Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

Van egy gyönyörű barátnőm akit szeretek, van munkám és egészséges is vagyok, úgyhogy szerencsére álmodozhatok nagyobb dolgokról. Top3:

#1: felső emeleti nagyerkélyes lakás Budapesten (penthausnak nevezik asszem)
#2: Egy Audi A3
#3: egy bankszámla aminek a kamataiból boldogan élünk míg meg nem halunk

(#2) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Én nem vágyok semmire, és nem is fogok. Rossz az, ha valamit annyira akar az ember, hogy már vágynak kell nevezni. :) Ez persze nem azt jelenti, hogy nem akarok elérni semmit. Nekem álmaim vannak. Céljaim. Elhatározásom, saját küldetésem van, de nem vágyaim, ugyanis azok ha nem teljesülhetnek, az embert szorongás fogja el, rossz érzés. Én azonban nem aggódom, hiszen az álmok teljesülhetnek is, de ha egész életünkben is csak úton vagyunk feléjük, akkor sincs miért bánkódnunk.

Ha az ember úgy érzi, nem tart semerre, akkor itt az idő, hogy új célt tűzzön ki maga elé. A sorsunk a kezünkben van.

[ Szerkesztve ]

(#3) tildy válasza Crystalheart (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Szakmailag persze vannak dolgok, amiket el szeretnék érni. :)

Talán a cím így nem is megfelelő. Viszont arra a kérdésre, hogy mit szeretnél kapni, minek örülnél kb. széttárt kezem van.

Remélem érted, mire gondolok:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) e=mc² válasza tildy (#3) üzenetére


e=mc²
őstag

Egy no egy csoknak mindig orul ;)

Ambulimax Provider

(#5) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ez nem kiégés, amikor van egy utalványod és pár napon belül kell elkölteni, akkor nem jut igazán semmi az eszedbe, így működnek a dolgok. :) Bár én pont tudnék belőle mit venni, de mindegy. :) Steak-re sztem ne költsd, azt az egyet nem rendelnék Amazonról. :) Annyi minden van rajta. Csak co.uk-n jó amúgy?

A cím alapján azt hittem, hogy szex lesz a téma, francba.

Amúgy van egy másik topic, kb. ezzel a témával, ott már leírtam, hogy mitől vagy boldog, kb. ugyanaz számomra, mint a mire vágyom kérdés. [link]

Bár a bevezetőből ítélve gondolom anyagi javakra gondoltál. Hát, nem is tudom.. egy ideje van egy lista, amiből elkezdtem megvásárolgatni dolgokat, de nem igazán vagyok boldogabb tőlük, sőt.. szóval. Persze nem azt mondom, hogyha hozzám vágnának egy jó kis összeget, akkor nem tudnám mire költeni. Pl. nem lenne rossz elköltözni itthonról, így annyi pénznek örülnék, hogy munka nélkül el tudjak belőle éldegélni, amíg el nem végzem az egyetemet, de kb. ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#6) Jhonny06 válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


Jhonny06
veterán

"hogy mitől vagy boldog"

Mármint, hogy mitől vagyok boldog. :))

(#7) tildy válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Nemcsak erről az utalványról van szó.

Hanem szülinapról, névnapról, bármiről, mikor valamilyen szinten az ember ünnepelt. Ugye a család , stb csak kérdi, minek örülnék. Meg úgy egyébként is . És nem tudok mit mondani, mert tényleg mindenem megvan, ami nincs, arra meg többnyire nem is vágyom.

Anyagi dolgokra gondoltam jelen esetben, egyéb meglepetések vannak az életemben, hála páromnak, aki úgy ki tudja találnia vágyaim, hogy azok még meg sem fogalmazódtak... :D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) nem_tom


nem_tom
őstag

Arra, hogy beteljesítsem az egyik életcélomat, vagyis legalább egyszer betegyem a lábam az összes kontinensre és óceániába.

(#9) Jhonny06 válasza tildy (#7) üzenetére


Jhonny06
veterán

Szerintem ez végül is jó dolog, ha nem vágysz semmi komolyabb anyagi dologra. Legalább félre tudsz tenni, aztán majd ha jön valami, akkor lesz rá bőven, ki tudja.. :)

(#10) maláj


maláj
őstag

nekem nincsenek ilyen "nagy" vágyaim :)
a szokásos egészség + stb. témán kívűl beterveztem jövőre: 1 tabletet (100k), 1 nfl labdát (20k), 1 tapizós mobilt (~ 50k), 1 mp3 lejátszó (10k), 1 xbox360 slim kinect nélkül (60k), 1 sony psp (~ 40k), 1 TP Link 1043ND router (~ 10k) :U

(#11) tildy válasza maláj (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

NA ilyenekre gondoltam pont. Ilyenek nincsenek.
Se tabletre nem vágyom, se psp-re, vagy xboxra , a desire meg kvázi "ingyen" volt, stb. Fura visszatekinteni, annak idején , 10 éve hajtottam a minél jobb hardvert, de ma már azt se.

