Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) concret_hp


concret_hp
addikt

a róka az így konstans ott van vagy mi?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2) tildy válasza concret_hp (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Bejött, megnézett minket, majd felugrott a kerítésre, és elment....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) tibi666 válasza tildy (#2) üzenetére


tibi666
senior tag

a róka normál esetben nagyon ijedős állat, vigyázzatok vele, lehet, hogy veszett volt.

(#4) Gergő_


Gergő_
őstag

a róka szelíd volt? :Y
nekem úgy rémlik mintha ez a veszettségre utalna, de várok egy hozzáértőt a témában
Btw Örülök, hogy megtaláltátok magatokat kint. Nincs egy kis honvágyatok?
szerk.:
tibi666, akkor jól emlékeztem :(

[ Szerkesztve ]

(#5) tildy válasza tibi666 (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet.
De ruganyos! :D Úgy átugrott a kerítésen, csak lestünk.

Gergő_: nem félt igazán tőlünk.
Honvágy: nincs:) Jó itt. Ha lesz munka, még jobb lesz.
Évi 30 ezer font, jesszus! El sem tudom költeni.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) Esmein válasza Gergő_ (#4) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem tunt zavart elmeallapotunak... szerintem csak siman tojt rank :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#8) Dany007


Dany007
veterán

uh, hát az a kert nagyon lepukkant :D
De a házak és az utca nagyon bejövős. Tetszik.
Sok sikert a telefonokkal.
Az, hogy az a meló olyan messze van mit jelent naponta? Órákban kifejezve? :) 1-2 óra oda-vissza? Vagy több?
Mondjuk nekem is most esett le, hogy azért nem kis városról van szó. Tehát igencsak benne van a pakliban, hogy egy munkához költözni is kell! Az a 25 ezres kereset, ami ma már látom 30 ezerre növekedett :P , szerintem megér annyit, hogy odébb költözzetek...
Ha jólemlékszem a Hírszrótól nemmessze van az egyetlen kék színű övezet Londonban. Mármint ami a közbiztonságot illeti. Szóval lehet ilyen téren is megérné a költözés. Főleg még most az elején, amíg még nem szoktok hozzá mindenhez :)

(#9) tildy válasza Dany007 (#8) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem vészes a kert sem, van a hátuljában egy félig befejezet fészer, raktár, de nem vészes. A faleveleket gondoltam összehúzom, de azzal lehet teli lenne a kuka:(
Meló messze: 1-1.5 óra csak oda.
Költözni 5 hét után tudnánk először.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) Vakegérke válasza tildy (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha jó a meló, akkor érdemes lenne elvállalni. Az öt hét hamar eltelik, és lehet közelebb kabátolni.
Már csak az a kérdés, hogy Esmein hol talál munkát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) truba válasza tildy (#9) üzenetére


truba
tag

Nincs azért az olyan messze, ahogy olvasom ott jobb a környék ezért tán megérné?
A 30000 font meg elég sok pénz, tessék rá hajtani. :K

(#12) tildy válasza Vakegérke (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

No igen, de errefelé egy ház foglalója 2000 font!

Szóval értitek... Egyelőre jó ez a hely.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) Kickass


Kickass
őstag

hmmm a 2006-os kiruccanasom jutott eszembe.....vissza kellene menni, bar mikor egy este a Seven Sisters-nel leszalltam es egy korozesi foto meg egy par oraval azelott ott elkovetett gyilkossagrol szolo hirdetmeny fogadott azert annyira meg se volt szimpi

Trafalgar Square-t meg nem megtalalni csont nelkul ;] dada

egyebkent a metroba elvileg tilos fotozni, anno en is csinaltam kepeket, neztek is csunyan ram az emberek, bar az pont a 2005-os terrortamadas egy eves evforduloja korul volt

[ Szerkesztve ]

(#14) localhost


localhost
Közösségépítő

Te valamit átállíthattatok a fényképezőgépeteken, mert fordítva vannak a képek!
Nézd csak meg, a menetriránynak szemben áll mind! :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#15) tildy válasza Kickass (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Trafalgar csont nélkül meglett. Ott rakott le a busz:D
A múzeumot kellett kicsit keresgélni :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) bolondember válasza Kalandor (#7) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

elvileg tuti nem veszett.

