Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SzTomcat


SzTomcat
csendes tag

Kívánom hogy ez legyen az életedben a legnagyobb problémád :DDD

Persze idegesítő, de ez van :)

Itt a vége, fuss el véle!

(#2) stangli


stangli
senior tag

Vedd meg függetlenül, talán úgy pikk pakk megvan a bolt polcáról :DDD

(#3) tildy válasza SzTomcat (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Van nagyobb is, de azt nem tarom a nyilvanossag ele.

Fuggetlenul : dragabb. A havi csomagot meg ugyis lebeszelem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) keIdor


keIdor
titán

Hát szerintem ez nem szocializmus, mármint ezt a problémát nem lehet azzal összehasonlítani. Az szimplán szar volt, (most hagyjuk, hogy volt munkahely...) itt meg azt hiszem nem tudnak elég kijelzőt gyártani, ezért nincs sehol Desire. Majd megoldódik...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) SzTomcat válasza tildy (#3) üzenetére


SzTomcat
csendes tag

Nos sikerült beszerezni? És amúgy mért nem mész akkor másik szolgáltató, ahol meg lehet hogy lenne hamarabb?

Itt a vége, fuss el véle!

(#6) tildy válasza SzTomcat (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Még mindig nem. Több okból nem megyek másik szolgáltatóhoz:
-Többinél drágább.
-T, voda elvek miatt kiesős
-three engedi egyedül a (hang) skypeot
-és az sem mindegy melyik szolgáltatótól mennyiért hívok haza, Magyarországra. Three ilyen szempontból nem drága.

Talán még O2 lenne jó, ott ugyanis függetlenül adjáka telót ... Gondolkodom mi legyen...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) JoeYi


JoeYi
őstag

itthon se kapni telenornál. Csak tudnám, hogy akkor miért hirdetik... Vagy legalább jelölnék meg, hogy majd csak mikortól lesz raktáron. És itt nem arról van szó, hogy a honlapjuk nem friss, mert az egy dolog, hanem lekértük a megrendelést megelőző napi céges árlistát, amin rajta volt. Legendet meg csakazért se veszek. Desire sem tökéletes, de legend meg mégannyira se

(#8) SzTomcat válasza tildy (#6) üzenetére


SzTomcat
csendes tag

Nos meglett? :)
Ha T,vagy voda olcsóbb lenne, és odaadnak másnap a kezedbe a telefont, akkor szerintem hagyd az elveidet.
-O2 függetlenül megtudod venni, vagy ott is előfizetéses, csak a telefon független, tehát akkor 2 előfizetésed lenne?

Itt a vége, fuss el véle!

(#9) tildy válasza SzTomcat (#8) üzenetére


tildy
nagyúr

MEglett. Three, és hálófüggetlen.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) bullseye


bullseye
addikt

tök igaz, emlékszem, amikor a hatvanas években egyszer nem lehetett azonnal a lecserélni a mobilunkat, csak mert elégedetlenek voltunk vele. írtam is róla panaszlevelet Kádár elvtársnak, de pár hét után kiengedtek... :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11) SzTomcat válasza tildy (#9) üzenetére


SzTomcat
csendes tag

Közben olvastam a bejegyzésed, szóval grat. hozzá :)

Itt a vége, fuss el véle!

(#12) tildy válasza bullseye (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha mobilra nem is, de banánra narancsra mindig várni kellett. Leginkább karácsonyig. Még szerencse, hogy az előbbit nem szerettem....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.