD :DD

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) Wesder válasza Victoryus94 (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Még a Note8 pro sem jött ki, és 6 hònaponta vàltjàk egymàst a Redmik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) #22743424 válasza Wesder (#5) üzenetére


#22743424
törölt tag

Már lehet kapni itthon is! Jöjjenek csak minél hamarabb szeretnék látni egy középkategóriás megfizethető 5G-s telefont.

[ Szerkesztve ]

(#7) Wesder válasza #22743424 (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Komoly? Akkor nagyon levagyok maradva. Ja mogy MediaTek-es. Akkor nem is létezik szàmomra.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) RoBos válasza Wesder (#7) üzenetére


RoBos
senior tag

De gondolom nem a "lassúsága" miatt nem létezik számodra az ÚJ Helio G90T! :F
Helio G90T vs Snapdragon 730 Speed Test 1
Helio G90T vs Snapdragon 730 Speed Test 2

Biztos sok minden más tényező tántorít el az ÚJ mtk-s prociktól amivel személyes tapasztalatod is van már gondolom... :DDD

(#9) Wesder válasza RoBos (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Màr maga az hogy MTK kukàzza nàlam, lehet akàrmilyen erős. Kivéve ha az MTK vàltoztatott a hozzààllàsàn a forràskòdokat illetően.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) RoBos válasza Wesder (#9) üzenetére


RoBos
senior tag

(#11) Victoryus94 válasza Wesder (#5) üzenetére


Victoryus94
őstag

Ez akkor mi?
https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/xiaomi/redmi-note-8-pro-64gb-p500631339/
Már augusztusba bemutatták.

[ Szerkesztve ]

(#12) Wesder válasza RoBos (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Ja azokra. Megvàrjuk a Note 9-et addig a Mix3 kitart.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Jövőre szerintem a samu és huawei is sok modellt fog piacra dobni 5G-vel.
2021-re gyakorlatilag nem lehet majd eladni 5G nélkül új telefonokat.
Szerintem 2020 utolsó negyedév esni fognak a 4G készülékek árai.
Használtan 2021 re szinte eladhatatlan lesz a 4G telefonok használtan
Én váltás előtt állok úgyhogy 5G a következő teló

(#14) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Én öt 10G-s mobilnak jobban örültem volna.

;]

(#15) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Azért gondoljunk bele egy mai pld. samu s10 4G telóval rosszab lesz online filmet nézni mint egy akár jövőre megjelenő 50 ezres 5G képes xiaomiban az adatátviteli sebesség miatt
Miyen áresések lesznek.....

[ Szerkesztve ]

(#16) sfdrakex válasza Kamikaze75 (#15) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Miért lenne rosszabb? Ha van elég kraft a toronyban 4Gn is kinyom kellő sebeséget. Az 5G is leterhelhető lesz. Előállhat az mint most a 3Gvel, hogy van amikor gyorsabb a 4Gnél. Az a durva, hogy Telefonon már a Digi 22,5/7,5 ös elméleti maxos netével is normálisan lehet netezni, és akár full hdban videót nézni is. A többiek hálózata bőven gyorsabb.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#17) TeeJay válasza sfdrakex (#16) üzenetére


TeeJay
félisten

még 4G-n sincs minden torony LTE-A-ra fejlesztve és ott már 300megabit van osztva 150 helyett szóval máris duplázódik
és van még a 4G-ben bőven kraft nem is értem minek az 5G :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#18) RoBos válasza TeeJay (#17) üzenetére


RoBos
senior tag

"nem is értem minek az 5G"

Elsősorban IoT-s eszközöknek, nem fészbukozásra találták ki! ;)

(#19) logitech1 válasza RoBos (#18) üzenetére


logitech1
tag

letöltés miatt :R

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#20) sfdrakex válasza logitech1 (#19) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mit akarsz telefonra töltögetni amire nem elég gyors a 4G? Vagy otthoni vezetékes helyett kell?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#21) nyisziati


nyisziati
veterán

Kína és az 5G... :DDD
Amíg azt se bírják megoldani, hogy Aliexpress-ről meg a MI fiókból időnként ne EDGE sebességgel érkezzenek adatok, addig ne erőltessük a témát.

(#22) logitech1 válasza sfdrakex (#20) üzenetére


logitech1
tag

Nem csak telefon létezik hanem tablet is,jó melóhelyen gyorsan letöltögetni a torrentről pl filmeket. :DD

[ Szerkesztve ]

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#23) Wesder válasza logitech1 (#22) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt igen, a balkàni gondolkodàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) sfdrakex válasza logitech1 (#22) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Miért nem wifin, és otthon? Az meg hogy telefon vagy tablet, mindegy. Mobilnet sokmindenre jó, de a torrentezéshez sose lesz az.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#25) logitech1 válasza sfdrakex (#24) üzenetére


logitech1
tag

Nem mindenki olyan rá érös,hogy otthon töltögessen wifiről,valaki többet dolgozik mint otthon van.Napi 16órát dolgozok én is nincs időm otthon töltögetni. :C

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#26) nyisziati válasza logitech1 (#25) üzenetére


nyisziati
veterán

Kíváncsi lennék rá, hány terád van már letöltve úgy, hogy meg se nézted. És mennyit nem is fogsz soha.
Amikor kollégámat kérdeztem (szintén letöltésmániás), bevallotta, hogy vagy 2 terája van így.
És jelentős részét biztos nem is fogja megnézni, mert a napi 8 óra munka után még otthon ténykedik, lakást újít föl, hétvégén meg éjszaka taxizik.

Úgyhogy szerintem fölösleges. Én évi kb. 10-20 filmet töltök le, jellemzően 1-5 gigás méretben, de azokat egyből meg is nézzük. Aztán törlöm, minek foglalja a helyet.
80 gigás vinyónál nagyobb még sosem kellett nekem.
3 op. rendszerrel (2 Windows, 1 Ubuntu).

(#27) sfdrakex válasza logitech1 (#25) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Én is dolgozok napi 12-16 órát, sokan vagyunk ezzel így.

Otthon letöltöd, média szervert csinálsz, és bárhol eléred, és az nem fogja úgy a netet mint a torrent sok szálon.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.