Anglia az egyetlen ország, ahol HIVATALOSAN és ELVILEG nincsen veszettség (ha jól tudom, persze) - ezért is olyan tortúra bevinni (házi)állatot (karantén, stb).

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17) Dany007 válasza tildy (#9) üzenetére


Dany007
veterán

Ja tényleg a foglaló... Aztán lehet h 5 hét után meg már nem lenne aktuális az állás.
Sz.tem az 1 - 1,5 óra még kibírható.
Pesten is simán elbuszozik az ember annyit.
Ha azt veszem, régen mikor még tömegközlekedtem a délitől a nyugatiig átérni átlag 35-40 perc volt! 1 átszállással ugye és csak metróval. Szóval az 1 óra Londonban érthető.
Szerintem ez miatt ne mond le / vagy vissza vagy ilyesmi...
5 hétig kibírod, hogy 1 órát utazol meg egyet vissza, aztán lehet költözni! :)
Amúgy a kertet csak meghegyeztem, sz.tem nem lényeges...

(#18) tildy válasza Dany007 (#17) üzenetére


tildy
nagyúr

Ma helyen annyi a foglalo... Itt csak 260 font volt..

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) paramedic válasza tildy (#18) üzenetére


paramedic
aktív tag

Mennyi ideig elegendő tartalékot képeztetek kiutazás előtt?
Számításotok szerint mikor jön el az az idő, amikor -ha addig nem találtok terveiteknek megfelelő munkát- a mosogatót keresünk hírdetésre is ráugrotok?

(#20) paramedic


paramedic
aktív tag

Van olyan, akinek nincs piros telefonfülkés képe?
Természetesen a kérdés azokra vonatkozik, akik jártak Londonban.

Szerk: elrontottam a kép beillesztését. :W

[ Szerkesztve ]

(#21) tildy válasza paramedic (#19) üzenetére


tildy
nagyúr

kb 4 hónapnyi tartalékkal jöttünk ki ( ha havi 300 ezer forintot számolunk, hogy elmegy lakással, kajával együtt.) Ha dec végéig nincs szakmai állás, beállunk akár mekibe is. (ideiglenesen)
Napi 3-szor hívnak, főképp ügynökségek.
De van mikor email, mint ma is:

Dear Ildiko Toth,
Please take a quick look at the job below. A client has just asked us to search our database, and your CV matched their description of the ideal candidate. Just click Apply Online at the bottom of this page if you want to apply for this job. Please note that the client has not yet seen a copy of your CV.

You can also find lots of more jobs on jobsearch.monster.co.uk and make sure you have an updated CV on my.monster.co.uk.

Kind Regards,

Monster.co.uk

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) tildy válasza tildy (#21) üzenetére


tildy
nagyúr

Amúgy a küzelünkben lévő subwaynél is ki van rakva a staff needed tábla...
havi 1000 fontból ki kéne , hogy jöjjünk:
200 kettőnknek az oyster , 520 a szoba,300 körül számoltunk kajára.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24) Dany007 válasza tildy (#22) üzenetére


Dany007
veterán

Az előbb még pont havi 300 ezerrel számoltál.
Vagyis az az 1000 font épp elegendő elvileg.
De amúgy 1000 font / fő nem? Ha ketten mentek staffnak akkor az már havi 2000 font... Ergo bőven kényelmesen eléldegéltek belőle...

