Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

Na igen, az igazságot soha.... :(

Lehet jobb is ha nem derül rá fény.

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Ha már itt tartunk megtudhatnám, hogy tegnapi 9/11-es bejegyzés mért lett törölve?
A hszek között nem láttam semmi olyat, ami ezt indokolná... Ja és az adott helyén nem kaptam választ azért kérdezem itt : ) sry

(#3) fekeandras válasza Dany007 (#2) üzenetére


fekeandras
őstag

Mert "Elég volt az idióta összeesküvés elméleteitekből".

Hmm... végül is.Amúgy meg személyes bejegyzésbe mindenki azt ír amit akar.Hja vagy mégse? :U Mindegy nem érdekel a dolog nem foglalkozom vele.

Mod: egyébként én töröltem, magamtól.Nem kért rá senki de egy olyan téma amihez nem lehet hozzászólni felesleges, hogy ott legyen.

[ Szerkesztve ]

(#4) tildy válasza Dany007 (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Én nem tudok róla semmit .
Talán a google segít.

Szerintem korrekt voltam , két videót is linkeltem, kétféle véleménnyel.. Ha ezért zárják.....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) Dany007 válasza fekeandras (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Már összeesküvés-elméletekről se lehet beszélni... ? :F :U
Gondolom nem te zártad csak így hirtelen :)
Hja és csak azért kérdezem itt, mert nem kezdek külön eszmefuttatásba ha az miatt zárnák ezt is.

[ Szerkesztve ]

(#6) S e t h


S e t h
nagyúr

Globalizácói és ez okként mindkét oldalon felmerül, kérdés ,hogy végül melyik oldal követte el.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#7) fekeandras


fekeandras
őstag

(#8) Eastman


Eastman
őstag

Szabályos épületledöntés volt extrákkal. [link]

...és erősen hasonlatos egy másik ősz eleji afférhoz:

Így kezdődött...

A Lengyelország elleni német támadásra a közvetlen ürügyet egy átlátszó provokáció, a gleiwitzi (ma: Gliwice) német rádióadó elleni állítólagos lengyel támadás szolgáltatta.

Reinhard Heydrich SS-obergruppenführer, az RSHA főnöke már 1939. augusztus 10.-én utasította Alfred Naujocks SS-oberstumführert, az RSHA és az SS titkosszolgálata, az SD legkiválóbb titkos ügynökét az akció előkészítésére. Naujocks feladata az volt, hogy szervezzen támadást a lengyel határhoz közel fekvő Gleiwitz rádióadója ellen, és tüntesse fel azt lengyel akciónak. Naujocks és emberei augusztus 30.-án a Gleiwitz-cel szomszédos faluban elfogták a lengyel nacionalizmusáról ismert Franciszek Honiokot. 1939. augusztus 31.-én 20 órakor Naujocks lengyel egyenruhát viselő SS-kommandója megtámadta a gleiwitzi rádióadót. A rádió személyzetét a pincébe zárták, majd lengyel és német nyelvű kiáltványt olvastak be a rádióban, amelyben a német kormány elleni felkelésre szólították a lengyel kisebbséget. Ezek után kivégezték és a helyszínen hagyták az előző nap letartóztatott Honiokot, hogy az akció lengyel eredetére bizonyítékot szolgáltassanak. Ezután Naujocks és emberei elmenekültek a helyszínről. Az akció sikeres volt, másnap a német haderő lengyel fegyveres provokációra" való hivatkozással megkezdte a Lengyelország elleni hadműveleteket. Forrás.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#9) eziskamu válasza Eastman (#8) üzenetére


eziskamu
addikt

Ha már összeesküvéselmélet, akkor felénk az egyik fiziak oktató felhozta a témát a nanotermit szóval, hogy marhasok heggesztéshez is használatos éghető anyag nyomait találták állítólag, amit már jó előre odavittek.

