Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) edipqe


edipqe
senior tag

tessék elgondolkodni.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#2) virkir válasza edipqe (#1) üzenetére


virkir
veterán

Nem olvastam végig de azon elgondolkodtam iziben, hogy mitől szakmai ez az írás egy alapvetően IT. portálon?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3) ollie válasza edipqe (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Aztán minek?

***

(#4) Samus válasza edipqe (#1) üzenetére


Samus
addikt

Az IT-ből vedd ki és tedd be inkább az élet/kultúra/akármi-be. Mellesleg eléggé érdekes eszmefuttatás. Nem rossz, de én soha nem foglalkoznék ilyennel...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Horka01 válasza edipqe (#1) üzenetére


Horka01
csendes tag

Nos a világ háborói már régóta a fekete arany körül folynak.
Egyébként a történelem folyton ismétli magát! A rómaiak valami hasonlóval indítottak hadjáratot a gallok ellen. Szövetséges törzs védelme okán. Az ilyen emberek............

(#6) Typhoon47 válasza edipqe (#1) üzenetére


Typhoon47
őstag

min?...

nem szakmai. :U

"Education is important but big biceps are importanter"

(#7) Rive


Rive
veterán

Hümm.

Az efféle etnikai bulikra már rég megállapítottak egy hármas szabályt, ami egyformán vonatkozik az összes szereplőre. Még azokra is, akik csak véleményükkel támogatják valamelyik felet.

#1.: a buliban nyerni nem lehet.
#2.: a buliban döntetlent elérni nem lehet.
#3.: a buliból kiszállni nem lehet.

Ezen most szépen rajtvesztenek majd az oszétok: láncot cseréltek bilincsre, más nem történt, de legalább jó sok vérbe került.

Rajtvesztenek a grúzok: területeiket visszaszerezniük nem sikerült, ráadásul jól felszították az etnikai ellentéteket - és mellesleg jó sok vérbe került.

Rajtvesztenek az oroszok: van egy bábkormányuk, eldobtak némi nemzetközi respektet, aminek visszaszerzésére majd alkukat kell kötniük: lesz majd a kezükben egy vagy két bábkormány - és ez is jó sok vérbe kerül majd.

Partvonalról okoskodni lehet, de mivel mindegyik félnek van valamennyi igazsága, hát elkerülhetetlenül besározódik. És minél távolabbról próbál valaki véleményt alkotni, annál inkább.

Tessék csak belegondolni az első VH. végébe.

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#8) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Részletes, szép munka. Ismét tanultam valamit történelemből. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) azbest válasza Rive (#7) üzenetére


azbest
félisten

Rajtvesztenek az oroszok

hát ezen csak az oroszok nyerhettek... megmutatták, hogy nekik bármit meg lehet tenni... letörték Grúzia fejlődésének ütemét... a jónak tűnő mostani Grúz vezetés tekintélyét megingatták (megy a propaganda, hogy népet írtanak meg más baromságok... ja hogy pont a másik oldal csinálja ezt..)

Az meg hogy mit gondolnak róluk eddig sem zavarta őket... simán kgb módszereket sejtettek az utóbbi években a hírek, aki nem tetszett a vezetésnek az meghalt...
Erődemonstráció volt... az Eu meg elmehet a sunyiba... az oroszok diktálnak.
Ja hogy az orosz vezetés kezében van fél európa enegiaipara? (orosz állami cég tulajdonában lévő cégek tulajdonában lévő cégek...... a legnagyobb részvényesek/résztulajdonosok)

(#10) orionstar


orionstar
csendes tag

Köszönjük a részletes történelemleckét!
Szerintem ezt mindenki tudja, hogy az oroszok az agresszorok, csak sokan nem mondják ki.

A napokban egy orosz nyilatkozat kapcsán viszont megértem az oroszokat... ha az USA(az oroszoknál csak egy nagyobb hataloméhes népség van a világcsendőr USA, de ez is triviális és még támogatjuk is, szörnyű... de hát megtehetik...)bevonulhatott Irakba merthogy vegyi fegyver meg egyéb tömegpusztító fegyverük van, akkor Oroszország mért ne tehetné meg, hogy egy sokkal kisebb haderő ellen felvonul, olyan érvekkel amiket ő talált ki...
A továbbiakat viszont kíváncsian várom, amennyiben a jelenlegi FÁK tagok sorra lépnek ki, vajon Oroszország, hogy fog reagálni, és mivel több Balti államot "megfenyegettek" az oroszok, akárcsak Ukrajnát, vajon meddig terjedhet a konfliktus, ha fog még terjedni?!

