Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

A ruhát csak a régi, csak kevés helyen kapható, szürke dobozos, rosszul záródó kupakkal lezárt Hypo károsítja, a többi az "gyengített", azok nem (annyira). De inkább gumikesztűben ténykedj vele, ha még utána akarod simogatni a párod buksiját.
Ügyes voltál, nem nagyon való Neked ilyen elektromos cucc.. bár a diplomád pont ennek ellenkezőjét bizonyítja. :)

És tényleg Te is tudsz frankón összerakni akár 3 fázisú kapcsolásokat is pl. egy mérőteremben? Rövidzárlatot is sikerült okoznod? Olyat, ami akkorát szólt, h bemásztál a pad alá ilyedtedben? (Nálunk az osztályban megvolt.. ;] )

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) concret_hp


concret_hp
addikt

veszélyes egy nő lehetsz te tildy :) szép lassan beadagolod, hogy jobb ha nem nyúlsz semmihez. mire szegény áldozat feleszmél, évek óta minden házimunkát ő csinál :D :Y

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3) tildy válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

3 fázisú generátornak, meg motornak az indítását stb csináltam (valamelyikhez kapcsolás is kellett , pl. egyenáramú motornál indítóellenállás) , de azért a tanár leellenőrizte.

Igazándiból nekem csak a nőies dolgok (sütés, főzés, mosogatás, mosás) nem valók :D
Mellesleg: Én festettem, én fúrtam fel a polcot, meg a mosogatószifont éis én kaptam szét raktam össze:D
Rövidzárlatot még nem okoztam:D Kondi sme pukkant le a kezem alatt:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Sz.tem nem olyan gond, hogy halványkék lett a fehérből :D
Fogd fel úgy, mintha új ruhád lenne xD megújulás :)

(#5) tildy válasza Dany007 (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezt magyarázd meg Esmeinnek is :D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) Dany007 válasza tildy (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Márt olyan vészes? :D
Ki látja más rajtatok kívül? : P

Persze gondolom nem fullon világos kék lett, hanem foltos na, de azért annyira csak nem vész, hogy kidobja az ember. Főleg ha egy jó boxerről van szó :)

(#7) tildy válasza Dany007 (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

póló , szerencsére nem foltos, csak a kedvenc pólója. És halványkékes lett...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.