Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [tildy:] Köszönet

Hozzászólások

(#1) Majstor


Majstor
senior tag

Fel a fejjel Tildy! + sok sikert a szerelemben és az Életben. :K

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#2) tildy válasza Majstor (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszönöm:)
Remélem így lesz:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) Bubu79


Bubu79
addikt

Kívánom, hogy úgy alakuljanak a dolgaid, ahogyan szeretnéd :)

Légy boldog és találd meg Önmagad :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4) ladybug


ladybug
őstag

Előre rendületlenül. ;)
Örülök, hogy megtaláltad a helyed, és hogy az önbizalmad kezd visszatérni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#5) tildy válasza ladybug (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

Ehhez kellett az, hogy ne legyek haragban senkivel. Önmagammal sem. És az útnak még nincs vége.
lehetnek még mélypontok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) Janoska26 válasza tildy (#5) üzenetére


Janoska26
addikt

Ha netán Pécsre tévednél, van egy szabad szobánk ;) Örülök hogy megoldódni látszanak a dolgaid, majd ezeket megpróbálom szavakba is önteni, remélem a számod a régi :U ;)

(#7) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ilyen helyzetbe még belegondolni is rossz. Egyszer csak szétváltatok és ennyi volt?
Azért remélhetőleg nem úgy jártál, mint a miskolci srác. Ügye azért pénzed van?

(#8) ladybug válasza tildy (#5) üzenetére


ladybug
őstag

Életünk végéig tart. Mélypontok mindenki életében vannak, mégha nem is látszanak. Az élet azért kihívás, hogy ezeket megoldjuk, és fel tudjunk állni minden helyzetből. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#9) tildy válasza juliabrilke (#7) üzenetére


tildy
nagyúr

De. Pontosan úgy . Csak én maradhattam volna az albiban, addig , míg nem találok új helyet ,de ezt nem akartam.
Teljesne KO voltam. hidegrázás, zsibbadás, minden. Azt hittem az agyam felfal egyszer.

Segítséget sem mertem úgy kérni, annyira nyilvánosan.
Cikinek tartottam, na.

Szerencsére van kis tartalékom.

Sőt lehet idővel törlöm ezt az írást is. Lehet meg sem kellett volna írnom...Nem illik az embernek kiteregetni a... Nem akarok senkinek sem rosszat, még neki sem. :B

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) ladybug válasza tildy (#9) üzenetére


ladybug
őstag

Szerintem hagyd, hogy lásd, miből jutottál ki. Semmi konkrétat nem írtál, semmi rosszat nem írtál róla. Meg talán, ha más is látja, aki hasonló cipőben van, ösztönzésként fog hatni. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#11) juliabrilke válasza tildy (#9) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szerintem ilyen esetben csak rosszabb lett volna, ha ott maradsz.

"Segítséget sem mertem úgy kérni, annyira nyilvánosan.
Cikinek tartottam, na."

Nem is tudom, ezt neked kell eldönteni. De ha egyedül is meg tudod oldani, akkor még jobb.
Mersze egy kis mentális megerősítés az, mai szerintem ilyenkor neked kellene.

Írást törölni? Nem szabad. :U

(#12) rarri


rarri
senior tag

Szerintem nagyon jó, hogy megírtad ezt. Így sokan érezhetik hogy nincsenek egyedül, erőt meríthetnek belőled. A dolgok időnként rosszra fordulnak. Van amikor nem látunk tisztán, csak akkor, amikor már megéltük a poklot, a veszteséget.És amikor úgy érezzük minden elveszett, és elengedjük a régi életünket, akkor születhet egy új , tisztább, boldogabb élet, mert már rendelkezünk a fájdalom adta bölcsességgel.
Tildy, nagyon szeretem benned hogy ilyen vagy, és látom, hogy az út amin jársz, az jó , és hogy a sok fájdalomból amit átélsz, egy nagyszerű dolog fog születni, egy bölcs, boldog ember.. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#13) tildy válasza rarri (#12) üzenetére


tildy
nagyúr

csak van még egy kis probléma, én ezt az embert még szeretem.Nem kicsit. Idővel lehet elmúlik...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14) Dany007