A mai rohanó világban kicsit furán is érzem emiatt magam... Mindenki rohan karácsonyra is vásárolni, össze vissza, szórják a pénzt, és bennem meg nincs meg ez, valami nem jól működik. Vagy mégis?

nem_tom: na az viszont egy jó ötlet:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) Magnum_


Magnum_
nagyúr

arra vágyom, hogy végre meg legyen a diplomám, akkor nyűg már...
minden más megvan.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#13) maláj válasza tildy (#11) üzenetére


maláj
őstag

ezek többsége nekem sem újkeletű divathobbi :P
mindegyik "termékről" elolvastam minden fellelhető tesztet, leírást, stb. pl. pH-án ;]
ezek után alakult ki bennem, hogy melyik is kellene :)
az utazás számomra nem annyira érdekes, cigaretta, alkohol, drog, ilyesmik nem játszanak :U
hardver terén a régi gépem megyeget még remélem jó sokáig, fejleszteni már nemigen fogom - Karácsonyra kapott 2 GB ramot pluszban :DDD
x2 4800+, FSP 350 táp, CRT monitor, stb. :B ==> amire nekem kell arra elég :K

(#14) Crystalheart válasza tildy (#11) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Egyáltalán nem baj az, ha nem érzed hiányát a tárgyi javaknak. Én persze célba vettem egy neobarokk kastélyt önellátó gazdasággal és patakforrással a Mecsek déli lábánál, de az egészet csak a művészetért és a feelingért. :) De az sem baj, ha nincs semmi ilyen. Miért volna? Ezek csak tárgyak.

(#15) nem_tom válasza tildy (#11) üzenetére


nem_tom
őstag

De csak azért, mert komplett világjáró körútra az életben nem fog telni. :DDD

(#16) tildy


tildy
nagyúr

Megoldottam a voucher gondot. Hamarosan jön párom 25. születésnapja, és bár eredetileg mást terveztem, de imádja a sült krumplit , és az actifryal kb fél éve szemezünk - csak piszok drága volt, most levitték az árát - így végül az lett így voucher után kb 24 ezer forintért. (általában 37-48 ezer forint )

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17) Crystalheart válasza tildy (#16) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Tefal ActiFry 24-ért? o.O Hol? (Amúgy sztem kicsit löttyedtebb krumplit csinál, de legalább sültkrumpli. :D Egy nekünk is jól jönne.)

[ Szerkesztve ]

(#18) tildy válasza Crystalheart (#17) üzenetére


tildy
nagyúr

Az bizony!

Amazon.co.uk.

99.9-25=74.9 font.

Nagyon jókat írnak róla, és jókat is hallotta róla , igazándiból régen nézegettük, de az ára húzós volt, én meg letettem róla, hogy a közeljövőben ilyenünk lesz. Aztán itt volt ez a voucher dec 31-ig el kell(ett) költeni, Esmein meg megemlítette , hogy mintha olcsóbb lenne most amazonon, és tényleg.

A tefal cuccokkal amúgy nagyon elégedett vagyok, olyan jó palacsintasütőm se volt még, mint ami most van. :) (Nem olcsók, de megéri mind az árát)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) moha21


moha21
addikt

Mondjuk egy Weller forrasztóállmás meg pár szkóp nem ártana. :>
Aztán egy kicsit erősebb inverteres hegesztő sem + tudjon awi-t, és fogyó elektródát.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#20) Crystalheart válasza tildy (#18) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ja igen, látom, hogy amúgy 32 ezer. Mondjuk az sem rossz érte. (Hej, ha lenne zsebben annyi... :D Az olajnak mindig híján vagyunk, elkélne.)

(#21) maláj válasza tildy (#18) üzenetére


maláj
őstag

ez az 1 csepp olaj és sült krumpli + stb. féle dolog ???

itthon szemezgettem vele amíg az árát + nem láttam :U ~ 38-40k Ft

(#22) tildy válasza maláj (#21) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, 1 kanál olaj kell egy adag krumplihoz .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23) Crystalheart válasza tildy (#22) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hmm, és ebben lehet rántani is, vagy only sültkrumpli?

(#24) tildy válasza Crystalheart (#23) üzenetére


tildy
nagyúr

Rántani nem tudom lehet-e , de tikka masalat főzni benne igen. Vagy ilyen wokos motyókat is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25) Crystalheart válasza tildy (#24) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Kíváncsian várom a tesztet rántott cuccra. :D (Nem tudom elképzelni, hogy a panírt át tudja sütni.)

(#26) tildy válasza Crystalheart (#25) üzenetére


tildy
nagyúr

Ma megerkezett.
Esmein: "ez bonyolultabbnak nez ki mint 1 ursiklo " :Y :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.