(#25) tildy válasza Dany007 (#24) üzenetére


tildy
nagyúr

1000 font / két fő.
Viszont a minimálbér van 1000 font körül egy emberre. Ergo ha már egyikünk minimálbéres akkor nem fogy a pénzünk, ha mindketten, akkor már félre is tudunk rakni. Ráadásul nem minimálbérben gondolkodunk... :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26) Dany007 válasza tildy (#25) üzenetére


Dany007
veterán

Na de akkor hogy lehet 1000 font 2 főre : o Az nagyon durva... Hát 1000 körül van a minimálbér... Vagy csak részmunkaidő? Na mind1.
Ahogy írtad valamivel kevesebb kell, mint 1000 font / hó...
Vagyis ha mindketten csak egy minimálbéres melót is kaptok, már akkor is bőven megéltek. Sőt... Ahogy írtad maradna is. Havi 2k fontból 1000 elmenne a szokásos dolgokra, a maradék ezerből meg vígan megélnétek : )

(#27) tildy válasza Dany007 (#26) üzenetére


tildy
nagyúr

A minimálbér kb 1000 font per hó per fő.
Mi ketten kijövünk 1000 font per hóból. KETTEN.
ergó 1 minimálbérből már meg tudunk élni ketten, igaz figyelni kell mire költünk. Nincs nagylábonélés.
Két minimálbérből már megmaradna havi 600-800 font.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) truba


truba
tag

Nem tudom a focit szeretitek-e, de ha tehetitek egy angol bajnoki nézetek meg.Nagy élmény. És ráadásul van a közeletekben jó pár stadion, a belépő jegy meg nem drága kb. 10-12 font/ fő.

(#29) Dany007 válasza tildy (#27) üzenetére


Dany007
veterán

Igen, ezt mondom én is.
De nem gyűjteni mentetek ki, ergo abból a megmaradt 6-800 fontból akár a 'nagylábonélésre' is lenne lehetőség. És ez a legszebb az egészben!
Én ezért tartom jó ötletnek Angliát. Aztán ha sikerül jobb melót találni, mint minimálbér (amit valószínűsítek) akkor mégjobb lesz a helyzet.

(#30) Psychonaut válasza paramedic (#20) üzenetére


Psychonaut
addikt

Jelentkezem. :U
Viszont van helyette Hard Rock Cafés. :P

Jók a képek, örülök, hogy megtaláltátok odakint a számításotokat, és ilyen jókedvűek vagytok! :K
Továbbra is sok sikert, és mindig csak előre!

[ Szerkesztve ]

(#31) tiv83us válasza paramedic (#20) üzenetére


tiv83us
veterán

Van :)

ps: Tulajdonkeppen ha jol emlekszem nem is vittunk fenykepezot, csak egy kamera volt nalam.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#32) concret_hp válasza Kickass (#13) üzenetére


concret_hp
addikt

"egyebkent a metroba elvileg tilos fotozni" --> miért :F

vagy fullba vagy sehogy :D

(#33) biker válasza tildy (#25) üzenetére


biker
nagyúr

én egyet nem értek, és eddig erre senki nem is válaszolt nekem, hátha most lesz válasz :)

- kimentek angliába (vagy akárhova), egy sokszobás lakásba sok emberrel együtt nyomorogni, és kijöttök egy minimálbérből, egyből meg takarékoskodtok.

vs

beköltözöl pesti belvárosi sokszobás lakásba sokadmagaddal, kijössz egy hazai minimálbérből, és egyet elrkatok

miért kell ehhez kiutazni? :U :U
itthon is lehet 20-30k-ért rezsivel egy 4 szobás lakásban 6 emberrel együtt élni, és kislábon élve spórolni, nem?

