Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Én várom, nem fogom előrendelni, mert annyi bizalmam sosincs egy online játék felé, hogy előrendeljem, de ha pozitív visszajelzések lesznek, akkor mindenképpen beszerzem még márciusban.
Mondjuk azt azért remélem, hogy a DLC dömpingben minőségi tartalmak lesznek és nem csak átszínezett robotok meg néhány új pálya. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) GeryFlash


GeryFlash
veterán

,,Ennek ellenére az Electronic Arts múlt héten megtartott sajtókonferenciáján elmondta, hogy még egyszer nem fog megtörténni ugyanaz a fiaskó, mint a Battlefield 4 esetében, tanultak a hibáikból, így a Titanfall nem fog olyan gondokkal küszködni, mint a DICE játéka."

Milyen fiaskóra gondolt, nem úgy volt hogy a csúnya kalózok meg a régi konzoljátékosok érdeklődés csökkenése miatt nem ment a játék, és igazából a játéknak nem volt komolyabb problémája? Gyorsan s*gget csinált a szájából az EA...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#3) hommeros


hommeros
őstag

Elég gáz, ha ekkora pénztömeg ráfordítása után még ilyen, a profizmus hiányát tükröző nyilatkozatot tesz. De majd csak elfutogat 15k-ért. :U

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4) Bad Pritt válasza hommeros (#3) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Muszáj ezt mondaniuk szerintem. Az a baj, hogy a BF 4 miatt az EA neve alatt megjelenő játékok potenciálisan ki vannak téve a bizalomhiánynak. Ezt máshogy nem lehet lereagálni szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) sTERNI


sTERNI
senior tag

"Kezdetben csak háromféle robot lesz, de később bővülni fog a kínálat."

Kezd kicsit divattá válni, hogy félkész (negyedkész?) játékokat árul mindenki.. Steam is tele van már alfa/béta előrendeléses játékokkal : játssz ezen a három pályán 10euróért, aztán majd még kapsz többet is később.

Őrület.

[ Szerkesztve ]

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#6) pityu8611


pityu8611
tag

PC-re is lessz BETA?????

Gigabyte B660m/Intel Core i5 13400f/ COOLERMASTER MasterLiquid ML120L/Kingston Hyperx Fury 3200mhz 16gb/SAPPHIRE Radeon RX 6800/CoolerMaster MB510l/COOLERMASTER Elite V4 600W/KINGSTON 2TB NV2 M.2 PCIe M.2 2280

(#7) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

"maximum csak 12 játékos multizhat majd benne, máris többen visszamondták előrendelésüket"
Csőjátéktól, ami kis helyen játszódik, attól mit vártak?

(#8) AS válasza ProEvoFan (#7) üzenetére


AS
félisten

COD-ot :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) Bad Pritt válasza pityu8611 (#6) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

LESSSSSSSSZ!!!4NÉGY4!
:DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11) Torry válasza Cobra652 (#10) üzenetére


Torry
addikt

haters gonna hate; nem érdemes nekilátni a vitának :N

(#12) hommeros válasza Cobra652 (#10) üzenetére


hommeros
őstag

Biztos lesz benne csőjáték.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13) ProEvoFan válasza Cobra652 (#10) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Rendben.
2x akkora, mint egy COD pálya.
A videókról nekem az jött le, hogy kicsi, szűk utcákon megy a harc, amit néha feldob egy "nagyobb " tér.Háztetőkön is lehet ugrálni....jaj de jó, meg belehet menni egy-két házba.
Nemhiába 6vs6 a multi.
De ne legyen ám igazam.Legyen tök jó a játék.Pörgősnek biztos pörgős lesz, de arra már ott van a COD.Igaz, abban nincsenek robotok. ;)
Én is lelkesedtem a játékért, de a videók alapján...hááááát...

[ Szerkesztve ]

(#14) nanorambo válasza ProEvoFan (#13) üzenetére


nanorambo
őstag

A videók engem sem fogtak meg. Február 14-én jön a béta, majd akkor kiderül.

(#15) Def26


Def26
félisten

Hehe még szép, hogy be lehet rezelve.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16) szallasi007 válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


szallasi007
őstag

Meg a Need for Speed miatt meg a SimCity csodájuk miatt és gondolom lehetne sorolni egy két EA játékot amitt néhány év alatt sikerült AAA-ből F kategóriájú játékká tenniük ;)

djculture: :DDD :DDD :DDD :DDD :)) :DD :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) djculture


djculture
félisten

Szerintem ez lesz a crysis 3 második felvonása, azt is a hype miatt megvette mindenki mára már aki tudott origin fiókkal együtt megszabadult tőle.
bf3-4 mellett esélye sincs hogy bárki is folyamatosan játszon vele.

