Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ra3


Ra3
őstag

túl olcsó az E-s merga? :)

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#2) tildy válasza Ra3 (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem:)
Újabb tipp?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) philoxenia válasza tildy (#2) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A reklámok visszajöttek, a többi nem ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4) tildy válasza philoxenia (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem. Pedig nem nehéz, na rajta, rajta:U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) CactuS válasza tildy (#4) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Valami segítség,hogy miféle furcsaságról van szó? :B

(állás.ma?)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6) Thrawn


Thrawn
félisten

Csődbe ment az ad.adverticum.net :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#7) philoxenia válasza tildy (#4) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Túl sok ablak van nyitva ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8) tildy válasza CactuS (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Jó felé kapisgálsz:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) L|zsidoboz válasza tildy (#8) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

állás.ma helyett allas.hu lenne a helyes? :U

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#10) Protezis


Protezis
őstag

Gnome alatt operalni?! Pfuj. :)

Egyebkent

ma

domainrol nem hallottam meg.

(#11) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem ott másik reklám van, nincs álláshirdetés.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#12) 7 válasza tildy (#8) üzenetére


7
addikt

Az ott egy GAIM figura :)
Nem sert veletlenul szerzoi jogokat a hasznalata?

No mit nyertem? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) philoxenia válasza Protezis (#10) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14) KrAt válasza L|zsidoboz (#9) üzenetére


KrAt
veterán

Pedig bejön az oldal erre :)

(#15) #53246592 válasza philoxenia (#13) üzenetére


#53246592
törölt tag

eleg furcsa .ma a domain, nem?

(#16) tildy válasza 7 (#12) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, megnyerte:)

A Gaim ikonja

A figura totális nyúlása a gaim által használt ikonnak. Csak egy kis kezet rajzoltak neki.
Nem tudom sért-e szerzői jogokat, midnenesetre nem kicsit necces:U

Az ön nyereménye: tea?:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17) Whaskes


Whaskes
senior tag

az hogy nem totalcar.hu hanem az idex.hu a cím? vagy mégse :DDD

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#19) 7 válasza tildy (#16) üzenetére


7
addikt

Szeretnem megkoszonni anyukamnak, apukamnak, Cactusnak, illetve a sajat zsenialitasomnak... koszonom! :D

(#20) philoxenia válasza tildy (#16) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem sehogy nem jön be az a reklám, a róka biztosan tudja, hogy lenyúlós reklámot nem hozhat be. :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#21) tildy válasza Protezis (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

Mi a bajod a gnome+opera kombóval?:F
És, honnét jöttél rá?:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) CactuS válasza tildy (#16) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Áh, kiegészítették egy egész emberré, és így biztosan egészen új értelmet nyert a figura. Másrészt szerintem a nagy többségnek fel sem tűnik, mert nem hallottak még a gaimról.
(nem akarok felmérést készíteni az isemrősök között,de tudom,hogy mi lenne az eredmény)

Egyébként egyik grafikus ismerősöm mentora mondogatta mindig,hogy:
"lopj,csalj,hazudj, és ha ez sem elég, akkor copy&paste"

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#23) Whaskes válasza tildy (#21) üzenetére


Whaskes
senior tag

az ablak fejléce? :DDD az elég erősen a gnomera hasonlít :DDD

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#24) tildy válasza CactuS (#22) üzenetére


tildy
nagyúr

Másrészt szerintem a nagy többségnek fel sem tűnik, mert nem hallottak még a gaimról.
Hát elég szomorú:U
MSN-en kívűl is van világ:U És az egyik legismertebb instant messenger linuxon:U (és van winre is.)

Bezzeg ha ez az ikon lett volna ...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25) philoxenia válasza tildy (#24) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Én ezt se igen ismerem, a fiam tetette fel pár napja, én most se használom.
Mondjuk ezt már felismerném. :DDD

Ez egy ikon, ma nálunk.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26) Protezis válasza tildy (#21) üzenetére


Protezis
őstag

Csak annyi, hogy QT -(ra/ban... nem ismerem a helyes terminologiat) irtak.
Csunyak az ablakai gnome alatt :)
Egyebkent semmi!

Vagy valamit nem jol tudok?

yetike: gnome alatt hasznalom en is, es nekem bizony csunyak...

[ Szerkesztve ]

(#27) 7 válasza Protezis (#26) üzenetére


7
addikt

Nem csunyak. Amugy en meg otthon Openbox alatt, DE nelkul hasznalok Operat... na, ehhez mit szolsz? :D

(#28) CactuS válasza tildy (#24) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igaz. Én anno jobban szerettem a jó öreg ICQt, de aztán mindenki MSN fun lett (nemtom miért :S) Utánna is inkább trillianoztam, mert elegem volt abból,hogy képírást találgassak, aztán hála a jó isntennek megjelent az MSN plus és a színes nevek, amik faján olvashatatlanná teszik a neveket. (Bevallom MSN most is fent van a gépemen, de jó kifogás,hogy nővérkém néha az én gépemet is használja (ha fater az ő gépén netezik,anyum meg apu laptopján :D) és neki msn kell,mert azt szokta meg)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#29) philoxenia válasza Protezis (#26) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az Opera-t nem hallgatni kell ? :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30) CactuS válasza philoxenia (#29) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

