Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tiv83us


tiv83us
veterán

Nos, tegnap meg is jott a bizonyos hibatlan replacement DVD.
Mit mondhatnek, a gejzirkent zudulo szar mellett ami csordogal eme bolygon, meg akadnak korrekt emberek is.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2) Yutani válasza tiv83us (#1) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ez nagyon szép dolog. Vajon Magyarországon mikor fog elterjedni ez a hozzáállás?

#tarcsad

(#3) QuippeR


QuippeR
tag

"Jo tudom, 5 dollar...de a lenyeg nem ezen van...."
De szerintem éppen ez a lényeg. Magyarországon még ha százezrekért vásárolsz is tojnak a fejedre, pedig 5 dollár esetén is a fentihez hasonló a korrekt eljárás.

(#4) tiv83us válasza QuippeR (#3) üzenetére


tiv83us
veterán

Igaz.
Csak en mar nem magyar fejjel gondolkodom /futyuljetek ki/, ugyhogy kivancsi lennek a hozzaallashoz, ha egy 1-2000 dolcsis termekrol lenne szo es nem maganceg csinalna, hanem company.

Sosem felejtem el a tortenetet, mikor 120 dolcsiert rendeltem egy irodaasztalt es amilyen mekk mester vagyok olyan faszaul osszeszereltem, hogy 15 perc hasznalat utan osszeomlott...szo szerint az egesz.
Belepakoltam vissza a dobozba /mar ami maradt belole/, visszavittem, kirohogtek /kapjak be :U :D/, majd adtak egy ujat.

Hasonlo eset torten a Kedvesem 100 dolcsis iroda szekevel, amiben rossz volt a menet, igy a karfa lotyogott. Ingyen es bermentve felupgradeltek egy executive borhuzatos gyonyoru szekre.
Small things, de megis ezert jarok vissza ezekre a helyekre, Es ok ezt nagyon jol tudjak, hogy ezert en vissza fogok jarni, es legkozelebb lehet. hogy 2000 dollart hagyok ott egy hazimozi rendszeren vagy akarmi mason.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#5) Wolverine válasza tiv83us (#4) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez az, amit a magyar kereskedők nem ismertek fel. Hogy ostobaságból vagy rövidtávú haszonlesésből, arról fogalmam sincs.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) Zozzant


Zozzant
addikt

Azért alakul a helyzet itthon is, L'ecsóval jártam úgy, hogy ajeszba gyerekeknek karácsonyra teszkóban és 5 perc után azt mondta hogy vége a filmnek...:) tele volt a diszk apró látható pöttyös benyomódásokkal. Persze a macera hogy vissza kellett vinni, de a következő lemez jó lett... majd ha a 100 FT benzinköltségem (és az erkölcsi kárpótlás) is visszajön az lesz az igazán igazi:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#7) gstm válasza tiv83us (#4) üzenetére


gstm
tag

Akkor jól gondolom hogy kinnt nem kell 2 hónapot várni egy macbook garanciális topcase cseréjére?! :D

(#8) Fáraó


Fáraó
őstag

EZ garanciális ügyintézés!

A nyugat ezen szolgáltatásai szintje és hozzáállása is betörhetne hozzánk!

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#10) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Én még nem láttam. Akkor most el kéne süllyednem a föld alá? :B

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#11) $p@rr0w válasza JetiRulez (#10) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Nem, ócska film, ne is nézd meg. Ha lenne egy példányom odaadnám tiv83us-nak. Bár aki ilyet adna nekem azt feljelenteném... :DD

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#12) Móci


Móci
addikt

Kár, hogy kishazánkban nem ilyen az ügyfélszolgálat.
Elég korrektek voltak, normális hangvételű levéllel válaszoltak... remélem egyszer nálunk is lesz ilyen.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#13) ngabor2


ngabor2
nagyúr

szerencsére én is egyre gyakrabban találkozom ilyen hozzáállással, illetve próbálom ezt követni. legutóbb a kb. 1 hete vásárolt szandámat cserélték csaknem szó nélkül a Hervisben... bonyolultabb ügyintézére voltam felkészülve.

(#14) shadeofme


shadeofme
tag

Velünk is a közelmúltban történt két hasonló eset, bár hiba nem volt, de
- a WC-ről kiderült, h hiába alsó kifolyású, nem passzolt a helyére helyhiány miatt. Visszavittük számlával egyetemben OBI-ba, adták is a pénzt vissza. Nem ám levásárolhatjuk, meg ilyenek. Persze akkor már ott vettünk helyette másikat. (Ami 2x annyiba került, de mit volt mit tenni.)
- Másik: egy zsákkal több fugázót vettünk a Brico-ban, visszavittük számlával egyetemben, látták, h bontatlan a zsák, adták is vissza a pénzt.
Mondjuk az ezekben a boltokban kapható olcsó dolgok minőségéről tényleg ne beszéljünk :D, de az ügyintézés teljesen rendben van (aki meg minőséget akar, az ne várja, h kis pénzből megkapja :) ).
Jah, Kill Bill-t nem láttam... Egyiket sem. Nem is hiányzik :D

[ Szerkesztve ]

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#15) barnam_ válasza shadeofme (#14) üzenetére


barnam_
nagyúr

OBI-val nem tudom mi a helyzet, de építőanyagoknál bevett gyakorlat, hogy ami fel nem használt, azt visszaveszik, mert ugyanúgy el tudják adni mint ami a raktárban áll.

(#16) Atos23


Atos23
senior tag

Az OBI-ban nekem úgy adták vissza némelyik cső (aluflex-cső, rézcső) árát, hogy abból jelentős mennyiséget (20-30%) már levágtam és felhasználtam :)

(#17) bullseye


bullseye
addikt

Amazon nekem 4-5 éve is már pótolta az eltűnt csomagokat. Igaz a második eset után - nagyon udvariasan - kérték, hogy adjak meg másik címet, hátha az a baj. Onnantól inkább szolgálattal hozatom.

De Logitech anyacég is már kétszer teljesen korrektül kezelte egy kolléga haranciális ügyét.

azaz ilyen van Magyarországon is, ha megfelelő nyugati céggel állsz kapocslatban :)
De ne feledjük, hogy akik ide öntik az erdőinkbe a szemetet, meg pláne a boltokba a lejárt élelmiszerhulladékot, az is nyugati cég!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#18) Tim82 válasza bullseye (#17) üzenetére


Tim82
nagyúr

De ne feledjük, hogy akik ide öntik az erdőinkbe a szemetet, meg pláne a boltokba a lejárt élelmiszerhulladékot, az is nyugati cég!

Azért tehetik meg, mert nagyon le vagyunk maradva civil kurázsi terén. Pár év és ez remélhetőleg változni fog - ők meg viszik keletebbre a ganét... :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.