Dany007
veterán

Ejha. Ez nemsemmi. Azért grat, hogy ilyen jól bírtad. Legalábbis most az érződik.
Ideje lenne már felfelé íveltetni azt az "életgörbét" ; )
9,5 év után biztos nem lehet könnyű...Sőt... Én nem ismerlek titeket, de nehezen tudnám elhinni, hogy ez a 9,5 év csak így le is zárult. Sz.tem ennyi idő után nem megy olyan könnyen az elszakadás, csakhát kell egy kis "hatásszünet" amíg az ember megérzni a társa hiányát. Majd idővel elválik.
De mondjuk nem szabad búslakodni. A legjobb korban vagy! Komolyan! Még bőven van előtted 1 vagy 2 szerelem, ami akár a végleges is lehet. (meg azért a jó oldalát is kell nézni, elvégre annak is van jó oldala ha facér az ember ; ) )
Amúgy ha Veszprém fele járnál és hasonló gond van akkor megoldjuk ám valahogy! Ha egész szobát nem is tudnék adni, de valahogy biztos megoldanánk... ( milyen jó lenne együtt smoke-olnánk minden másnap :DD )
Aj, amúgy ez a tehetetlenség a legrosszabb :S Az ember segítene de sajnos nem mindenkinek van rá lehetősége :( Még szerencse, hogy volt néhánynak :)
Nem egyszerű az élet, de ha már eddig eljutottál fel ne add! :)

(#15) rarri válasza tildy (#13) üzenetére


rarri
senior tag

Megértem hogy nem tudod még lezárni a múltat. Sajnos át kell éni a szakítás minden fázisát, és te még az elején vagy ennek. Ez természetes. Együttérzek veled.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#16) Dany007 válasza rarri (#15) üzenetére


Dany007
veterán

Bizony nem egyszerű. Sz.tem egyik szerelemből úgy igazán csak egy másik visz ki...

(#17) Lenry válasza tildy (#13) üzenetére


Lenry
félisten

őőőő..... most lesz egy indiszkretén kérdésem: akkor miért döntöttetek úgy, hogy külön váltok? :F

kérdés visszavonva, válasz megtalálva... :U

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

nm.

nem voltál terhemre. befogdalak volna-e ha igen?! :P

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19) tildy válasza Dany007 (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Jól?
Alátszat igen gyakran csal.
Kifelé próbálom erősnek mutatni magam, de ...Voltak összeomlásaim , senkinek sem kívánom. Sírógörcs, kilátástalanságérzet. És lesznek is...
Pl. most sem vagyok túl jól...

Rengeteg mindentől félek .Nem tudom a magány jobb-e, vagy ha van valaki mellettem.
Ha egyedül vagyok, könnyen megtörténhet, hogy agyalok, és az nem jó. Ha valaki meg mellettem áll, akkor meg attól zakkanhatok meg , hogy még nincsenek elvarrva a szálak.

Viszont van egy dolog , ami ebből könnyen kiemelne, de arra még párat aludni kell.

Volt aki kérdezte, miért mentünk szét: Egyszerű a képlet, egyikünk már nem szerelmes, és nem akarjuk korlátozni semmiben sem egymást.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20) Tim82


Tim82
nagyúr

Tartsd meg a jó szokásodat, Tildy. Mármint a normális kajálásra gondolok. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#21) tildy válasza Tim82 (#20) üzenetére


tildy
nagyúr

Az megvan hála égnek :B Szegény télapónak és holdnak majdnem el kellett kapniuka teaház előtt :B

Nem jól van ez így... Nem tudom mi lenne a jó. Érzelmi dolgok megboríthatnak... A másik meg, hogy ... Sosem voltam még "egyedül" , 16 éves korom óta. Félek mindentől.Kudarcoktól, fájdalomtól, félek egyedül maradni önmagammal. Egyik pillanatban minden oké, másik pillanatban meg, jajj mi lesz, hogy lesz , jajajaj.

Elég csak egy reklámot látni ami boldog párt ábrázol, vagy elég csak kézenfogva andalgó szerelmeseket látni, és borulás van.

Ezen kell még túllennem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) Tim82 válasza tildy (#21) üzenetére


Tim82
nagyúr

nem lesz egyszerű dolog. saját tapasztalat. :U

de menni fog. erős vagy és bízunk benned. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#23) 7


7
addikt

:)

Egyrészt ne nekem köszönd, hanem a családomnak és Áginak, másrészt meg az a legnagyobb köszönet, ha minél hamarabb összeszeded magad. Úgyhogy hajrá! Ja, és egyél rendesen! :K

Ui.: Meglepődtem rajta ugyan, de tényleg kényelmesen aludtam kinn, a radiátor mellett. Igaz, hogy nem fűtött, csak reggel, de nem volt gázos. :P

[ Szerkesztve ]

(#24) Dany007 válasza tildy (#19) üzenetére


Dany007
veterán

Hát igen, nemsok minden jön le így. Bár ha már ezt így leírtad, akkor talán az egy pozitívabb időszak volt.
Az biztos, hogy nem könnyű a helyzet. De hidd el javulni fog, csak idő kell hozzá. És amíg el nem telik az az idő addíg nagyon rossz :(
Nem muszáj egyedül lenned ha nem akarsz. Ezért vannak a barátok a haverok és PH! is =) Egy kattintás és ittvannak a haverok : ) Jó persze ez nem ugyan az mint élőben, de legalább kikapcsolható! :)

(#25) Wolverine válasza tildy (#9) üzenetére


Wolverine
félisten

Segítséget sem mertem úgy kérni, annyira nyilvánosan.
Cikinek tartottam, na.