---

a topik címéhez meg: ők tudnak rendesen beszélni, ergo anyanyelvük :) csak meg kell érteni

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#34) biker válasza tildy (#9) üzenetére


biker
nagyúr

hmmm, pesti stílus londonban: Meló messze: 1-1.5 óra csak oda

Párom napi 1:50 percet megy munkába, és ennyit jön haza, és pesten dolgozik, onnan 3kmre él. 25 perc gyalog, majd 30perc hév, onnan 15 perc villamos, 15 perc metro, 10 perc villamos, 10perc fogaskerekű 5 perc gyalog. + az átszállások 5-10 percei
1 óra NINCS messze. csak nem kényelmes...
én meg kocsival 1 órát megyek oda, 1-et vissza, lévén 78km-re dolgozom a lakástól :(

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#35) biker válasza tildy (#22) üzenetére


biker
nagyúr

300 fontból lehet két főnek kint enni? ez sokszor itthon se sikerül :) 3x naponta.
mondjuk subway-el azért jártok jól, mert ott van azt hiszem 1 szenya/műszak FOC, legalábbis állítólag.
Bár ganyé meló
Találtok IT állást sztem gyorsan

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#36) anulu


anulu
félisten

nagyon sok sikert kívánok! 2 éve voltam kint angliában. a bajom annyi volt, h az "american english"-t nagyon nem akarta a fülük befogadni, az enyém meg a britet, de csak megoldottam :)

btw, nekünk párommal 2-2,5 év múlva Svédország van betervezve.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#37) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Már ki is mentetek? Nagyon le vagyok mostanság maradva ph-s hírek ügyében :)
Valami rémlik, hogy korábban említetted, hogy tervezitek a dolgot.
Minden esetre sok sikert az álláskereséshez és úgy egyáltalán mindenhez.

- http://pazsitz.hu -

(#38) #53246592 válasza biker (#34) üzenetére


#53246592
törölt tag

na ezert nem szeretnek nagy varosban lakni es/vagy dolgozni. most a varos szelen lakok (az ut masik oldalan mar erdö van), a munkahelyem a belvarosban van, es ha nagyon akarom akkor az ebredes pillanatatol szamitott 15 percen belul be tudok erni a munkahelyemre:)

(#39) Dany007 válasza biker (#33) üzenetére


Dany007
veterán

De épp ezt magyarázom én is!
Hogy ők nem takarékoskodni mentek ki! Legalábbis én úgy tudom, és nagyon remélem! Hanem élni!
Márpedig ha egy minimál(!) fizetésből kijönnek, akkor a másik fizetését meg simán költhetik az életszínvonal növelésére, vagy akármire ami csak jólesik!
Ez a nemmindegy!
Itthon a havi 80-90-ből nem jönnénk ki ketten albi + kaja + rezsi!
Párommal mi is most gondolkodunk összeköltözésen, (mondjuk ez komplikáltabb téma) és a ha csak a havi fix 85 ezres keresetem lenne, meg az övé, ami azért több nagyon nehezen, éppen hogy élnénk meg...
Azért ha azt feltételezzük, hogy ottkinnt havi 1000 fontból ők megélnek, akkor a másik havi 1000 fontot meg magukra tudják költeni, az bőven jobb, mint amit itt elérhetnek ilyen gyorsan, ilyen munkával. Azért számoljuk csak át, hogy az az 1000 font, az ~ 300.000 forint. Ami csakúgy megmarad! Igaz, hogy drágább város, de ez csak a plusz lenne, ahogy írta is. Ráadásul mégiscsak egy London és nem egy Budapest... :U
Amúgy a napi 1,5 óra melóba szerintem se akkora érvágás, főleg Pesthez képest... Respect a párodnak!

(#40) tildy válasza biker (#33) üzenetére


tildy
nagyúr

Egy valamit felejtesz el: itt csak ideiglenesen lakunk . Addig amíg nincs munkánk. Egyébként vannak olyan studio lakások is, amit kb heti 200 fontért lehet bérelni, hadd ne mondjam, munka nélkül még egyelőre ez is jó.

2. PEsten hárman laktunk 64 négyzetméteren, itt 8an vagyunk kb 100-on. Nem nyomorgunk , persze a pesti másabb volt , de még itt is elférünk.