(#10) twollah válasza eziskamu (#9) üzenetére


twollah
nagyúr

eziskamu

(#11) tildy válasza eziskamu (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

[link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Megvan az egész film. Érdekes dolgokat feszegetnek benne, az tuti. Én megkajáltam.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13) Lauda válasza Xirtam (#1) üzenetére


Lauda
félisten

Azt sose tudjuk meg, pedig jo lenne.

Valahol olvastam, hogy az emeleteknek lassitaniuk kellett volna egymast, itt se tortenik ez erdekes, modjuk ezek valoban robbantasok. ;]
Masik ilyen topik eltunt, elejen voltak linkelve egy filmnek a reszei, nem tudjatok azok hol lehetnek? :)

(#14) Lauda


Lauda
félisten

(#15) tildy válasza Lauda (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Esetleg nem ez volt az?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) fekeandras válasza Lauda (#14) üzenetére


fekeandras
őstag

Nincs az a pénz amiért én felmentem volna oda.

(#17) tiv83us


tiv83us
veterán

Az osszes osszeskuves-elmeletettel kapcsolatosan feltett kerdest csuklobol megcafolom, annyira lama ez az egesz.

A robbantasos elmeletek:
Felrobbantottak a tornyokat. Wow. Egy 10 emeletes epuletnek a felrobbantasanak az elokeszuletei korulbelul felevig tartanak. Akkor ezt az idot most szorozd meg husszal, foleg ugy hogy kozben ugy kell csinalni, hogy naponta tobb tizezer emberbol ne vegye eszre senki.

A WTC 7-et Larry Silverstein robbantatta fel a tuzoltokkal.

Jah, hogy utana kb a 70%-at kapja vissza a beruhazott penzenek, tovabba az epitesek alatt /WTC North-South Tower is/ fizetnie kelljen tobbszaz millio dollart a teruletnek a lizingelesere.
Jah, majd elfelejtettem. A tuzoltok miota robbantgatnak epuletet? :F Miota vannak erre kikepezve? Felszerelve? Lame...

Tok ugy nezett ki, mint egy "Controlled Demolition"

Jah, azon kivul, hogy az iranyitott robbantasoknal alulrol szokott megindulni az epulet, ugy esik magaba es nem dol be az epulet teteje semerre.
Ha ez igy lett volna, akkor a basement-be mindenki megpusztult volna, hiszen ilyenkor onnan indul a bivaj ereju detonacio. Ehhez kepest egesz szep szammal kijutottak.
Azt mar meg sem emlitem, hogy egyetlen demolotion expert sem ert egyet ezzel a baromsaggal, de aze Csarli Siin az vagja a temat.

A Pentagon kozelbe repulo nem volt, belelottek egy raketat oszt' jovan, meg csak maradvanyok sincsenek.

Ezek valoban ugy neznek ki, mint egy raketa...
[link]
[link]
[link]
[link]

Hogy a Pentagon-on alig latszik valami, egy utasszallito sokkal nagyobb nyomott hagyott volna? Hat hagyott is, de azert ne varjuk el, egy tobbszorsen megerositett /pont ilyenek ellen/ epulet osszeroggyon egybol.

Tuz miatt meg sosem dolt ossze epulet.

Jah, csak elfelejted, hogy meg sosem szallt bele epuletbe egy fullra tankolt 767-es utasszallito teljes sebeseggel /nem approach, vagy landing, hanem full sebesseggel/, ami kiszaggatt az epulet szep reszet. Ezert dolt a masodik torony eloszor, mert az a gep alacsonyabban csapodott be es nagyobb szeletett vajt ki az epuletbol, nem birta tovabb tartani a megrongalodott szerkezet a sulyt es feladta. Ennek a jo resze rahullott a WTC7-re, aminek tulajdonkeppen a hatuljat mar alapbol szinte teljesen lebontotta, kigyulladt, nem volt esely sem ra, hogy megmentsek.

A 93-as jaratot nem is csaptak a foldbe az un. hosok, hanem fake volt az egesz, valahol lelandolt es azota is elnek boldogan.