A jelenlegi legnagyobb kérdés szerintem az, hogy az oroszoknak elég volt e az amit most megszereztek és ezzel úgy érzik, hogy ismét biztosították az Európai függést az olaj, földgáz hiányunk miatt vagy folytatják az előrenyomulást a tűzszünet ellenére Tbiliszihez és egész Grúziát. Szóval kövessük az eseményeket!

"...szeretem ha a világ jó néha kell már egy emberi szó..."

(#11) edipqe válasza Samus (#4) üzenetére


edipqe
senior tag

már megtették. én azért raktam be az ITba is emrt láttam h sokakat érdekelt a hackeres hír. és gondoltam azokat érdekelné a valós hatalmi játszma lényege is.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#12) edipqe válasza Rive (#7) üzenetére


edipqe
senior tag

Az oroszok szerintem a presztízsvesztéssel kevesebbet buktak mint amennyit nyertek, a Grúz olaj\földgáz üzletek elnehezítésével. Szval az Oroszok sztem +ra jöttek ki ebből, jah és így Ukrajna is kétszer meggondolja majd az EU hoz közeledést, mert az Ukránok függnek az Orosz gázon, a Grúzok meg nem. Mégis megjárták. Sztem most Kievben ülnek és pislognak:
Bozsemoi (nem tom hogy kell írni), most mi á xárt csinájunk?

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#13) edipqe válasza orionstar (#10) üzenetére


edipqe
senior tag

nem áll érdekükben több pénz kiadni, a hadigépezet pénzbe kerül.
és ha tovább tart mint néhány nap akkor nem éri meg rendetrakni miután megpiszkáltuk a Kaukázust. Ez így, hogy csak néhány nap volt, nem került többe mint 2-3 nagyobb hadgyakorlat, és hasznosabb is a morálépítő hatása miatt. Simán megérte nekik.

a célokat elérték:
*kemények vagyunk
*azt csinálunk amit akarunk
*megverünk akit akarunk
**tegyük tönkre a Grúz vezetékrendszert

Ha maradnak akkor tényleg békét kell csinálniuk, mert ha maradnak, de marad a káosz, az +++presztízsvesztéssel jár! Ez nem fér bele. Lásd USA->Iraq

Egyébként ma mondtak elösszőr igazat:

Nem áll érdekünkben Grúziát elfoglalni, és bent maradni.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#14) tomio


tomio
tag

Jó az írás, lényeg benne van.

Bár az a megjegyzés is igaz minél messzebbről vizsgáljuk annál nehezebb a valós helyzetet látni.

Linux, BSD, ReactOS, MenuetOS, Haiku-OS, Syllable... Van még több is! distrowatch.com/

(#15) BloodRay


BloodRay
veterán

Ez tényleg érdekes volt.
Egyébként nekem is az a véleményem mint neked.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#16) ollie válasza edipqe (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ENNEK semmi köze az IT-hoz, a hackereknek meg igen. :U

***

(#17) edipqe válasza ollie (#16) üzenetére


edipqe
senior tag

privátban. ;)

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#18) edipqe válasza tomio (#14) üzenetére


edipqe
senior tag

Teljesen igazad van. Várjuk Grúzok és Dél-Oszétiában élő Grúzok véleményét is.

Viszont ha meg benne vacs a lecsó közepében, akkor meg azért nem látsz tisztán.

off: az iraqi dolgokkal kapcsolatban mázlim van mert a mérnökségünk vezetője Iraqi. Vele sokat beszélgettem anno, és az sokat segített. Igazolta amit magamtól is gondoltam.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#19) Rive válasza edipqe (#12) üzenetére


