Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thrawn


Thrawn
félisten

Kömény :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#2) Diego!


Diego!
senior tag

Én is szeretem, de köménymag nélkül. :)

(#3) Mawyx válasza Thrawn (#1) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nekem is az tűnt fel először :U
Esetleg süthetne nekem vki (kömény nélkül) :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#4) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Az ott nem sajt a tetején véletlenül?Mert a receptben nincs szó róla

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#5) Diego! válasza Jégkokó (#4) üzenetére


Diego!
senior tag

Sajtot reszelünk rá, és jó meleg sütőbe tesszük.

(#6) mikoljan válasza Jégkokó (#4) üzenetére


mikoljan
tag

"Sajtot reszelünk rá..."

Peace!

Szerk.:

Lassú vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

- - - We Enter Into The Future - - -

(#7) Thrawn válasza Jégkokó (#4) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem szóltam :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8) mikoljan válasza Thrawn (#7) üzenetére


mikoljan
tag

:D

- - - We Enter Into The Future - - -

(#9) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Azóta én is észrevettem

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#11) tildy válasza Thrawn (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi aa baj a köménnyel???
Lehet anélkül is, de azzal annyira jó :K :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) eddie17


eddie17
addikt

Nekem jöhet köménnyel is :C

(#13) Wolverine válasza tildy (#11) üzenetére


Wolverine
félisten

Semmi a világon, ez finomnak tűnik :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14) Thrawn válasza tildy (#11) üzenetére


Thrawn
félisten

A köménnyel semmi baj sincs, csak én nem szeretem (azaz velem van a baj).
Nem hatott újdonságként, hogy a sajtos rúd meg van szórva vele, de ha lehet akkor ki szoktam hagyni :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15) ftc válasza Thrawn (#14) üzenetére


ftc
nagyúr

akkor rakj rá szezámmagot....

(#16) tildy válasza Thrawn (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Van ám egy piszok nagy hátránya:
mikor friss és meleg nagyon eteti magát :O :O
Olyannyira, hogy földönfetrengés néha a vége...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17) ftc válasza tildy (#16) üzenetére


ftc
nagyúr

mad irok egy receptet ha kérsz na az eteti magát ehez képest is :D

(#18) Thrawn válasza ftc (#15) üzenetére


Thrawn
félisten

Nagyszerű ötlet! Imádom a szezámmagot :)

tildy: ezt én is alátámasztom, nagyon finom frissen és melegen, de ez minden péksüteményre igaz. Sőt, a friss puha meleg kenyérnél nincs jobb :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#19) ftc válasza Thrawn (#18) üzenetére


ftc
nagyúr

mi azzal is szoktuk ....kömény s szezámmag :)

(#20) tildy válasza ftc (#17) üzenetére


tildy
nagyúr

Jöhet:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ez nem szárad meg, ugye ? :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22) tildy válasza philoxenia (#21) üzenetére


tildy
nagyúr

Kb 1 hétig elég friss.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23) philoxenia válasza tildy (#22) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Anyu is sütött ilyesmit karácsony -szilveszter tájékán, de felénk ilyenkor volt szezonja a hájasnak is, abból a sós hasonló, csak levelesebb. Az édes pedig házi szilvalekvárral készült általában.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#24) ftc válasza tildy (#20) üzenetére


ftc
nagyúr

csak előrre szólok kib sok vaj kell hozzá :)
mert reszeled a tésztába :)

(#25) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Na ne lázadjatok kömény nélkül ennek nincs igazi feelingje, igaz én is utálok ráharapni az egész köménymagra, ugyanúgy mint jópár más családtag vagy barátok, ezért én ebbe a rúdba meg a sajtos tallérba is őrölt köményt rakok. Az megadja a kellő, de nem túl intenzív ízhatást
Hamarosan mehetek én is a konyhába sajtos tallért sütni, hatalmas mikor az egész lakás bűzlik a forró, gáztűszhelyre ráégett zsírtól, ami sütés közben folyik ki a nyomóból a margarinnak és a sajtnak köszönhtően :DDD

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#26) philoxenia válasza Thulcandra (#25) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kiskoromban leszedtem a köményt róla, a gulyáslevestől meg rosszul lettem, ma magában is megeszem a szemes köményt. Frissen szoktam darálni, ha van időm, mert a bolti őrölt köményből sok kell, az intenzívebb ízhatáshoz. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ez király! Ki is nyomtattam a receptet. Köszönöm! :)

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.