Ehh, hol és kitől is kérhettél volna segítséget, ha nem olyanoktól, akik kedvelnek? ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) tildy válasza Wolverine (#25) üzenetére


tildy
nagyúr

Végülis itt kértem segítséget, off topikban ... De óvatosan. Tudod, egyrészt ez egy "kellemetlen" szituáció, másrészt viszont szeretem önmagam megoldani a dolgaim..

Szégyeltem volna , ha túl nyilvánosan kell segítséget kérnem...Nekem, aki mindig olyan erősnek mutatom magam...

azt vettem még észre, hogy... Nem emlékszem néhány dologra.. Amik így az elmúlt két hétben történtek, legalábbis ígéreteimre nem nagyon.... Ez nem jó. Meg nem tudom mit hova raktam el, szanaszét van néha a fejem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27) Dany007 válasza tildy (#26) üzenetére


Dany007
veterán

hajajj ha tudnád nekem miket ígértél ;)

Amúgy sz.tem még kell pár hét örlődés amíg valami javulást tapasztalsz.
De sz.tem ne zárkózz el, próbálj ismerkedni kapcsolatokat teremteni.
Tudom h a legkisebb gondod is nagyobb ennél. De ha egyedül maradsz akkor az rosszbb.
Sok haver sokféle tanácsot tud adni. Statisztikailag csak lesz köztük egy használható :)
Sz.tem érdemesebb kibeszélni a dolgokat, mint elfolytani. Persze nem feltélenül online gondolom, mert ugye amit nem akarsz azt ne teregesd ki.

(#28) tildy válasza Dany007 (#27) üzenetére


tildy
nagyúr

Miket?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29) bajuszati válasza tildy (#26) üzenetére


bajuszati
tag

"másrészt viszont szeretem önmagam megoldani a dolgaim.."

nem vagy vele egyedül......én is gyakran utasítom el még a családom segítségét is...habár néha inkább elfogadom nehogy megbántsam őket

(#30) kavicssli


kavicssli
addikt

tildy Debrecenbe tudok szállást szerezni... Tudom tudom az messze van de hátha!Fullos kecó nagyon ...az anyagiak..ha kiváncsi vagy PÜ! :U de megfogsz lepődni!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#31) tildy válasza kavicssli (#30) üzenetére


tildy
nagyúr

Kavicsli: köszönöma felajánlást, de a munka budapestre köt , és szeretem is csinálni. Ideiglenesen megoldottam májusig a szállást,a hónap második felében meg szerintem albi után dogok keresgélni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32) Dany007 válasza tildy (#28) üzenetére


Dany007
veterán

omg! Just kiddin'

Lehet, hogy tényleg rádférne egy alapos pihi, meg megnyugvás.
Sz.tem csak azon idegeskedj amin muszáj. Vedd sorra mik a megoldott dolgok, és mik nem. És ami nem megoldott még, arra ki kéne találni mi lesz a megoldás. És ha már megvan, akkor majd ráérsz akkor stresszelni azon amikor eljön az ideje.
Jó, tom nem olyan egyszerű...
De ha mindenen agyalsz non-stop akkor tényleg k.o. leszel... =/
Remélem helyrejössz! Mi veled vagyunk ! :)

(#33) tildy


tildy
nagyúr

Közeledik május. Elvileg csak április végéig kaptam helyet, május bizonytalan volt. Most úgy néz ki megoldódott:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34) 7 válasza tildy (#33) üzenetére


7
addikt

Helyes... látod, mondtuk mi teánál, hogy nem kell aggódni... :P

(#35) tildy válasza 7 (#34) üzenetére


tildy
nagyúr

Azért volt para, hogy megint kvázi "hajléktalan" leszek, májustól. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36) anaqer


anaqer
veterán

jo eg tudja - en regtol fogva bekepzelt hulyekislanynak tartottalak/tartalak, de azert ez fenemod kemeny utes lehetett. le a kalappal, hogy meg *itt* vagy (ezt vedd, ahogy tetszik).