Na persze. Az utasok 95%-at azota sikeresen beazonositottak /legalabbis ami maradt beloluk/ es a United legitarsasag is megerositette, hogy elvesztettek egy gepet /a kormany lefizette oket, hogy mondjak ezt? Na neeee/.
Ja es az x szaz ember rokonat a gonosz kormany meggyozte, hogy hazdjanak. Hehehe.

Most ennyi jut eszembe, de ha van meg kerdes es idom engedi, szivesen valaszolok.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#18) dabadab


dabadab
titán

Jesszusom, Tildy, mi a fene lelt, hogy ilyen baromsagokat allsz neki linkelni?...

DRM is theft

(#19) tildy válasza tiv83us (#17) üzenetére


tildy
nagyúr

És hogy lehetett kikerülni a pentagon előtti obelisket?:U

Tiv83us: Zeitgeistos dolgokat is tudod cáfolni lépésről lépésre? Azért mit ne mondjak az azért elég hihetőnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20) tiv83us válasza tildy (#19) üzenetére


tiv83us
veterán

Pentagon elott Obelisk? Marmint erre gondolsz? Ezt meg en is kikerulom akar egy urhajoval is, ha a Pentagonba szeretnek kikotni.

Most nem zsibbasztom az agyam ilyen Zeitgestos dolgokkal, de ha teszel fel ertelmes kerdeseket, szivesen megvalaszolom.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21) tildy válasza tiv83us (#20) üzenetére


tildy
nagyúr

Érdekes törések (45 fokos) :
?
A repülni nem tudó pilóta, aki a pentagonba beleszállt?
A 4. gép roncsai végül előkerültek?

De inkább nézd meg a zeitgeistot, én már rég láttam, csak nagyjából emlékszem rá, hogy mik vannak benne. (újra kéne néznem)

Zeitgeistban egyik képen benne van egy közeli obelisk is.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) dabadab válasza tildy (#19) üzenetére


dabadab
titán

A Zeitgeist primitiv baromsagok gyujtemenyes kiadasa.

"Azért mit ne mondjak az azért elég hihetőnek tűnik."

Persze, ilyenek ezek az osszeeskuveselmeletek: azoknak, akiknek vajmi keves fogalmuk van a szoban forgo temarol, azoknak nagyon hihetonek tunik, mert ok csak azt latjak, amit ezeknek a baromsagoknak a kiagyaloi elejuk tolnak.

DRM is theft

(#23) tiv83us válasza tildy (#21) üzenetére


tiv83us
veterán

45 fokos toresek es? Biztos volt 80, meg 30 is.
Miert ne kerultek volna elo, meg aznap elokerultek es ahogy mint mondtam az emberi maradvanyok is.
Ha lesz idom es idegrendszerem megnezem, de mar annyi ilyet lattam, hogy mar faraszto es nevetseges.

Ps: Te most komolyan azt hiszed, hogy ezeket az epuleteke felrobbantottak? Mutass mar nekem EGY olyan iranyitott epulet robbantast, ahol az epulet teteje kezd eloszor omlani...Csak egyet.
De annyira abszurd, hogy kar is rola beszelni, 220 emeletet osszesen a foldbedongolni robbanoszerekkel ugy, hogy a "gondos megtervezest" napi 50-60 ezer emberbol senki nem vette eszre?
Vagy csak random betapasztottak bombakat nehany sarokba, vagy hogy? /Ugy, hogy a bomba szimatolo kutyak sem vettek eszre semmit/ :F

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#24) tildy válasza tiv83us (#23) üzenetére


tildy
nagyúr

Én el tudom képzelni, hogy pont azért , hogy megtévesztő legyen, szintenként lefele robbantottak. Elképzelhetőnek tartom (Nem szokványos robbantás lenne persze).
A videóban egyébként mutatja az egyik robbantással foglalkozó ember a 45 fokos dolgot.
Nézd meg. Utána várom a véleményed.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25) Esmein


Esmein
nagyúr

Nem vagyok biztos benne, hogy belsős munka volt, mint abban sem, hogy nem az. Nem voltam ott, nem néztem át minden dokumentumot, de annak fényében, hogy egy amerikai reptéren már akkor is vegzálnak, ha egy fantás üveg nálad van, legalábbis necces négy ekkora utasszállító repülőt egyszerre eltéríteni úgy, hogy oda is érnek ahova a jómunkásemberek ahová akarnak. Harminc év múlva majd kiderül ki csinált és mit.
Amikor már senkit se fog érdekelni túlzottan.
Bárkiről el tudok képzelni bármit, és annak ellenkezőjét is.

