Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Nemrég elővettem, az Anniversary verziót, de az első fejezet vége felé rá is untam. KB 10 órát tettem bele, de tényleg szörnyen unalmas az egész. Anno még Pentium 3-al az alap játékot végig vittem, de akkoriban nem is volt nagyon más amit lehetett volna játszani. A Diablo 1-2-t már akkor rongyosra játszottam.

Jelenleg viszont rengeteg más alternatíva van e helyett.

(#2) janeszgol válasza XuChi (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Konzolon is? Amúgy nekem egy bajom volt a TQ-tel, hogy marha terebélyes. Huszonévesen még ez izgatottá tett, harmincon felül meg beleuntam. Még a feléig sem jutottam el, amit sajnálok, mert gamer korom egyik nagy kedvence ez a játék

[ Szerkesztve ]

(#3) #65675776


#65675776
törölt tag

Az egyébként miért baj, hogy nem írja le tételesen, hogy egy-egy quest-et hogyan kell megoldani? Ennyi erővel akár meg is csinálhatná magától őket a játék. Pont jó az, hogy az embernek gondolkodnia is kell egy kicsit és fel kell fedeznie a világot.

(#4) yericho800


yericho800
aktív tag

Pc írnál még akkor alternatívát,a diablón,a grim dawnon, meg a path of exile kívül. :)

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#5) yericho800


yericho800
aktív tag

Imádom az arpg játékokat. De a lassúság a harcban az ami letudja lombozni az embert. Loot az nem rossz meg a graf,sztori az ugyanaz mint a tobbi játékban csak a történeti közeg más. :)

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#6) #65675776 válasza yericho800 (#4) üzenetére


#65675776
törölt tag

A GD spec majdnem pont ugyanez. A skilltérképet elforgatták 90 °-kal, meg raktak bele pár új sort. Ami igazán komoly plusz a GD-ban, az a csillagtérkép és a devotion shrine-ok. Egyébként egykutya a két játék.

(#7) yericho800 válasza #65675776 (#6) üzenetére


yericho800
aktív tag

Igen tudom. Köszönöm.jó lenne már vmi új. Wolcen.lords of shadowst próbálta vki? Nagyon beta még. Cry engine szépen muzsikál. Ha leértékelés van steamen nézzetek rá. ;)

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#8) johnyblaze válasza yericho800 (#7) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

Örök kedvenc a Diablo 2 mellett,miért lenne elavult? Minden benne van ami kell :)
Főleg hogy az anniversary-t kibővitették :C

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#9) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Mi coop-ban játszottuk, és akkor hidaltam le, amikor a nehezebb fokozatokon újrakezdve/folytatva, a korábbi szobrok megmozdultak, és ütöttek ahol értek. ...és számomra onnan kezdett érdekes lenni a TQ. :)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#10) cH1


cH1
aktív tag

Nekem csak az a gondom ezzel a játékkal, hogy legnehezebb szinten kezd izgalmas lenni, addig meg egy örök élet eljutni, ha esetleg új karaktert szeretne kezdeni az ember. Főleg az új kiegészítővel. Grim Dawn ilyen szempontból jobban tetszik. Vagy kisebb a pálya, vagy gyorsabb, pörgősebb, nem tudom miben más, de valahogy jobban érzem benne, hogy haladok valahova.

(#11) leslieke


leslieke
Jómunkásember

PS4-re beszerzem, amikor akciós lesz. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#12) Fücsök007 válasza cH1 (#10) üzenetére


Fücsök007
őstag

PC-n megoldható a dolog, mivel tudsz ismerőstől kérni tápolt karaktert, és akkor egyből indulhatsz legendás fokozaton. Sőt a legújabb kiegészítőnél átugorhatod az első négy pályát, és a gép generál szintet illetve tárgyakat neked, hogy játszható legyen az utolsó pálya. ;) A régebbi teljesen végigvitt karakterek pedig 1 szörny megölése után több szintet is lépnek. Mivel már 85-ös szint a maximum, így a 74-es szintűekre is igaz az állítás. :))

[ Szerkesztve ]

(#13) SlayerSub


SlayerSub
tag

Arról van valami h switchen mikor lesz elérhető? Ha jó lenne benne a coop megvenném, annak ellenére hogy tableten is megvettem és jó sok órát toltam bele. Igaz ez jóval többet adna mint az androidos változat.

(#14) Djuree válasza XuChi (#1) üzenetére


Djuree
félisten

éppenhogy sajnos nincs alternatíva...semmi. ma már nem jönnek ilyen játékok.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.