Otthon olcsó albink volt, relatíve. De még így sem éltünk nagylábon, fejenként 100 ezerből kijöttünk, de akkor abban már benne van, hogy anyuéknál a szobámat felújíttatam, vagy nyaralni voltam.

Mégvalami: ha nem haragszol, addig míg nincs munkánk worst case-el számolok, és igen ehhez jó azt tudni, hogy itt ki lehet jönni két embernek egy minimálbérből. Otthon megnézném, hogy a havi 60ból, még ha többedmagaddal laksz, akkor is, hogy jöttök ki ketten, ha bkv bérletet is vesztek. (nekünk az bele van itt számolva .Otthon Esm havi 40-50et adott , ebből futotta az albira és a kajára.. A maradék meg bkv bérlet, buli, néha egy egy sör, vagy mozi .... ) PEsten utaztam munkahelyre 1-1.5 órákat, most már nem annyira szívesen tenném.

Szóval minek ezért kiutazni? Azért , mert ha összejön nekem itt tökjó munkám lehet, nem kell sumákolni orvosnál, vagy más helyen, nem lesz olyan, hogy adózásváltozás miatt kiraknak valahonnan, vagy épp azért utasítok el egy munkát, mert szürke fizum lenne, sőt még az sincs, hogy ha raszta hajjal megyek egy interjúra, akkor hülyén néznek rám.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41) Psychonaut válasza biker (#33) üzenetére


Psychonaut
addikt

Attól, hogy anyanyelvük, még sajnos nem feltétlen tudnak helyesen beszélni.

(#42) Chaser


Chaser
titán

Az a srác Esmein? :F :D Valamikor találkoztunk futólag, de nem így emlékszem, valahogy magasabb volt. Sport lehetőség van kinn focin meg golfon kívül?

Psychonaut: Majd én megtanítom őket ;] vagy fordítva ;)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#43) tildy válasza Chaser (#42) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen , ő :) Azt mondja anno vett tőled egy AMD-s konfigot:) 183-185 cm magas, jómagam meg 180 , lehet emiatt nem tűnik a képen magasnak:D:D

SPort lehetőség:
Fitness first-t tudom, hogy van, ráadásul a közelben.
1 hónap 15 ezer forint (ez otthon kb 8 ezer volt nekem a gilda maxban)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44) biker válasza tildy (#40) üzenetére


biker
nagyúr

Egy valamit felejtesz el: itt csak ideiglenesen lakunk . Addig amíg nincs munkánk. Egyébként vannak olyan studio lakások is, amit kb heti 200 fontért lehet bérelni, hadd ne mondjam, munka nélkül még egyelőre ez is jó.

Valamiért úgy tűnt az írásból, ott tök jó lakni, és kb ennyi.

Mégvalami: ha nem haragszol, addig míg nincs munkánk worst case-el számolok, és igen ehhez jó azt tudni, hogy itt ki lehet jönni két embernek egy minimálbérből. Otthon megnézném, hogy a havi 60ból, még ha többedmagaddal laksz, akkor is, hogy jöttök ki ketten, ha bkv bérletet is vesztek. (nekünk az bele van itt számolva .Otthon Esm havi 40-50et adott , ebből futotta az albira és a kajára.. A maradék meg bkv bérlet, buli, néha egy egy sör, vagy mozi .... ) PEsten utaztam munkahelyre 1-1.5 órákat, most már nem annyira szívesen tenném.