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#26) Dany007 válasza tildy (#24) üzenetére


Dany007
veterán

A robbantásos dolog tényleg meggyőző. Napokig, talán hetekig készítik elő profi csapatok az adott házat, hogy rendben összedőljön. Az időzítésről nem is beszélve.
A poén, hogy még így se sikerül mindig 'szabályosan' összedönteni.
Másrészt ehhez a tervhez szükségtelen volt a robbantás. Az a két gép így is elég kárt okozott. Nem lett volna értelme robbantani.
Még ha nem is dőlt volna össze, akkor is le kellett volna bontani. Egy ilyen után, plusz a plusz terhelés miatt biztos, hogy lebontották volna.

@Esmein: azt persze tegyük hozzá, hogy ez az űber durva szigor is pont a 2001-es események miatt és után kerültek bevezetésre.
Pl a papírvágó szike....

[ Szerkesztve ]

(#27) Esmein válasza Dany007 (#26) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ez jogos, tényleg történtek szigorítások az események hatására, de szerintem előtte sem két emberes feladat volt egy ilyet megszervezni. (és nem is harminc)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#28) tiv83us válasza Dany007 (#26) üzenetére


tiv83us
veterán

Tobb honapos preciz mernoki munkat igenyel, egy negyed akkora epulet felrobbantasa, mint a WTC volt egyenkent.

Esmein: 9/11 meg a pilotafulkebe is bevihetted a Fantas uvegedet, annyira nem volt semmi szigor. Elso repuloutam felet a pilotafulkeben toltottem egy American Airlines jaraton.
A szervezes sajnos nem tartott tovabb, mint talalni tizenakarhany fanatikust es elkuldeni oket megtanulni a repules alapjait. Tulajdonkeppen ennyi volt a recept. Barmely pilotat megkerdezek /naponta olyan 30-40-el beszelgetunk a repulesrol/, eddig mndenki azt mondta, hogy amint az a gep a levegoben van egy olyan tiszta felhotlen napon, meg en is neki tudtam volna vagni a tornyoknak, vagy akar a Pentagonnak is.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#29) tiv83us


tiv83us
veterán

tildy, nekem mennem kell lassan melozni, ugyhogy nem kezdek bele ebbe a Zeitgest-be, de viszont neked meg ajanlom megnezni ezt. Egy szokasos osszeskuves-elmeletes video, amit egy urge szepen pontrol-pontra megcafol, linkekkel, normalis magyarazatokkal alatamasztva. Igaz harom oras, de ha erdekel a dolog megeri megnezni.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30) Esmein válasza tiv83us (#28) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ezt is elképzelhetőnek tartom, soha nem utaztam még repülőn.

más: amit viszont sokan elfelejtenek a vita hevében, nagyon mindegy ki csinálta az egészet, amikor meghalt majdnem háromezer ember, és kétszer annyi megsérült. (utána meghalt 200 katona és isten tudja hány civil afganisztánban) a megemlékezésnek ezekről az emberekről kellene szólnia, aztán másnap mehet a fröcsögés csillagos meg holdas irányba is.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#31) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Nekem csak egy dolog jut az eszembe...Ha valami merénylet történik, akkor mindig rá fogják gyorsan egy másik országra, hogy ők voltak. Itt pont az ellenkezője történik, ugyanis amerikai mondja, hogy amerikai volt a merénylet végrehajtója, amiket alá támasztanak tényekkel. Lehet egyszerű vagyok, mint a vonat fütty, de nem látom benne a logikát. :N

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#32) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

Nem értem, az amerikai kormány miért romboltatott le volna egy ilyen szimbólumot. Egyszerűbb csinálni egy kamurobbantást az afganisztán követségen, meghal 3-4 unszimpi követ meg diplomata és kész, ott a casus belli. Nem logikus. Meg akkor a pentagont is beáldozzák, csak ez nem sikerült?

