Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drenadar


Drenadar
veterán

"4500 font volt"

A 4500 font az hány ft?

(#2) Воланд válasza Drenadar (#1) üzenetére


Воланд
titán

[link]

(#3) kovsol: Jé, tényleg.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) kovsol válasza Drenadar (#1) üzenetére


kovsol
titán

van egy olyan érzésem az is forint akart lenni és nem font

May the Force be with you!

(#4) tildy válasza Drenadar (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

A francba, csak hogy ne kelljen átszámolni azt az árat átírtam írás közben.

Először 15 fontot írtam be, de mondom, ezt nektek át kel váltani, utána meg elfelejtettem módosítani a fontot forintra. Köszi, javítottam.

Lorcsi: Elvileg egy cég sem kínálhatna úgy jegyet, hogy reptériilleék nélkül hirdeti meg, a ryanair sajnos nem ilyen. Sem a wizzairnél, sem az easynél nem jön rá reptér illeték , de a poggyászért , amit feladsz külön fizetni kell.
Jelen esetben poggyász nélkül, kézipoggyásszal utazom.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) lorcsi


lorcsi
veterán

ezekre még rájön a reptéri illeték ?

(#6) Agostino válasza lorcsi (#5) üzenetére


Agostino
addikt

seconded

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#7) tildy


tildy
nagyúr

Pl itt nekem, illetve aki velem utazik az olcsóbb árak számolódnak, azaz 3990 + 5990.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) Drenadar válasza tildy (#4) üzenetére


Drenadar
veterán

sejtettem :D de nem bííííírtam ki!
Elnézésedet kérem :$

(#9) tildy válasza Drenadar (#8) üzenetére


tildy
nagyúr

Néha beszéd közben is összeakad a nyelvem font/forint témában. 4500 font? Hát , az kb 1.35 millió forint :D Kicsit drága lenne.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) tildy


tildy
nagyúr

MA 20% kedvezmény az összes jegyre a wizzairnél.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) Lauda válasza tildy (#7) üzenetére


Lauda
félisten

Ez azt jelenti, hogy 6k-ert elvisznek londonba? :Y :DDD

darál0w Na ez az. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) darál0w válasza Lauda (#11) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Pestre jutok el anniyért :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#13) Lauda


Lauda
félisten

Beteg egy ceg ez a wizzair. Goteborg 5k oda, 12 k vissza. Stockholm 16k oda-vissza. :DDD :))

kovsol Tenyleg vicc, hogy ennyert repulhetsz es nem is mondhatni, hogy valami lepukkant ruszki gepekkel vinnenek, ami nem biztos, hogy oda is er.

[ Szerkesztve ]

(#14) kovsol válasza Lauda (#11) üzenetére


kovsol
titán

nevetséges, én meg tegnap Kaposvár-Székesfehérvár utat vonattal 5700Ft al jártam meg oda vissza és mellé átszállások és órás várakozást kaptam.

May the Force be with you!

(#15) Avicularia


Avicularia
veterán

Vicces,hogy itt malmöben nem sokkal olcsóbb kimenni a reptérre busszal,mint elrepülni Budapestre ,ha kifog az ember egy olcsó jegyet.

(#16) tildy válasza Lauda (#11) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen , de ehhez azert kell par dolog:

- csak kezipoggyasszal utazz (hatizsak)

- illetve legyen valakinek a csaladban wizzair debit vagy credit kartyaja .
Sima debitnel /creditnel utazasonkent azt hiszem kb 1350 ft a kartyas fizetes/ fo/ irany .

-semmi egyeb extrat (elsobbsegi beszallas, utasbiztositas) ne vegyel .

No de mivel nalunk faternak van wizzair kartya, kezivel szoktam utazni, es nem szokasom extrat venni, ezert ja. 6000. Sot decemberre 4500-ert vettem.

Persze az olcso jegyeket ki kell fogni. Szet kell nezni.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17) Avicularia válasza tildy (#16) üzenetére


Avicularia
veterán

Van még a wizznél ,hogy átutald a pénzt nekik,úgy olcsóbb mint a kártyás fizetés,de én nem szoktam azzal sz@rakodni.

(#18) tildy válasza Avicularia (#17) üzenetére


tildy
nagyúr

Multkor neztem ugy is, mert en is igy emlekeztem, ( tavaly meg csak 2 font volt ha atutalassal ment) , de mintha most megemeltek volna , kb 4 fontra, azaz annyira, mint a tobbi.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) Lauda válasza tildy (#16) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi! Ilyen wizzair debit vagy credit kartyahoz hogy lehet hozzajutni?

(#20) szőröscica válasza Lauda (#19) üzenetére


szőröscica
addikt

Azt hiszem, az Erste banknál.

(#21) tildy válasza Lauda (#19) üzenetére


tildy
nagyúr

Erstenel lehet. Probaltam creditet szerezni, de ahhoz magyar munkahely kell :((( :((( Viszont fater alapbol erstenel volt, igy neki bankkartyanak mar a wizzaires lett kerve. Pontokat is lehet gyujteni vele, amit be lehet repulesre valtani.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) Lauda válasza tildy (#21) üzenetére


Lauda
félisten

Az szuper, regota erste bankos vagyok, koszi az infot! :)

joamilestoné Neked is thx!! :R

(#23) tildy


tildy
nagyúr

frissitettem ismet, most ket honapos friends and family kartyat osztogat a daily mail, akinek gyerkoc van, es UK ismeros, jol johet. 33% kedvezmeny vonaton errefele :)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.