(csak egy vicc volt ,de közben rájöttem, hogy más nem érti, mert egyik exemmel kapcsolatos)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#31) 7 válasza CactuS (#28) üzenetére


7
addikt

Nem fun, hanem fan... ;)

Amugy meg valamelyik masik topicban volt szo a szines nevekrol. A 4-es Plus! verzio ota a nevformazas mar bbcode-ra hajaz (ahogy az itteni betuformazas is), tehat nem is olyan nehez mar olvasni (tovabba at lehet allitani egy csomo alternativ klienst, hogy az e-mail cimet jelenitse meg nev helyett) :)

Icuka egyebkent addig volt jo, amig el nem kezdtek csicsazni (tehat olyan ~2001 kornyekeig). Mondjuk lehet, hogy velem van a baj, de ugy vettem eszre, hogy mostansag azert nem nagyon szaporodnak az azonositok (en meg a 8 szamjegyes korszakban regeltem)

[ Szerkesztve ]

(#32) tildy válasza philoxenia (#29) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezt a fajtát nem .
Jó hogy emlegetitek, lassan 10 éve használok Operát:U (Amely emlékeim szerint már akkor is több füles böngésző volt. )

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33) CactuS válasza 7 (#31) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az átállítás sem megoldás,mert anno játszogattam IRC kliensses "msnnel" is, és vagy 2 órán át gondolkoztam,mikor a malacka250@..... bejelentkezett,hogy az mégis ki a rák és társai :D

Én is 8as korban éltem(71163498). Anno én még a ICQ 99bt szerettem (a betűnkénti szövegátvitel nagyon hangulatos volt), nemrég láttam az újat, mert egyik ismerőst csak úgy értem el, hát...Nagy,tele reklámmal, nem az igazi, de legalább a bejelentkező hang kb megmaradt :)

szerk: bah,fáradt vagyok, helyesírásom a toppon...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34) philoxenia válasza tildy (#32) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Én csak a kicsikéért vagyok oda, mint már írtam párszor. O Mini for president :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#35) bLaCkDoGoNe válasza tildy (#24) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én nem szeretem a Gaim-ot (sem), egyedül a meebo-t használom IM-hez, az egy webböngészővel bárhonnan elérhető, több hálózatot támogat (MSN, Y!, GTalk, ICQ amik nekem kellenek). (MSN-től kiráz a hideg...)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#36) 7 válasza CactuS (#33) üzenetére


7
addikt

'99b volt nekem is a favorit ICQ-kliens.

IRC-s IM kliens: Le merem fogadni, hogy bitlbee, en is azt hasznalom. Ha nem tudod, ki is jelentkezik be, akkor info azonosito. Ha az nem ad megfelelo informaciot (MSN-en kivul nem volt ilyen gondom semelyik protokollal sem), akkor meg /whois azonosito. Ezek kozul legalabb az egyik ki fogja dobni a juzer aktualis "egyeni" nevet, amibol mar kitalalhatod, kirol van szo. Ha meg kesobb is akarod tudni, hogy kivel is van dolgod, de azonosito alapjan nem tudod megjegyezni (pl. ICQ-azonositonal, ami csupa szamokbol all), akkor rename azonosito uj_nev

[ Szerkesztve ]

(#37) CactuS válasza 7 (#36) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az volt az. Mostanság már csak trillian, vagy néha néha sima msn :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39) 7 válasza Kalandor (#38) üzenetére


7
addikt

No, a Miranda es a Gaim eg es fold. A Mirandat tobbet kell butykolni, cserebe meghalalja, es talan a legtobb funkciot nyujto multiklienst kapod. A Gaim (egy ideje mar Pidgin) pedig joval kevesebb beallitasi lehetoseget nyujt, cserebe teljesen hasznalhato out-of-the-box.

(#40) CactuS válasza Kalandor (#38) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hm, szabad tudni, hogy hoztad össze ezt a minimalista-skint az msnhez?:D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#41) 7 válasza CactuS (#40) üzenetére


7
addikt

Az nem minimalista...

Ez minimalista, a jobb also sarokban. :D
A kliens Miranda, a tobbit meg megtudod a blogombol. :)

[ Szerkesztve ]

(#42) philoxenia válasza 7 (#41) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Fenét, Belőled is kettő van. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#43) 7 válasza philoxenia (#42) üzenetére


7
addikt

4.
Fenti 2 - IRC, GTalk
Also 2 - MSN, ICQ

(de a kep marha regi, mar Windowsom sincs, nemhogy Mirandam... pedig ezt a setupot imadtam)

[ Szerkesztve ]

(#44) CactuS válasza 7 (#41) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Érdekesnek tűnik, eltettem könyvjelzőbe, ha lesz időm rá,akkor rápróbálok (mind a blackboxra,mind a mirandara). Köszönöm :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45) moma


moma
őstag

az a furcsaság, hogy nem használsz adblockot :P

we all deserve a bit of luck.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.