Nyilván a legrosszabbal kell számolni, ez az értelmes hozzáállás. Én csak azt nem értem, hogy kizárni egy lehetséges munkát csak azért, mert "messze van", és a saját példánkat csak azért hoztam fel, mert naponta ezzel futok össze, hogy egyesek 5 utcányit már messzinek mondanak.
Én is, párom is befogjuk a szánkat és leutazzuk naponta amit kell, hogy meglegyen a havi betevőnk. és nálunk ez nem távolság, amire panaszkodsz, nagyon nem az.
Ez kicsit olyan volt, mint nővérem, aki minden karácsonykor eljátsza ugyanazt a sztorit:
- Nem visztek le szegedre anyáékhoz
- de, ha eljössz hozzánk, és innen megyünk kocsival
- ááá, akkor annyit kell BKV-zni, inkább lemegyek vonattal.
- Értem, tehát én üljek autóba, utazzak északra 40km-t hozzád, majd vissza délre 220-at anyámékhoz csak azért, mert Te lusta vagy lejönni 40km-t bkv-val? az nem baj, hogy innen nekem 175km csak szeged, ehhez teszek hozzá 80km-t reggel, 80-at este mikor furikázlak?
ez kicsit off volt :)

Nem akarok beleszólni, de ahogy közeleg a karácsony, egyre kisebb az esélye a munkának. azt mondtad 3havi keret van, ok, de akkor miért akkor mentek ki, mikor lesz kb egy hónap dec 15-jan 15 közt, amikor kizárt, hogy felvegyenek, mert vagy évvégi záráshoz készülnek, vagy éveleji leltár van? nem ilyenkor kellene bármit elvállalni, mielőtt kényelemmel kifuttok az időből? aztán ha nem tetszik, fel lehet mondani, de legalább
1: addig is volt munkád
2: lesz már kinti munkatapasztalatod.

De ez az én prvát véleményem csak. ne vedd sértésnek.

Kívánom a legjobbakat :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#45) tildy válasza biker (#44) üzenetére


tildy
nagyúr

Én csak azt nem értem, hogy kizárni egy lehetséges munkát csak azért, mert "messze van"
Egyelőre az a legszimpibb hely, tehát a windsori munka nincs kizárva :) Idővel viszont jobb, ha közelebb költözünk. mert jó esetben másfél óra.
Ma reggel viszont pl. az O2 arenából 2 óra alatt jutottunk haza, mert nem járt a Jubilee.

Munkával kapcsolatban meg: hidd el eleget görcsölök rajta. Hogy két hét, és a hívásokon kívül még semmi. Esmein tudna mesélni róla, hogy szívem szerint már első nap beálltam volna a subwaybe, angol tanulás miatt is jó, meg pénz miatt is. LEhet nem fogok december végéig várni.

Miért most jöttünk ki?
1. most jött össze úgy a pénz
2. november elején akartunk feltétlen jönni
3. Karácsony előtt bármilyen munkára eleve nagyobb az esély.

Meglátjuk. :)

Egyébként meg tetszik a hely, mármint az albi tényleg:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46) #53246592 válasza biker (#44) üzenetére


#53246592
törölt tag

Zaras, leltar? Nekem ugy tunik hogy elsösorban szakmajukban keresnek allast, es eleg gyakori hogy egy projekt januarban kezdödik.

(#47) Chaser válasza tildy (#43) üzenetére


Chaser
titán

Jah hogy Te is nagyra nőttél :)) /Nem vett tőlem semmit, én vettem tőle egy monitort, illetve csak közvetítő voltam./

Nem ilyen sportra gondoltam, de majd szétnézek.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#48) biker válasza #53246592 (#46) üzenetére


biker
nagyúr

Igen, zaras leltar
Nem tudom ott mi a divat, de altalaban a cegek ev vegen orulnek ha marat a bankban meg valami, ami utan nem kell adozni, es kesz
Januar meg ahol van raktar, kotelezo leltar van, aztan bevallasok, eves budhet tervezese, es majd utana gondolkoznak felvetelen.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#49) lorcsi


lorcsi
veterán

Esmein talált már állást ?

(#50) #53246592 válasza biker (#48) üzenetére


#53246592
törölt tag

Nem tudom. Nekem csak Finnorszagbol vannak tapasztalataim. Itt barmikor felvehetnek, kiveve julius, mert olyankor mindenki szabadsagon van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.