Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Majd tegyek tonkre a Square-t es nem lesz jatek....

(#2) redXIII válasza Hedgehanter (#1) üzenetére


redXIII
senior tag

5 miska nem fogja....

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#3) Nunder


Nunder
őstag

Ilyenért perelni, ezzel az erővel az összes magyar reklámcéget, és reklámgyártót be lehetne perelni, hiszen szinte semmi valós nincs a reklámokban :W Persze nem csak a magyarokban...

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4) gfefe válasza Nunder (#3) üzenetére


gfefe
őstag

meg is érdemelnék ;]

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#5) Borgi


Borgi
aktív tag

hi

nem értem ezt az egész baromságot, ha nem fizet inaktív az accountja míg be nem fizeti azt csá. és akkor mindíg ugyan annyi az egységnyi időtartam díja. Az hogy vannak benne néha törések az más tészta.

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#6) Nunder válasza gfefe (#4) üzenetére


Nunder
őstag

De nem?! Hát csak a Van*sh-t lehet beperelni, mert nem viszi ki a nagyi kakaós-tekercsének a foltját? Mindet be kéne, és akkor majd lehetne normális reklámokat látni. Bár kérdés ki kíváncsi rájuk :DDD

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7) Szirti válasza Nunder (#6) üzenetére


Szirti
tag

És majd elmondják, hogy a mosószerünk szar de legalább drága, a csodafogyasztószertől meg ugyanolyan dagadt maradsz, de legalább még impotens is leszel....

Sanszos mint egy döglött ló a futóversenyen.

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#8) Nunder válasza Szirti (#7) üzenetére


Nunder
őstag

Miért most nem ezek szűrődnek le az emberekben akik kipróbálják a reklámozott termékeket?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.