Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) talmida


talmida
Közösségépítő

;) Szavak nélkül :R

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#2) biker


biker
nagyúr

Akkor: tildy, gyere ki! :C

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) truba


truba
tag

Hajrá :C

(#4) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Akkor lesz egyéni rangod? :U

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#5) Dany007 válasza Cucuska2 (#4) üzenetére


Dany007
veterán

jaja, ő lesz a PH! Házisárkány! ;]
(j/k)

(#6) BITBOYS válasza Dany007 (#5) üzenetére


BITBOYS
addikt

De kedves vagy :U

Mivel fejlesztő, Admin rang járna naki.

mod: neki

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7) Szten Márs válasza BITBOYS (#6) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Létezik itt a PH!-n admin rang? Ez nekem új ;] :DDDD

[ Szerkesztve ]

(#8) tildy válasza BITBOYS (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Héhé .Csak annyit mondtam csinálgatom, amit feladtak !
1.nem én döntök
2. egyelőre "játéknak fogom fel"
3. nem örülök, hogy már ezen filóztok.

Mindent a maga idejében.
Nekem ez csak móka és tanulás volt. Életemben nem használtam korábban postgrest.
Más: a másik munkával mi legyen? Inkább ebben segítsetek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) Kickass válasza tildy (#8) üzenetére


Kickass
őstag

1300 font az nem olyan rossz kezdetnek nem? meg legalább lenne valami..

heti kettővel kellene kapcsolatot felvenni vagy heti 2-vel kellene valami deal-t elérni? ha csak kapcsolatot kell felvenni velük az egyáltalán nem vészes...

(#10) tildy válasza Kickass (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

nettó 1080.
Amúgy szerintem dealelni is kell. Legalábbis félek ettől, mert nagyon olyan ember volt, aki 2 órát végigbeszélt arról, hogy milyen kis cégek honnan indultak, meg jutalékos rendszerben megy a lakáseladás, kaidás, blabla...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) Kickass válasza tildy (#10) üzenetére


Kickass
őstag

én azt mondanám próba szerecsen

mondjuk ez a marketing szöveg a világ leggusztustalanabb dolga, de nem tűnik vészesnek, ez még pont az a kategória amikor kapcsolatépitésre is jó lehet ez a sales vonal, legfeljebb nem jön be, közbe meg utána is lehet keresgélni

(#12) Thunderzolee

Na tildy, Te is jókor mentél ki.. :U Még a végén kideül, h pont egy ilyen típusú embert keresnek itt a PH-n is, mint Te vagy. Ráadásul lány is vagy.. Bár ennek már így Esi után nincs jelentősége. :D

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13) tildy válasza Thunderzolee (#12) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát jah ..Sóhaj.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14) tildy válasza tildy (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Triggerbe beletört a bicskám... Sóhaj.
1- Életemben először látok postgresqlt.
2. életemben nem írtam még triggert....

vicces: bingó ! Honnét tudod?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) vicces


vicces
addikt

nem vagy te mérleg véletlenül?? :)

:)

(#16) vicces válasza tildy (#14) üzenetére


vicces
addikt

aki csak igy bejelenti a világnak, hogy úgymond rájött, hogy szereti, sőt egyenesen imádja a kihivásokat, az szerintem csak egy mérleg lehet. pontosan én sem tudom, ez olyan megérzés most nálam.
azt tanácsolom neked, hogy amivel szembekerülsz az életben mostanában, semmitől ne ilyedj meg. menyj neki, és meglátod, hogy megvalósulnak a régóta dédelgetett álmaid.

buék! :K

[ Szerkesztve ]

:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.