Rive
veterán

Az oroszok szerintem a presztízsvesztéssel kevesebbet buktak mint amennyit nyertek...
Az EU ezek után igen magas szinten fogja újragondolni az energiapolitikáját. Az oroszok meg vigasztalódhatnak a kínai piaccal. Nem mintha az kicsi lenne, csak ők nem azt a fajta csúcstechnikát szánják cserébe, ami innen ment.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#20) edipqe válasza Rive (#19) üzenetére


edipqe
senior tag

nagyon remélem, hogy igazad van és hogy még jól is járunk (ezt nem szép dolog kimondani) azzal, hogy nem csináltunk semmit. Ha átgondolják az energiapolitikánkat EU szinten, az jó lenne. Jobb későn mint soha.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#21) Eastman


Eastman
őstag

Nekem a hír hallatán egyetlen szó ugrott be (...hátulról, a kisagy felöl):

hadgyakorlat :U

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#22) shtml válasza Samus (#4) üzenetére


shtml
őstag

Mégis elolvastad és olyasmit tudhattál meg, aminek különben talán nem néztél/olvastál volna utána - ezzel pedig az írás elérte célját.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#23) Leslie_K. válasza edipqe (#1) üzenetére

Tessék javítani az összes fogalmazási és helyesírási hibát, ez így elfogadhatatlan.

(#24) maskimx válasza Leslie_K. (#23) üzenetére


maskimx
őstag

Neked talán. Szerintem viszont érdekes írás volt, sok újat tudtam meg belőle. Azért a pár hibáért bőven kárpótol az információtartalom.

Egyébként ki vagy, hogy ilyen stílusban osztod az utasításokat? Jó lenne lekattanni az önjelöt korrektor szerepről, vagy ha nem megy, szólj neki privátban ha ennyire csípi a szemed

www.tacticalgamer.com

(#25) shtml válasza maskimx (#24) üzenetére


shtml
őstag

Először én is kísértésbe estem, hogy megjegyzést tegyek, ám végül a hallgatást választottam, mert nem akartam megsérteni a szerző vallási érzéseit és alkotmányos jogait. :DDD

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#26) edipqe válasza shtml (#25) üzenetére


edipqe
senior tag

Nagyon hálás is vagyok érte. Tegnap este 4-5 elírást már kiszedtem, baromi sok fölös "a" maradt benne, de honnan :F

Holnap este felé, rakok majd fel sok információ morzsához vezető linket, amik bár megjelentek a nemzetközi médiákban, senkit se érdekelt. + térképeket, érdekesebb youtube-os dolgokat, ilyesmit. Ezeket bárki megtalálja Google-el, de el tart egy darabig mire rátalál a lényegre a sorok között.

Elég fura a helyet, Vietnam-ban, Koreában, de talán még az Afgán-Orosz konfliktusokban is láttam valami igazi, valós, emberileg talán-esetleg megérthető okot.

De itt és az Öbölben zéró, nyoma sincs ennek.

Mi a különbség a Magyar kamionsofőr és az Oroszok között? Semmi. :B

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#27) edipqe válasza maskimx (#24) üzenetére


edipqe
senior tag

"Egyébként ki vagy, hogy ilyen stílusban osztod az utasításokat?" ->átlag PH! user ;]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#28) ngabor2 válasza edipqe (#26) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nekem viszont a / helyetti állandó \ használata bántja nagyon a szememet. a \ teljesen másra való, köze nincs a /-hez, akkor se, ha egy bizonyos cég úgy döntött, hogy márpedig ő ezt használja helyette, mert... csak.

(#29) edipqe válasza ngabor2 (#28) üzenetére


edipqe
senior tag

hüha, nem vágom. Nekem notiról kényelmesebb az alt+Q.
perjel-perjel, vagy ezek szerint nem?

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#30) Solten


Solten
addikt

Veszélyes ez a ruszkiföld, egy szuverén államot mindenféle ürüggyel megtámad.. Ebben tényleg hasonlít az USA-ra. A világra jelenleg ez a két ország a legveszélyesebb. Ráadásul tényleg képmutató.. A csecsenekkel vívott harcok mibel különbözött a Grúzia vs szakadásrok meccstől..? Ja hogy porig rombolták Groznijt.. Ugyanmá' naés, terroristák...

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#31) Rive válasza Solten (#30) üzenetére


Rive
veterán

[ásítás]
[L:http://www.origo.hu/nagyvilag/20080811-deloszetia-nemzetkozi-jogasz-elemzi-a-haborus-helyzetet.html][/L]
[/ásítás]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#32) Solten válasza Rive (#31) üzenetére


Solten
addikt

Olvastam már tegnap. Nem vétettek jogilag, kitérdekel. Majd akkor gondolkozz el a nemzetközi jogon ha a házadra pottyan egy orosz bomba.