Jól jött a bush rezsimnek, kétségtelen, de nem logikus, hogy ők rendelték el.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#33) tildy válasza tiv83us (#29) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszönöm, megnézem.
Esmein : ebben az emlékezésben viszont igazad van. Rengeteg ember hal meg ártatlanul, akik a WTC-nél meghaltak, ártatlanul haltak meg. Ahogyan sajnos még sokan mások ...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34) Psychonaut válasza JuliusCaesar (#32) üzenetére


Psychonaut
addikt

Annak sokkal kisebb a PR-értéke, nem megfelelő indok egy háború indítására. Utoljára '39-ben volt elég ilyen esemény egy nagy konfliktus megindításához, de arról is mindenki tudta, hogy nem egészen az történt, amit a III. Birodalom állított. :U

SZERK: amennyiben hiszünk az összeesküvés-elméleteknek, akkor természetesen nem akarták beáldozni a Pentagont, csak annyi kárt okozni, amennyi valóban történt 8 éve.

Nem kívánok állást foglalni egyik oldal mellett vagy ellen sem.

[ Szerkesztve ]

(#35) JuliusCaesar válasza Psychonaut (#34) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Ja, igen, de attól még kirobbant a háború. Sztem az amerikai kormány nem annyira amatőr, és van annyi bőr a képükön (na meg a lobbiknak mögöttük), hogy elinduljon egy háború.

A németekről csak jót, mostanában kitesznek magukért, hogy pozitívan értékeljék őket. Szerintem.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#36) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Amikor ilyeneket olvasok, akkor jut eszembe mindig: Csak semmire ne figyelj oda, leszegett fejjel irány a munkahely, végezd a munkádat, utána haza, játssz a gyerekekkel, néz meg egy sportközvetítést (esetleg egy kis szabad program) és feküdj le aludni. De ne húzd fel magad, inkább meg se halld az ilyen szavakat, az emberek között mindig van elég félkegyelmű, aki mindent elhisz, mindennek bedől, mindig meg lehet vezetni, minden összeesküvés elméletre ugrik. (Nagyon jó példa erre most a H1N1 vakcina chipbeültetős cirkusza. :U )

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#37) Psychonaut válasza JuliusCaesar (#35) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ja igen, el is vesztették. De hangsúlyozom, az 70 éve volt, NATO, KFOR, EU, UN, meg minden ilyesmi szervezet nélkül. Ja, és Kína sem volt még sehol sem.

(#38) Dany007 válasza Psychonaut (#37) üzenetére


Dany007
veterán

Hát azért volt ott egy olyan, hogy Népszövetség. De még annyit se ért, mint manapság az ENSZ. Kína meg már akkor háborúzott, amikor Európában még nem volt semmi se.
Ha jólemlékszem az első VH-s amerikai beszállásra, annak a Lusitánia elsüllyesztése volt az ürügye... Ergo kevesebb emberélet és költségek árán is ki lehet robbantani egy ilyet :)

[ Szerkesztve ]

(#39) JuliusCaesar válasza Psychonaut (#37) üzenetére


JuliusCaesar
tag

A kFOR az a Kosovo Force, a NATO/UN egyik diviziója :D Köze nincs a németekhez (illetve lehet voltak ott német katonák), de a kínaiakhoz meg a japikhoz még annyi se.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#40) tildy válasza Racecam (#36) üzenetére


tildy
nagyúr

Vagy csak éppen próbálja több szemszögből is megnézni a dolgokat, esetleg paranoid .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41) Psychonaut válasza JuliusCaesar (#39) üzenetére


Psychonaut
addikt

Tudom, hogy mi az a KFOR, de a lényeg: nemzetek összefogása. Tehát nem Népszövetség, meg hasonló hülyeségek, hanem több nemzet összefogása. Mondj már nekem egy akkori példát ilyenre. Amit önkéntesen írtak alá minden fél részéről.

