Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tildy


tildy
nagyúr

Hatha valaki latta, elvileg 22:45 kornyeken volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2) huntermati


huntermati
tag

Én sajnos nem láttam élőben. :(

(#3) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Nekem ez b*szott be, úgyhogy szerintem nem meteor volt:DDD

(#4) xray100


xray100
csendes tag

Sztem meteor volt
én Fonyódon vagyok és 21:45 magasságában beszélgetés közben hangrobbanást hallottam,figyeltem,hogy repülő hangot hallok-e ,de semmi és szépen halkult a morajlás
-Gondolkoztam 1 darabig,hogy repülő lehetett-e,de azt hiszem nincs már pár éve katonai gyakorlat hangsebesség felett,főleg nem éjjel Balaton part közelében
nem is foglalkoztunk vele tovább...
-most meg olvasom,hogy meteor Somogyban:[link]

Köszi,hogy benéztél! --mobiltelefon és tabletszerviz--

(#5) Thunderzolee

Én sajnos nem láttam, de valóban megtörtént. :K

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) tildy


tildy
nagyúr

Mar az indexen is kinn.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) gege71.hu válasza tildy (#6) üzenetére


gege71.hu
addikt

Ezt én is láttam kutyasétáltatás közben Szentendréről aznap este. Azt gondoltam valami nagyobb műholddarab húzott ilyet, mert D-DNY-ra jó hosszú fénycsíkot húzott :)

(#8) xray100 válasza gege71.hu (#7) üzenetére


xray100
csendes tag

A hangrobbanás is különleges volt,pár évtizeddel ezelőtt szinte mindennapos volt a Migek korában,de az teljesen külömbözött ettől,ez szinte visszhangzott és volt hosszú lecsengése!Ha épp arra járt volna 1 repcsi és szembetalálja magát a darabjaival úgy 900km/h sebességnél+a meteoré még többszöröse,simán meglékelte volna,mint a Pitch Black-ben az űrhajót.(tudom ne nézzek ennyi filmet) :)

Köszi,hogy benéztél! --mobiltelefon és tabletszerviz--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.