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#37) lipi67 válasza tildy (#35) üzenetére


lipi67
veterán

Valahogy mostanába nyugodtabbnak tünsz! ;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#38) tildy válasza anaqer (#36) üzenetére


tildy
nagyúr

A látszat néha csal. És lehet , amit mutatok kifele, az csak kompenzálása bizonyos dolgoknak . Lehet.
Talán idővel ...Változom....Lehet ez kellett hozzá...

Lipi: Valaki mondta, hogy próbáljak már kicsit más szemmel nézni a dolgokra. Hát legyen már bennem tartás, nézzem már meg mit csinálok. Érdemes magam tönkretenni, emiatt?

És ez volt az a pillanat, mikor azt mondtam , oké abbahagyom a hisztit, és felállok, és elindulok utamon .Nem kellek neki? Minek kepesszek akkor?! Minek alázzam meg önmagam? Minek kínozzam önmagam? Felesleges.
És igen, kicsit nyugisabb vagyok:) Vagy sokkal? Fene tudja. De a mélypontok , mintha elmúltak volna, már nem fáj , hogy így alakult, talán sikerült megfelelő helyre raknom szívemben ezt az embert. 10 év. Életem 1/3át töltöttem vele. Voltak benne csodálatos dolgok, nem tagadom, de ha már így alakult... Nem tekinthetek hátra, előre kell menni. Ez ad erőt ;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39) lipi67 válasza tildy (#38) üzenetére


lipi67
veterán

Nem tom ki volt,de jól tette,hogy gagyába rázott :K .Ha a kacsa nem tud úszni,a vízben van a hiba.Legyél Te a kacsa(liba:) ).A vizre meg "Se rá fütty"!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#40) lipi67 válasza anaqer (#36) üzenetére


lipi67
veterán

Gratula!Zseni vagy! :R Szuper időérzkre vall ez a fantasztikus,tartalmas,öszínte véleménnyílvánitásod.Hisz semmit se mondtál, lényegében csak annyit ,hogy egy kis hülye(nem ám kishülye :B )liba,de most olyat szívott,hogy nem is érted ,miért nem lőtte főbe magát...Egy lelkisegélyszolgálat aranykoszorús tagja lehetnél(Ezt értsd ahogy akarod :K )Szép napot!

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#41) tildy válasza lipi67 (#40) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintme totál félreérted , amit anaqer mond :U
És szerintem nem csak ő vélekedett/vélekedik így rólam, amihez tegyük hozzá, azért én is odatettem valamit, hogy ez a kép jött le rólam ;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42) lipi67 válasza tildy (#41) üzenetére


lipi67
veterán

Terézanya..Ne morogj velem :K Kben semmi bajom senkivel(csak Veled,de azt amúgy is tudod)de 1 szó bántott, a jelen idő.Kben meg van keze,majd Ő szól ha vmi sértő volt.Neked meg szád,majd megbeszéljük.Lényeg:Jól vagy,van benned élet,ez a lényeg.46!!!! :C :C :C

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#43) tildy válasza lipi67 (#42) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem. A lényeg: 42. Ez az élet értelme , nem? :DDD :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44) lipi67 válasza tildy (#43) üzenetére


lipi67
veterán

Micsoda jelek! :Y Hurrá! :D Ez az "jányom",hajrá!!! :C

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#45) lipi67 válasza tildy (#43) üzenetére


lipi67
veterán

34,5 az,ha nem alszol be!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#46) tildy válasza lipi67 (#44) üzenetére


tildy
nagyúr

Az nehezen lehetnék, legalábbis ha a nickedből indulok ki , akkor 12 évesen már... :P Kicsit fiatalon lett volna az ;]
-----------------------------------------------------------------------------
Friss hírek: ez a hónap még tuti koli, lehet a következő is , aztán keresek valami albit.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47) lipi67 válasza tildy (#46) üzenetére


lipi67
veterán

"Az nehezen lehetnék, legalábbis ha a nickedből indulok ki"-Indulj ki másból,van választékod :D Az anyám se lehetsz..-segítek,ne számolj sokat -:C A friss híreid meg..,mondok frissebbet :K Viszont!!!Majdnem megörültem,mert az "albit"-ot Abitnak olvastam :B ;) Aludd ki magad,Bogi este ráér! :C :C :C

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#48) tildy válasza lipi67 (#47) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát ha anyád nem, lányod nem, akkor csak egy dologra tudok gondolni.. :U
Bogit puszilom, add át neki ;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49) lipi67 válasza tildy (#48) üzenetére


lipi67
veterán

Ő is!Most mondta,itt skubizik.Nagyon 1formák vagytok.. :KGyere,s add át neki.. :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#50) lipi67 válasza lipi67 (#49) üzenetére


lipi67
veterán

sajnálom......

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [tildy:] Köszönet
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.