SZERK: ki a tököm mondta, hogy bármi köze van Kínához? Japánt meg sem említettem...

Danny: jól emlékszel, egy tengeralattjáró elsüllyesztette a Lusitaniát, ha jól emlékszem '17-ben (de ha nem, majd Caesar kijavít), ekkor szállt be az USA a háborúba.

Kínáról meg azt írtam, hogy messze nem képviselt ekkora katonai erőt akkor, mint most.

[ Szerkesztve ]

(#42) JuliusCaesar válasza Psychonaut (#41) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Mert ma ki az ENSZ? Meg a G7? Hát ma se olyan rózsás a helyzet... Kb mindent amerika tart kézben, meg az EU, mert ugye a régi kapcsolatok, megg a német-francia-angol bratyik. Ne érts félre, inkább G7, mint az oroszok vagy a kínaiak. De ma se olyan nagy az összefogás.

Igen, úgy volt. De azt ma se tudjuk, hogy hadianyagot szálított, vagy tényleg a németek bénáztak és az lett a a belépés oka.

[ Szerkesztve ]

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#43) Psychonaut válasza JuliusCaesar (#42) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nagyságrendekkel nagyobb, mint akkoriban.

(#44) JuliusCaesar válasza Psychonaut (#43) üzenetére


JuliusCaesar
tag

De nem elég. Bőven nem elég. Amíg a nagyoknak érdeke, hogy ne legyen erős afrika, kelete európa, meg úgy eleve az elmaradott részek ne zárkózzanak fel, semmi nem lesz.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#45) tildy válasza Psychonaut (#41) üzenetére


tildy
nagyúr

A vulgaritás , meg a személyeskedés maradjon a topikon kívül :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46) Dany007 válasza Psychonaut (#41) üzenetére


Dany007
veterán

Jah, hát Kína nem az igaz.
A mostani szövetségek kezdenek eléggé a látszólagossággá alakulni. Vagy hogy mondjam...
Nem is olyan rég, ha jólemlékszem már olyanok is felbukkantak, hogy szükség van-e egyáltalán a Nato-ra. De persze lehet h csak bulvár volt, nemtom.
Az egész Natosdiban az a rossz, hogy már mindegyik tagállam abban a hitben van, hogy majd az USA megvédi őket. Azt kész. És bizony valójában jelentősebb erőt talán csak az Angolok képviselnek más nem. (az atomot leszámítva)

(#47) Psychonaut válasza JuliusCaesar (#44) üzenetére


Psychonaut
addikt

Világbékét ne is várj, nem lesz. Az csak a hippik álmaiban létezett. De abban is biztos vagyok, hogy az USA nem fog nagy háborút indítani senki ellen sem. És én itt befejeztem, így is épp eléggé elkanyarodtunk a témától.

tildy: sorry.

[ Szerkesztve ]

(#48) JuliusCaesar válasza Psychonaut (#47) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Miért indítana? Ő az első, nincs hova lépnie. De biztos lesznek trónkövetelők, és akkro majd visszaüt.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#49) Psychonaut válasza JuliusCaesar (#48) üzenetére


Psychonaut
addikt

"Egyszerűbb csinálni egy kamurobbantást az afganisztán követségen, meghal 3-4 unszimpi követ meg diplomata és kész, ott a casus belli."

Erre írtam, még az elején, én itt ragadtam le. Szóval ilyen dolgon nem indítania háborút, mert akkor abból nagy balhé lenne. De ennek vagy külön totyik, vagy stop, nem célom szétoffolni ezt a totyikot.

[ Szerkesztve ]

(#50) Lauda válasza tildy (#15) üzenetére


Lauda
félisten

De igen, koszonom! :)

fekeandras: Nincs gond a vernyomasaval, az tutko. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.