Saor Alba

(#33) Rive válasza Solten (#32) üzenetére


Rive
veterán

Megnézném, mennyire tetszene neked, ha pl. egy (hipotetikus) ukrán lerohanás után a 'természetes' szövetségeseink (NATO) sz@rnának a fejünkre.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#34) edipqe válasza Solten (#30) üzenetére


edipqe
senior tag

A terroristázós indok, az szánalmasan nevetséges, De okosabb emberek számára azonnal átlátszó. Tehát nem annyira nagy pofátlanság. Ez nem bosszant, megvonom a vállam és annyit mondok, hogy thats life.

DE itt a terroristázós szokásos szövegnél sokkal komolyabb okot fabrikáltak, nagyon aprólékosan megtervezve, ezért engem felbosszant és felidegesít ha az irodámban valakit orosz nyelven hallok karattyolni (még ha ukrán is a lelkem, én nem hallom a különbséget, pedig elvileg van). Ez a mostani színjátékuk már a tahó, pofátlanság, parasztság határát döngeti. Ökölbe szorul a mancsom.
Ha a szokásos terroristázósdit rádkenek szöveggel csinálták volna nem is érdekelne annyira.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#35) copin


copin
őstag

Mi a helyzet Kvitsianival? Megjön a Dragunov szállítmány a hajléktalanoknak? ;]

(#36) edipqe válasza Rive (#31) üzenetére


edipqe
senior tag

okosak az origonál az írók:
Dél-Oszétiában és Abháziában azután törtek ki harcok, hogy a grúz hadsereg büntetőhadjáratot indított déloszét szakadárok ellen múlt csütörtökön
én az Oroszok mozgásait nevezném büntetőhadjáratnak.

meg ezt a rést is az Orosz szemszögből nézik:
A nemzetközi szokásjog értelmében ugyanis egy fegyverszüneti vonal megsértése egy megítélés alá esik egy államközi határ megsértésével. A fegyverszüneti vonalat a grúz és a déloszét vezetés az 1991-1992-ben lezajlott függetlenségi harcok után
Pont ezt szegték meg mostanra már sorozatosan az Oszétok. A konfliktus kitörése elött, napokig mesterlövészkedtek a körzetben, és tüzérségi tüzzel is okoskodtak! Ezért ment be rendetrakni a Grúz hadsereg.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#37) Solten válasza Rive (#33) üzenetére


Solten
addikt

"Rohadtul tetszene". Meg is írná az origo hogy a nemzetközi jog szerint nem vétett Ruszkiföld mikor is teleszórta atombombával Ukrajnát. Meg a házadra is pottyant egy véletlen. :DDD

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#38) edipqe válasza Solten (#37) üzenetére


edipqe
senior tag

a gyerekeskedést kérlek vidd máshová. értettük, ügyes vagy, jó poján volt, és pont elég.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#39) Solten válasza edipqe (#38) üzenetére


Solten
addikt

Hipotézisekről beszélünk nem? :U

Saor Alba

(#40) csibor


csibor
őstag

Itt inkább az kérdés szerintem,ki lőtt vissza előbb.Azon meg miért kell meglepődni,hogy a fő mozgató erő az energiahordozó :F Észak Koreában lenne a nyersolaj 30% már nyugati demokrácia lenne,de szóljatok ha tévedek.

(#41) Solten válasza csibor (#40) üzenetére


Solten
addikt

Saor Alba

(#42) Solten válasza Rive (#33) üzenetére


Solten
addikt

Egyébként valóban marad hipotetikus, Ukrajnát nem támadják meg szvsz, ki is törne a III. VH... Balti államok meg NATO tagok.. Európával való szembenállás sem érdeke Oroszországnak, mikor a legnagyobb piac a kőolaj-földgázának.

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#43) edipqe válasza Solten (#39) üzenetére


edipqe
senior tag

de.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#44) edipqe válasza csibor (#40) üzenetére


edipqe
senior tag

nem meglepő.

