Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tildy


tildy
nagyúr

Egy kis up, hátha kell valakinek valami. Maláj, Tomate, Sir Riccio és még jópár fórumtárs által kért dolgokat sikerült már hazavinnem/ hazajuttatnom. Ha beférnek a hátizsákomba, úgy viszem, ha nem, akkor bőrönddel megyek haza.
A font most 299 forinton áll kb, olcsón lehet beszerezni , amit kértek.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2) Avicularia


Avicularia
veterán

Hamarosan megyek én is Magyarországra.Mennék én busszal,nem zavar hogy több mint egy nap lenne,ellenben a repülés 1 óra 45 percével.De olyan olcsó a repülő,hogy azzal a busz vagy vonat az életben nem tud versenyezni.Pláne volt most ez a wizzair klubtagság,azzal még jön le egy kevés a jegyárból.
Ha kocsival mennék,akkor akár 10x annyiba is kerülhet az út mint repülővel,pedig kis fogyasztású dízel autóm van.

(#3) tildy válasza Avicularia (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Ami miatt én a busszal kapcsolatban filózom, az az, hogy 9900 ft , amibe benne van 2 db 20kg-os csomag ára is (alapból , tehát mehetsz csomag nélkül is, akkor is ennyi) , ellenben a repcsin többnyire pluszban fizetendő csomagtól, ami wizzairen hála égnek 32 kg, de easyn pl azt hiszem csak 15.
Ráadásul 2 seconds sátort hoznék ki, nem tudom, normál csomagba belemegy-e.
Most haza csomag nélkül megyek, így 4000 ft-os jegyet tudtam venni, vissza még filózom, 9900-es busz, 40 kg csomaggal, vagy 32kgossal 15ért wizz.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) Avicularia válasza tildy (#3) üzenetére


Avicularia
veterán

Ide nincsenek ilyen olcsó jegyek.Múlt évben még volt sokszor 150 koronáért 4.5K,de idén már a legolcsóbb 200 korona.Plusz 50 a kártyás fizetés.
Annyiért a busz nem drága.Ide szerintem nincs is busz,de le kéne csekkolnom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.