Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Az osztályfőnökökön kívül nem kell másik tanárt meghívni, viszont (ahogyan az előző tagmondatból látszik) minden osztályfőnökre szükség van. A segítségem itt abbamarad, nem vagyok az osztálytalálkozók híve.

(#2) tildy válasza Peter Kiss (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Viszont az , akivel a legtovább voltunk, és ráadásul felsőben , már nem él. :(
Ajándékra semmi ötletem nincs.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) Eastman


Eastman
őstag

Könyvutalvány.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5) blokad válasza Eastman (#4) üzenetére


blokad
senior tag

Rövid, tömör és velős válasz. De az ötlet nem rossz :C

(#6) Móci


Móci
addikt

Nekem idén volt a 10 éves általános iskolás találkozóm.
2 osztályfőnökünk volt, s meg is hívtuk mind a kettőt. Ajándékba bort kapott az egyik (férfi), a másik meg valami csecsebecsét. Erre sajnos nem emlékszem, én a borra koncentráltam. :B
Vadpörkölt lett főzve, s abba kellett beleadni, talán 2000 forintra kijött az egész ajándékostul.
Házi süteményekkel, pogácsával sokat lehet spórolni, a vacsorára én ezt ajánlom: kell főzni/főzetni valahol értelmes áron egy nagy adag kaját, s az osztályteremben el lehet fogyasztani. Már ha sikerül megszerezni a termet a találkozóra. Hangulatos is, olcsó is.
Már ha jó ötlet persze, de nekem ez jutott eszembe.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.