Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #13110016


#13110016
törölt tag

Na de hogy lehet jelentkezni a beta-ra?

(#2) nanorambo


nanorambo
őstag

FAIL!
Eddig ezt vártam és nem vettem meg a dayz-t, hátha megtetszik a titan fall. Akkor most megveszem a dayz-t a titanfallt meg majd leárazáskor. :P

(#3) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Rohadjak meg ha látom hol kell jelentkezni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4) @rglaaf válasza Bjørgersson (#3) üzenetére


@rglaaf
veterán

Kérj Vince-től kulcsot hátha ad:D

PSN ID:BiZzare_0

(#5) Mártógyurma


Mártógyurma
tag

Mintha a tegnap olvastam volna, hogy az EA bizakodó a Titanfall startját illetően........
... Már megy a kavarás... ...Hiába, kutyából nem lesz szalonna....

(#6) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aki jelentkezni szeretne az tegye fel a kezét! ;] :U

(#5) Mártógyurma De kutyából már lett Call of Duty epizód :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) Vistaboy


Vistaboy
veterán

"A bétateszt kezdési időpontja még nincs bejelentve, de egy korábbi értesülés szerint ez valamikor február 14. körül várható."

Le van írva a cikkben, hogy a béta még nem kezdődött el. Majd ha bejelentik a kezdési időpontot, valószínűleg lesz link is, ahol jelentkezni lehet rá.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#8) Xaels


Xaels
félisten

Ha az a cél, hogy minél több embert beengedjenek akkor miért nem Open Beta-znak?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) Bjørgersson válasza @rglaaf (#4) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Annyira azért nem fontos, csak kíváncsi lennék miért van mindenki így rábuzulva. :D

(#7) Vistaboy: Gondoltam a kezdés előtt kell jelentkezni, hogy azért még játszani is lehessen vele.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10) nanorambo válasza Xaels (#8) üzenetére


nanorambo
őstag

Valami nem stimmel még itt. A főcsávó :) fosik, az EA hazugságaival nyugtatgatja a vevőket.
Eddig fennhangon közölték mindenhol, hogy jön a béta, mindenki próbálja ki. Igaz tényleg sehol nem említették, hogy open lesz. Most meg bejelentik ezt. Lehet nem lesz olyan nagy szám a játék...

(#11) #13110016 válasza Xaels (#8) üzenetére


#13110016
törölt tag

Nem enyhén paradox helyzet állt elő...

(#12) @rglaaf válasza nanorambo (#10) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ugy látszik nem mernek nagyobb server stressz tesztet bevállalni, nem baj majd beállitanak pár szervert abból aztán majd sok tapasztalatot nyernek

PSN ID:BiZzare_0

(#13) cannibal


cannibal
senior tag

Gondolom nem akarnak úgy járni mint a BF4 nyílt bétával :DDD (Hogy utána sokan visszamondják az előrendelést, látva a produktumot.) Nagyon félek tőle, hogy ez a játék egy nagy fail lesz :( Különben fel mernének vállalni egy nyílt bétát.

(#14) Malachi


Malachi
addikt

húha, hát izé...

azért nem ártott volna elköpni a nagy mellénnyel beharangozott hírnél, hogy "bocs srácok, closed beta lesz ám, szóval itt és itt lehet jelentkezni..."

marha nagy szükség van az ilyen álszent kavarásra, komolyan. pedig egészen megkedveltem a gémet a videók alapján. persze, EA.

(#15) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Miért olvasok mindig Tintafalat? :DDD

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#16) nanorambo válasza @rglaaf (#12) üzenetére


nanorambo
őstag

Ezaz! Inkább bétában omoljanak össze a szerverek, mint a végleges verzióba.
No persze, ha a nép látja, hogy a béta szar, akkor kevesebben veszik majd meg. Értem én.
AZ is lehet, hogy az EA már bánja, hogy beharangozták a bétát, szívük szerint törölnék, hogy vakon kelljen megint játékot venni. :((

(#17) lofagi válasza Vistaboy (#7) üzenetére


lofagi
addikt

Szerintem az,hogy jelentkezni és az, hogy kezdődik nagyon nem ua. Jelentkeztem már nem egy betára és egyiknél sem úgy volt,hogy akkor kellett jelentkezni amikor már elindult a tesztelés. Ez megint valami gebasznak köszönhető.

(#16) nanorambo: BF4-ben nagyon jó volt a BETA, híre nem volt azoknak a bugoknak/chrasheknek amit azóta is "élvez" a tulajdonos :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#18) Ventur@


Ventur@
senior tag

Na a végén még azt is kitalálják, hogy aki beta-zik és feltesz gameplay videót, annak bannolják az Origin account-ját (mert ugye arról volt szó korábban, hogy a beta-ból lehetlesz majd videókat feltölteni).

Egyébként ennél a játéknél én már meg sem lepődöm, hogy ilyet kitaláltak. Kezdték a "nem lesz beta pc-re, aztán mégis lesz, mert kiderült egy kép róla"-történettel, aztán jöttek a fejlesztőktől a start előtti aggodalmaskodó hírek, meg hogy "húúú de jó lesz a beta". Ennek tetejére jön most ez, hogy nem lesz Open beta, csak egy zárt.

Ja demo-t meg nem kap a nép és aki nem jutt be beta-ra, az meg szívhatja a fogát és lesheti a feltöltött videókat.

Remekjó!

(#15) sanchezsa: Drogok miatt esetleg ;] :DDD ?

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#19) Def26


Def26
félisten

Hehe. Így legalább biztosítják magukat, hogy nem mondják le annyian az előrendelést. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20) cannibal


cannibal
senior tag

Még átnevezhetik utána Titanfail-re :U

(#21) Raysen623


Raysen623
addikt

Epic fail á la Titanfall...ez tényleg zuhanás lesz. Már a hivatalos gépigénynél ráncoltam a homlokomat, de most aztán végleg titanfall van nálam a játék kezdete előtt....a sok codos úgyis megveszi mert nekik nem számít semmi....jó játékot! Ezért nem fogok ide is beregelni....majd legfeljebb elolvasok egy tesztet :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#22) isizakhi03


isizakhi03
tag

Vicc, röhej, szánalom. És persze EA.

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#23) Csöbronit


Csöbronit
tag

Nem tudom mitől félnek amikor x360-on nem is lesz béta. A PC és xbox ONE együtt nem adja ki a huszadát annak amennyien tolni fogják ha kijön.

FaZe Clan Member - MLG player

(#24) xrace77


xrace77
tag

Vártam a játékot, terveztem, hogy mindenképp kipróbálom a bétát, és az alapján döntök a megvételéről. (Előrendelés meg sem fordult a fejemben, tavaly nagyom megszívtam ezt).
Amilyen hírek jönnek a játékról, számomra felejtős lesz. Ha főleg jó visszajelzések érkeznek a játékról, akkor talán majd valamikor megveszem. ;]

(#25) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Őszintén szólva nem igazán érdekel hogy nyílt vagy zárt béta lesz, egy a lényeg ha nem tudom kipróbálni nem veszem meg és kész. Még egy Vince Zampella féle zsákba macskát nem veszek elég volt az mw2-re kidobni a pénzt.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#26) blaca83


blaca83
őstag

Kár pedig arra számítottam, hogy a gyengélkedő BF4 mellett kipróbálom és ha jó a beta akkor benevezek rá! :P

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#27) solaris17


solaris17
aktív tag

Ja, énis vártam a bétát, elunom magam a sok shooter mellett.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.