Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

nekem 47-es a lábam, vajon volna nekem is megfelelő kori?? :D egyébként használd egészséggel! :K

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#2) tildy válasza mexicanraven (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Exnek 46os volt, ő kapott magára. Ráadásul egy nagyon jó , kivehető cipőset, talán blade and walkot...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) lezso6 válasza mexicanraven (#1) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nekem 48-as a lábam, nem sok helyen kapni rá cipőt, tegnapelőtt sikerült elvinnem az utsó 47-es Tiszát (azok kicsit nagyobbak így épp jó volt az is). :D

Görkoriból meg pont az hogy nagyobbat kell venni, nem? Legalábbis sícipőből nekem így volt. Most abból egy vastagabb sízoknival kb 50-es kéne. ;]

Amúgy X-barátnőm is nagy lábon élt, 42-es volt neki is. :))

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) rudi


rudi
nagyúr

Szerintem nem élsz azért olyan nagy lábon. Barátnőmnek ugyanez a rollerblade van női színkombinációban, és 2-3 számmal nagyobb lett neki az ideális mint a szokásos cipőmérete. Még tavasszal kapta, Harvisben akkoriban 20k körül volt (ha jól emlékszem).

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) Vandit. válasza lezso6 (#3) üzenetére


Vandit.
addikt

Így igaz. Nekem, amikor 43-as volt a lábam, akkor vettem rá 45-ös korit. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6) Trub válasza Vandit. (#5) üzenetére


Trub
tag

Áááá, de rég koriztam. Ez most eszembe juttatta, csak kinőttem a régit, a pénz meg anyi fele kellene....
Sebaj, majd egyszer újra elkezdem..

(#7) Csemike


Csemike
csendes tag

Sportcipőből (a görkori is az, hiszen igen intenzív használatnak van kitéve) mindig 2 számmal nagyobbat kell venni. 44-es a nordic walking cipőm, és sose volt kényelmesebb topánka a lábamon. :) (Egy átlagos hétköznap viszon teljesen elvagyok a 42-es hegedűtokjaimmal.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.