Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

Nekem olyan nyakkendőm van, hordom is rendszeresen, amin a Tube térkép van :P

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) Z86


Z86
őstag

Nekem az jutott eszembe, hogy mikor a MU a ZTE-vel játszott, az angolok nem tudták kimondani azt, hogy Zalaegerszeg. Vajon most hogy boldogulnak a magyar nevekkel, pl. Egerszegit hogyan ejtik? :)

(#3) Иван:
Igaz, de azért egy-egy angol szót hamar meg lehet tanítani. Viszont ők kb. úgy voltak ezekkel a, mint mi valami szláv nyelvvel, ahol a szavakban egy rakás mássalhangzó van egymás után, és sehol egy nyamvadt magánhangzó. :D

[ Szerkesztve ]

(#3) Иван válasza Z86 (#2) üzenetére


Иван
őstag

Az nem gond. A legtöbb magyar se boldogul az angol nevekkel.

True story :K

SZERK:
Tildy, irigyellek, én is élnék kint, Cittie of Londonban. Pfff... Nem is tudod mennyire. Élvezd ki. Én mindenre ráteszem a kezem, ami onnan származhat. Annyira megfogott az a város, mint még semmi. De tényleg.

Tube-os nyakkendő is emiatt olyan nagy relikvia nekem. :K

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4) tildy válasza Z86 (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Valoszinuleg nehezen, vagy ugy ahogy neha a mi nevunkkel: Ládzsosz Nági, vagy Ájdájkó Tósz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) RootRulez válasza Z86 (#2) üzenetére


RootRulez
félisten

Még az, hogy Zalaegerszeg, de Koplárovics Béla. :DDD

═════════════════════════════════════════

(#6) #53246592


#53246592
törölt tag

Ez nagy ötlet volt, és jó hogy ennyi magyar név felkerült a térképre :)

(#7) jimmy399


jimmy399
senior tag

London metróhálózatát elnézve eltöprengek azon, hogy mégis itt Pesten hogy tudnak emberek eltévedni ebben a 3 iciripiciri metróvonalon... :U :D

--- N/A ---

(#8) madgie


madgie
titán

Hát ez zseniális :C

(#9) Phantomhive


Phantomhive
aktív tag

Csollány Szilveszter nevével is eltökölnének egy kicsit, ha rajta lenne :D

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#10) sagvary


sagvary
aktív tag

Ez nagyon jó ötlet volt.

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.