Csak undorító, hogy itt gerinctelenkedve teszik a fejüket az Oroszok a nemzeti gyásznapjukkal, miközben az egésznek semmi köze nem volt az etnikai dolgokhoz.

Igazából én az Oszétokat akkor fogom majd sajnálni, mikor elérik céljukat, ha valaha sikerül. Nem hiszem, hogy olyan nagyon jól járnának vele.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#45) edipqe válasza csibor (#40) üzenetére


edipqe
senior tag

a gazdag nyersanyag források nem jelentenek garanciát a demokratikus berendezkedésre.
Van ellenpélda elég.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#46) copin válasza Solten (#42) üzenetére


copin
őstag

Az oroszok nem csak fegyverekkel harcolhatnak nyugati és keleti szomszédai ellen. A ruszkiknak amúgyis szükségük van az EU-ra, különben nem sokat érnének az iparukkal. Ne felejtsük el Szibéria nyugati verzióját, Finnországot, ami igazán egyik oldalnak se híve, mivel gazdasági fejlettségi szintje leginkább az orosz exportnak köszönhető, még akkor is ha ez enyhült, de remek közvetítő és jól mutatja, hogy a 2 fél (EU-Oroszország) nem működhet egymás nélkül.
Az hogy a kaukázusiak csak az erőpolitikából értenek, az inkább az ENSZ hibája, ami mindig is a BT kiskutyája volt (viszont BT nélkül meg nincs elrettentő ereje). Nem csoda hogy rosszabbodott a helyzet. Az oszét és abház (gondolom Batumiban lazább arcok vannak, mintsem miniállamot hozzanak össze) állam kb. olyan lenne, mint a kelet-dnyeszteri. Vagyis alapvetően független, persze ettől még megejthetnek egy szavazást az Oroszországhoz való csatlakozáshoz (csak így lehet szuverén és békés egy hódítás), de a helyi hadurak elintézik az eredményt és marad ütköző állam, vagy bűnbarlang, esetleg mindkettő.

[ Szerkesztve ]

(#47) edipqe válasza copin (#46) üzenetére


edipqe
senior tag

voltak választások, csak azok nem voltak reprezentatívak, ugyebár a terület Grúzia része, tehát ilyen fontos változásról csak a teljes lakosság bevonásával lehet dönteni.

Volt szavazás Grúziában? nem. Tehát fölösleges pénzkidobás volt a szavazás. Mert a 4kk+ lakosból csak 70k-t ment el szavazni. Továbbá Grúzia előre megmondta, hogy nem ismeri el a szavazás eredményét.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#48) copin válasza edipqe (#47) üzenetére


copin
őstag

Inkább ezt a dél-oszétokra kéne bízni. Ha pl. x országból ki akarna válni egy megye, akkor a megyében élők döntsenek, ne az egész ország, mivel így elég egyértelmű lenne a végeredmény. Dnyeszternél megoldották, itt is meg kéne csinálni.

(#49) edipqe válasza copin (#48) üzenetére


edipqe
senior tag

ebben csak egy a bibi, ha nem zavaztatod meg a többi polgárral is amit a megye akar, akkor abból nem lesz semmi mert a kutyát se fog érdekelni, hogy egy megyényi ember mire szavazott, vagy ha mégis azt nevezik fegyveres konfliktusnak.

Ha valaki békésen akar függetlenedni ez az 1etlen járható út. Én ezt csinálnám:

Szavaztatnék az egész országgal-> aztán a döntést "ratifikáltatnám" eredménytől függetlenül. A szavazás elött meg tisztáznám, hogy akármi a végeredmény a 2 fél elismeri, és elfogadja azt.

off: a dnyesztert se ismeri el a kutya se, tehát csak annyit kaptak a végén, mint amivel az Oszétok rendelkeztek a háború elött. Ami a Dnyeszterieknek elég volt az a Dél-Osz.-nak nem.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#50) S.F.


S.F.
csendes tag

A grúz agressziót az oroszok feltartóztatták, ahogy az természetes is.

A konfliktus miértje

Szaakasvili egy diktátor, csak őt a Soros banda támogatja, azért áll mellé a "független" EU és a "független" sajtó + a mainstream pártok

hazai vizekre evezve : ha valami szánalmas, akkor ez az.

Az oroszoknak van igazuk. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.