[ Szerkesztve ]

(#18) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Mekkora szemétládák, csak 3robotot kapsz a teljes árú(!) játékod mellé, a többit vedd meg paraszt!
Beszarás, komolyan mondom ezt még az Activision-ből se nézném ki, és még milyen sokan hálálkodtak az égnek, hogy az EA karolta fel az ex Infinity Ward-os fejlesztőket...
Részemről kitörölheti a seggét a Titanfail-jával az EA! ;]

(#19) djculture válasza mentoloshypo (#18) üzenetére


djculture
félisten

De remélem azt is csak 2 pályával, 2 nap alatt megunja mindenki fél év és 990ft budget kategória lesz. dlc -ket a kutya se fogja venni. Jó lenne már kicsit magukhoz térnének az EA fejesek. Ha hagyják a vásárlók legközelebb 1 karakter lesz csak pálya nélkül. Megnézheted a robotot és kifogja irni hogy az origin oldalon megveheted a pálya dlc-ket ha szeretnél játszani is.
Nem hiába megint vezet a Golden Poo szavazásban.

[ Szerkesztve ]

(#20) Def26 válasza djculture (#19) üzenetére


Def26
félisten

Már itt ott lehetett olvasni a titanfall 2 -ről ami multiplatform lesz. Talán már fejlesztik is. :D Ezek után nem nézek sok jót ki az első részből...

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21) djculture válasza Def26 (#20) üzenetére


djculture
félisten

Már kész van beleraktak egy fél robotot láb nélkül, a lábak 10 euros dlc-k lesznek /db Ha valaki egy lábbal akar harcolni elég ha megveszi a jobb láb vagy a bal láb dlc-t.. :D

(#22) GeryFlash válasza mentoloshypo (#18) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ez komoly? Mondjuk ez a fajta g**** ség nem csak az Activisiont hanem magát az Infinyt is jellemezte...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#24) alcsa válasza djculture (#21) üzenetére


alcsa
senior tag

:DDD ez hianyzott estere, koszi :R

(#25) woodstock323


woodstock323
tag

"az EA szerint minden oké lesz"
Ezt inkább nem kommentálom.
"tanultak a hibáikból"
hagyjuk már
Amúgy nekem a játék bejövős, remélem jó is lesz!

(#26) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Eddig minden olyan cím elhasalt a startkor, vagyis inkább a szerverek, ami iránt a közönség egy kicsit nagyobb érdeklődést mutatott. Szóval EA pls nem hangoztasd , hogy minden rendben lesz, mert tuti nem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#27) G4ga válasza Cobra652 (#23) üzenetére


G4ga
őstag

// Ójaaaaj 3 féle robot sírjunk... Ez csak újabb kifogás a pár amúgysem játékot megvenni akaró fröcsögőgépnek, semmi más.:

Ez szerinted normális?
Megveszem 11K a játékot. 1 hónap után elkezdik kidobálni a robotokat Dlc formában.
Azért fizzesem ki mégegyszer a játék árát mert ahelyet hogy belerakták volna a játékba ( megmerem kockáztatni a már kész robotokat ) eladják inkább még egyszer a játék áráértt?
Kerüljek hátrányba mással szemben mert nem vagyok hajlandó kifizetni mégegyszer a játék árát? - johet a válasz de hát akkor játsz a 3 alappal... - jó esetben ez még müködhet is, rossz esetben kizárnak majd a szerverröl, mert nincs meg az adott robotod.

Ez olyan mintha a GT6-ba vagy a forzaba 10 auto lenne és minden másért fizetni kellene.
Nem arról van szó hogy késöbb feloldható lenne, nem majd DLC-ként lesznek kegyesek és eladják.

Ha nem ennyibe kerülnének a játékok, és nem igy szarnák hozzá a DLC-ket lehet többen megvennék. és nem itt sirnának hogy igy szar meg ugy szar.

Régen nem igy ment ez... Régen se volt olcso a játék de 11K-ért fémdobozos gyüjtöit vettem mindenféle szir szarral, most meg kapsz egy szétnyirbált agyon dlc-zet bug halmazt?!

Mielött megkapom hogy én is csak fröcsögök, 75+ eredeti játékom van, de az elmult 2 évben 3-4 db vettem startnal... tudván fél év mulva ugyis a fele lesz, no meg, ha kint van az összes DLC ugyis lesz extra kiadás...
Lasd AC3 esete:
20K ért megvettem a gyüjtöit. Kaptam hozzá elvileg exculise tartalmat. Kiadták az összes DLC és megjelentették a Wasington edisönt 9K-ért minden extra dlc-vel!
Ne érezzem magam átkurva? - leszarom a babut, meg minden egyebet, az elején abba a kiadásba volt benne minden kioolozott egyjátékos DLC!
Ez a dühitö a DLC világába... de persze én vagyok a hülyemert megveszem a DLC-ket, hogy a story kellös közepette ne azt olvasgassam vedd meg a dlc ha kiváncsi vagy erre a fejezetre! ... de nem folytatom mert még én leszek a Gonosz fröcsögö user!

