Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rudi


rudi
nagyúr

Pénz-pénz-pánz, afölött meg esetleg hatalom-hatalom-hatalom. Nehogyaszidd, hogy itt valami érted van! Az a pár eset, amikor úgy tűnik, csak véletlen egybeesés.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#2) zsoltee10 válasza rudi (#1) üzenetére


zsoltee10
addikt

véletlenül a te érdeked egyezik valaki máséval...néha előfordul. :D

[ Szerkesztve ]

(#3) tildy válasza zsoltee10 (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Ja, valami ilyesmi.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) Xantomas


Xantomas
őstag

Az eddig olvasott postjaid alapján pont rólad tudtam legkevésbé elképzelni, hogy Puzsérék rádióban való médiaszereplésének eltörlését siratni fogod.
Sajnos ez ilyen, az állatok se ürítenek oda, ahonnan a táplálékukat kapják, de esetükben, a Caffera már nem ők könyörögték be magukat, hanem pont őket hívták oda, mert úgy érezték hogy a Caffe barátkozós stílusába belefér Puzsérék anyázása. Tévedtek, a rádió kanyéradójának nem tetszett, Puzsérék repültek. Ennyi.

Felesleges írnom erről, mert pont minap reggel suliba menet Tilioson a Sas leszálltat hallgatva, épp egy műsort szenteltek a Szélsőközépnek, és pár percet egy interjúnak, ahol pontosan azt fejtették ki, ami nekem is vélményem az egészről. [link]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.