Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tixem


tixem
addikt

jópofa :D de a kép alapján nem tűnik valami stabilnak

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#2) pilóta válasza tixem (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Én is azt néztem, hogy jön egy nagyobb széllökés és telefonostól-tartóstól-kulcsostól együtt bucskázik a szakadékba az egész cuccos :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3) Chibass válasza pilóta (#2) üzenetére


Chibass
tag

Egy kalapács üllőt mégsem vihetsz magaddal csak emiatt. Bár így is megvan a véleményem a termékről nekem is...ennyi pénzért megérdemli aki megveszi

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#4) banhammer


banhammer
veterán

Hiánypótló!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) Silentfrog válasza pilóta (#2) üzenetére


Silentfrog
veterán

És akkor vehetsz másik mobilt. Remek találmány! :P

(#6) gógyi


gógyi
aktív tag

Ötletes, díjaznám :)

(#7) freemanone


freemanone
őstag

hát kevés az olyan I kiegészítő aminek van értelme, de ez egy egész ötletes darab! elfogadnám a saját telómhoz is, de ez a 15$... háttőőő :) felezzünk és rendelek egyet.

(#8) Akula


Akula
őstag

óriási!
miért nem nekem jutott eszembe :W

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#9) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Mi az a 15 dodó (~3.300 forint) egy iPhone 4S, vagy 5 árához képest? Semmi. Remélem akik ezen fennakadtak, azok nem a "kenyérre már nem maradt pénzem" almások táborába tartoznak. :N

(#10) Xero


Xero
nagyúr

Ha a szállítás nem 9$ lenne, akkor már rendeltem is volna meg. Nagyon ötletes cuccnak tartom.
Évente van azért jó pár olyan alkalom, amikor jól jönne (20-24h-s buszos utak, nagyobb repülő utak, idegen helyen videózás).

(#11) scarabaeus válasza Xero (#10) üzenetére


scarabaeus
őstag

"Évente van azért jó pár olyan alkalom, amikor jól jönne (20-24h-s buszos utak, nagyobb repülő utak, idegen helyen videózás)."

Ott miért jönne jól, illetve miért épp ott jönne jól?

Quoth the Raven "Nevermore."

(#12) Xero válasza scarabaeus (#11) üzenetére


Xero
nagyúr

Kulcs úgyis ott van mindig nálam, így azon elfér. Ilyen esetekben szeretek minél kevesebb cuccot magammal vinni, de egy ilyen úton pl jó ha le tudom rakni és nem kell kézben tartani a telefont.

(#13) scarabaeus válasza Xero (#12) üzenetére


scarabaeus
őstag

Ja, mivel a buszút hossza meg volt említve, meg a repülő, én magára a buszos-repülős utazásra gondoltam, azért csodálkoztam, hogy ablakra, vagy mire lenne téve, és hogyan, de akkor a buszon-repülőn kívüli dolgokra vonatkozott. Van amúgy kis szappantartókhoz palack kupakra illeszthető gömbfejes állványcsavar, alig nagyobb a kupaknál az egész, azt stabilabbnak hinném, gondolom, iPhone-hoz is van olyan, ahhoz minden van :) )

Quoth the Raven "Nevermore."

(#14) Xero válasza scarabaeus (#13) üzenetére


Xero
nagyúr

Így van leginkább azokra, de nyilván akkor út közben is elővenné az ember.
Eddig nem jártam annyira körül a témát, annyira nem létszükséglet, de ez elég kézenfekvő megoldásnak tűnt.

(#15) nord_ válasza Xero (#14) üzenetére


nord_
veterán

Mondanám, hogy többen rendeljünk egyszerre, de akkor sanszos, hogy megvámolják.

(#16) Xero válasza nord_ (#15) üzenetére


Xero
nagyúr

Valahogy megmaradok nélküle. :P

(#17) r3dsnake válasza Xero (#10) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

ITT $5

(#18) Xero válasza r3dsnake (#17) üzenetére


Xero
nagyúr

Ez már elgondolkodtató. :K

(#19) gtmobile718


gtmobile718
csendes tag

Kár hogy ilyen dolgokat csak iPhonehoz csinálnak...

Mondjuk a szabadba én nem merném rátenni így egy sziklára ;]

AKIVEL VIGYÁZZ: lacinho1988!!!! NE POSTÁZZATOK!

(#20) kromatika


kromatika
veterán

hasznos eszköz :K

(#21) DieHard


DieHard
senior tag

Gondolom azért kulcsokat csak disznek tették rá. Ki az az ökör aki kulcsokkal egy zsebben tart egy telefont?

(#22) freemanone válasza DieHard (#21) üzenetére


freemanone
őstag

a talpat nem kell mindig a telefonon tartani és az van rajta a kulcstartón. a gömbmágnest nyomod bele amikor kell és ha elrakod a zsebedbe, leveszed róla, senki nincs olyan idióta, hogy egybe tegye el, bár ebben néha kételkedek...
plusz a teló oldalára is azért cuppan rá a gömb, mert mágneses és fém az iphone oldala, így azt sem kell rajta tartani, mert nagyon könnyen feltehető és levehető. Én a taplban tartanám ami jó helyen lenne a kulcskarikán és ha kell rácuppantom a telót, ha nem leveszem róla.

[ Szerkesztve ]

(#23) r3dsnake válasza DieHard (#21) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

(#24) GALARDO válasza DieHard (#21) üzenetére


GALARDO
addikt

Neee! :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.