(#28) djculture válasza G4ga (#27) üzenetére


djculture
félisten

Jól leirtad azt amit én is gondolok. Ha kifizetek 10-11 ezret egy játékért nem agyonvágdosott játékokat akarok kapni amire folyton költeni kell hogy játszani lehessen. Mint a hülye borderlands 2, valaki már 30 ezertl kiadott hogy meglegyen a teljes játéka (minden dlc-t megjelenés napján megvett) de nem még kiadtak 2 dlc-t most azt akarja megszerezni.
Hol ér egy játék ennyit:)

[ Szerkesztve ]

(#29) G4ga válasza djculture (#28) üzenetére


G4ga
őstag

a bordert is ezert nem vettem meg még!
6990ft a goty! az 12röl indult+dlc. a goty kb fél év után ennyi, normális ez?
És nem is evvel van a baj, hanem azzal hogy az alapjátékért még mindig elkérnek 4K, ugye ahhoz még megveszed a DLCket... Nevetséges!

Hát hja, A Dragon Age gyujtoim + kieg nem került ennyibe, pedig abba eddig 500 órám van :)

(#31) velizare válasza mentoloshypo (#18) üzenetére


velizare
nagyúr

akkor ne vedd meg. vagy majd megveszed fél/1/2 év múlva, negyedáron mindennel.

őszintén szólva nem értem, hogy fog ez a plusz robotosdi működni a későbbiekben, remélhetőleg nem úgy, hogy a 12 játékos mindegyikének meg kell hogy legyen a dlc, hogy a robot is szerepelhessen, hanem úgy, hogy az legfeljebb nem fogja tudni vezetni, akinek nincs meg a megfelelő dlc. ha így lesz, nem igazán érzem, hogy pótolhatatlan veszteség lenne.

@G4ga: normális, fizetsz az ekluzivitásért is.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#32) djculture válasza velizare (#31) üzenetére


djculture
félisten

Gondolom ugy mint máshol is ha nincs meg a dlc akkor arra a szerverre fel se tudsz menni csak az alapjáték szervereire. Itt van a szivatás, mert átvándorol a nép a dlc -s szerverekre neked meg kötelező szintén megvenni mert az alappal már a kutya se játszik.

[ Szerkesztve ]

(#33) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Megint az ea.... :W Bf4-el is lazán várhattak volna még legalább egy évet-két de neeeeem. :(

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#34) G4ga válasza velizare (#31) üzenetére


G4ga
őstag

igen fizetem az ekluzivitásért amit fél évre rá fele annyirt megkapott más is!

(#30) Cobra652:
még mindig nem érted hogy mi az ami szurja egyesek szemét.
egy 11k játékbol miért kell kiollozni a robotokat és utána tök mindegy hogy 1,2,3 vagy akármennyi is lesz egy dlcbe azokat eladni.
És igen fröcsögök mert az emlitett cég hajnlamos 1, 2 karakteres DLCket kiadni... elég borsos áron
Lásd Mass Effect 3 - annyi hogy a balhé miatt ingyenesen adták öket.

és igen mert pofátlan tartom ezt az egész dlct.

Baszná a csöröm ha mondjuk a ferraiból kihagynák az ablak emelöt, mondván a ferrari egy premium kategorás auto és örüljek hogy motor van benne enyi pénzért! És itt most nem egy Suzuki áráról beszélünk.

de fa*znak járatom a pofám, dögöljek éhen azt ne játszak. meg ne feltételezzek semmit egy forumon.
ne oszam meg a gondolataim...

[ Szerkesztve ]

(#36) G4ga válasza Cobra652 (#35) üzenetére


G4ga
őstag

Miért nem tudtad igy leirni az elején a válaszod, nem trolkodtam, nem szapultam a játékot pusztán véleményt nyilvánitottam.
Nem nevezném hisztinek, mert nem lázadok, gondolkodtam hangosan!
De a hirbe is ez van benne:
A Respawn Entertainment közösségi menedzsere, Abbie Heppe erősítette meg Twitteren, miszerint a március 11-én esedékes premierkor a Titanfall című lövöldözős játékban mindössze csak három robot (mecha) közül választhatunk: az Atlas-t, az Ogre-t, vagy a Stryder-t. Mivel az EA korábban már bejelentette, hogy készülnek a DLC-k, így nem kizárt, hogy majd azokkal bővítik ki a kínálatot.

(#38) gianni85


gianni85
veterán

Már megint a DLC... ez van. A Cod-ban is van DLC, a BF-ben is van DLC, mindenhol van DLC... tessék megnyugodni.

(#39) velizare válasza djculture (#32) üzenetére


velizare
nagyúr

tényleg van ilyen, hogy ha nincs meg egy új fegyver-szerű dlc, ami nem content vagy játékmechanika patch, akkor nem tudsz azzal játszani, akinek megvan?! :Y melyik játékban?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#40) gianni85 válasza velizare (#39) üzenetére


gianni85
veterán

codban pl repülsz a lobby-ból ha olyan dlc pálya jön ami neked nincs meg

(#41) velizare válasza gianni85 (#40) üzenetére


velizare
nagyúr

írtam, hogy NEM content, azaz tartalom.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#42) gianni85 válasza velizare (#41) üzenetére


gianni85
veterán

bocs, átrepültem felette :B
Egyébként ezt nyilván megoldják, hogy letöltődik neked is az ilyen tartalom patch formájában, tehát másoknál látod, de ha magad használni is akarod akkor vedd meg DLC-ként

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.