Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Hát aztán... :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) sTERNI


sTERNI
senior tag

Már a Diablo 3 dvd-n is csak egy 1Mb-os installer volt.. idő kérdése volt, hogy rájöjjenek, hogy az is felesleges. Ez a trend sajnos.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#3) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

én sem teljesen értem, hogy ez miért gond. sztem netről gyorsabban települ, mint dvd-ről...

- no es importante -

(#4) oriic válasza Sixkiller6 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehetséges, hogy ez nálad így van, de nem mindenkinél van elég gyors internetelérés otthon, emiatt előfordul, hogy a letöltés tovább tart mint ha lemezről telepítené valaki.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5) Hunpriest válasza oriic (#4) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Egy elsősorban online játéknál ez sztem nem gond. Jó eséllyel a megjelenés első hetében lesz egy combos patch úgy is, szóval amúgy se lehetne megúszni a letöltögetést.

[ Szerkesztve ]

(#6) oriic válasza Hunpriest (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze én ezt értem, én is a digitális játékok híve vagyok, de sokszor hallottam már, hogy valaki inkább DVD-ről telepít, mert netről letöltve tovább tartana beszerezni a játékot. Tény, ettől a day-1 patchet nem lehet megúszni, de nem mindegy, hogy csak 1-2 GB-ot kell leszedni, vagy akár több mint 40-50 GB-ot.

szerk: Ott van pl a GTA V példája, 7 DVD-n jött a cucc, ismerős is megvette, és arról telepítette, mert csak 10Mbit-es nete volt vidéken.

szerk2:

Most a Titanfall 2-nél nagyon nyomatják hogy lesz egy élvezetes kampány is, biztosan lesznek olyanok, akik amiatt veszik majd meg, attól függetlenül, hogy a legtöbben szerintem multiznak majd vele.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) ribizly válasza oriic (#6) üzenetére


ribizly
veterán

Van nekem is ismerősöm, Aki inkább a DVD-s install-t preferálja, de bárhogy számolnom sehogy sem jön ki sokkal rövidebb install time, ha van day 0 patch és nem nagyon vacak a net kapcsolat (10Mbit/s alatti). Hiszen akkor ott kell ülni, várni és figyelni kell, és még utána újabb letöltést indítani, amúgy meg a legfrissebb verzió töltődne le.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) haxiboy


haxiboy
veterán

Szerintem ez abszolút nem probléma. A röghöz kötés már annál inkább. Konzolon legalább el tudom adni a játékaim, Steamen meg ott van 400 játék amivel nem játszok...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#9) k-adi válasza haxiboy (#8) üzenetére


k-adi
nagyúr

Na igen.

A röghöz kötés a gond itt nem a dvd hiánya... :D

Tudom, sokan szeretik elrakni emlékbe a dvd-t, a dobozt, meg tudom sokaknak lassú még mindig a netjük (sajnos..)... de a világ halad.. ez van. Az új laptopokban már nincs is dvd olvasó se lassan.. haladni kell skacok. :C

(#10) guftabi96 válasza Sixkiller6 (#3) üzenetére


guftabi96
addikt

15 megás net van otthon, kötve hiszem, hogy gyorsabban lejönne.
Bár nincs dvd olvasóm, én éjszaka töltök le ilyen nagy méretű dolgokat.
Egyébként ezekbe a 60 dolláros árakba (sokszor ugye még több, lásd fullos Bf1) nyugodtan beleférne, már 16gb-os pendriveokat is gombokért lehet kapni...

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#11) ribizly válasza guftabi96 (#10) üzenetére


ribizly
veterán

Na ez igaz. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) guftabi96 válasza guftabi96 (#10) üzenetére


guftabi96
addikt

Na szóval újra, mert nem voltam még felébredve :D
Ezekbe a sokszor 60 és 60+ dolláros árakba igazán beleférhetne az, hogy egy pendrive-on legyen a játék vagy annak egy része.
Nagyon olcsón lehet már kapni 16-32-es pendriveokat. Nyilván egy kiadónak nem lenne nagy befektetés valakivel szövetkezni ilyen ügyben.

#KeepFightingMichael

(#13) oriic válasza guftabi96 (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pendrive eseteben hogy oldod meg a masolasvedelmet?

Live-Die-Respawn

(#14) haxiboy válasza oriic (#13) üzenetére


haxiboy
veterán

Nem tök mind1 a másolásvédelem ha ígyis-úgyis be kell aktiválni ? :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#15) ribizly válasza haxiboy (#14) üzenetére


ribizly
veterán

Persze. Eddig sem arról beszéltünk, hogy milyen védelem kell rá, hiszen mindenképpen kell az Origin a futtatáshoz ott meg kell az aktivált hibátlan kulcs.
Itt csak a média hordozásáról van szó, de jobban belegondolva, ha kiadó/gyártó lennék én sem foglalkoznék a gyengus nettel rendelkező felhasználókkal, mert abból van kevesebb a potenciális első napos vásárlók között a világban. Általában van így is preload és ezzel el is van intézve az "első nap játszani kell vele" kérdés, mert bármilyen nettel lejön a preload ideje alatt.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.