Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cannibal


cannibal
senior tag

A hatalmas magabiztosságból már történt egyszer-kétszer pofára esés.

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Titanfall fansite lettetek?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) kovsol


kovsol
titán

Szerintem ezek nagyon optimista elvárások. Remélem tényleg jó játék lesz, de egyre kevésbé hisznek benne az emberek ahogy olvasom a neten.

May the Force be with you!

(#4) Bad Pritt válasza .LnB (#2) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Spec ez a hír lehetett volna egy UPDATE az előzőhöz. Jó így pontról pontra látni a játék alakulását, de tényleg kezd sűrű lenni a Titanfall itt a Gamepodon.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) mentoloshypo válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

De nem elfogultak a szerkesztők, áhhhh.......... :P

(#6) .LnB válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én szeretem ezt az oldalt, és tisztelem a szerkesztőket a munkájukért. De ez a Titanfall nagyon hidegen hagy. Lehet ezért is tűnik fel a napi egy-két hír :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) #65675776


#65675776
törölt tag

Másképpen értelmezve az eredeti bejelentést: ahol van elegendő elpazarolható erőforrás (PC, XBO), ott nem optimalizálnak. X360-nál meg kénytelenek.

(#8) Gebriel


Gebriel
veterán

Azok a fránya számok. ;]

(#9) kona005 válasza Gebriel (#8) üzenetére


kona005
senior tag

Én azért nem lennék ilyen biztos a sikerben ha az ő helyükben lennék :U

Bocsi nem válasz akart lenni :R

[ Szerkesztve ]

(#10) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én elhiszem, hogy akkora siker lesz. Mert az a játék amit én ránézésre haszontalan szemétnek titulálok, az általában világsiker lesz. Én meg csak állok értetlenül és pislogok így - :U és arra gondolok, hogy én vagyok hülye? Vagy a világ körülöttem? :F És a számok mindig azt mutatják, hogy én :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) ldave válasza mentoloshypo (#5) üzenetére


ldave
félisten

Na most pont Vistaboy-t említeni, mint Titanfall iránt elfogult embert...

A Slime draws near! Command?

(#12) Ellia


Ellia
addikt

A 3,5 millió előrendelő nagyon szép szám, de arra is kíváncsi lennék, hogy a kövi beta után hányan fogják visszamondani. Kicsit szkeptikus vagyok a játékkal :P

(#13) Bad Pritt válasza mentoloshypo (#5) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem érzek elfogultságot a cikkekből csak tényleg rengeteg van belőlük. Mintha ki kellett volna választani, hogy a fejlesztés alatt álló játékok közül válasszanak egyet, aminek végigkövetik az életútját. Miért éppen a Titanfall lett?
Ettől függetlenül: én PC-re venném majd meg, mondjuk ehhez Windowst kell újítanom, de annyi baj legyen, nemes a cél (vagy nem ;] )

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14) Wlac válasza Bad Pritt (#13) üzenetére


Wlac
Ármester

Ez éppen tényleg mehetett volna update-nek, de amúgy nyilván ők is arról tudnak hírezni, amiről van infó a nagyvilágban.

Amúgy nem szimpatikus ez a megoldás, de mivel két hétről van szó, ezért megértem, és nem is ítélem el. A daa-raa által felvázolt lehetőségtől azonban félek, hogy valóra válik, ha más nem, PC fronton elég valószínű. Ugyan a Titanfall pont hidegen hagy, de ha már most elkezdik a trehány optimalizálást, és a játék így is sikeres lesz PC-n, akkor félek, hogy ezzel rossz példát mutatnak a többi csapatnak.

“The wha-"

(#15) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Ez mindjárt hihetőbb, mint az hogy az EA azért csúsztat valamit mert az "még nincs kész" ...

:U

Life is shor...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.