Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cycus


Cycus
újonc

Szia Tildy!

Szerintem nagyon szerencsés leszel, ha alig 2 hónapos kinttartózkodás után kapsz egy szakmádba vágó munkát, úgyhogy véleményem szerint mindenképp vállald el, még ha recepciós is leszel, akkor is. Ha nagyon nem tetszik, majd továbbállsz, de legalább lesz egy kinti referenciád, tanulod a nyelvet, és gondolom, hogy ott legalább a minimálbért kifzetik.

Nagyon drukkolok, sok sikert! :)

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Hát, erre most így, én is azt mondom, hogy megértem... =/
Amúgy szerezd vissza a laptopodat mert alig olvasható! ;]

(#3) biker


biker
nagyúr

(elrontotta a lakhelyem nevet, mondtam semmi gond, masodik leghosszabb nevu magyar telepules...)

tippelhetek? jászárokszállás?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4) #53246592 válasza biker (#3) üzenetére


#53246592
törölt tag

az max. harmadik lehetne, legalabbis hirtelen legalabb 2 hosszabb nevu eszembe jut: Egyházasdengeleg, Rásonysápberencs :)

(#5) tildy válasza biker (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

Biker, az csak 15.
A leghosszabb nevu Jaszfelsoszentgyorgy, 20 betuvel. A mienk egyel kevesebb, innen mar kitalalhato.

Cycus : elvallalom, csak nem tetszik ez, hogy:
-interjukrol 1 orat kesik
-kitalal olyanokat amit eredetileg nem mondott, pl. rogton frontba allitani engem szvsz necces
-emelett persze lepdel lefele berben
-es persze elvarja, hogy iszonyatjo weboldalt krealjak neki amellett , hogy recepcios is vagyok

Bar azt vettem eszre , a "fustosek" itt sokszor ilyenek...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) Lenry válasza tildy (#5) üzenetére


Lenry
félisten

Jászalsószentgyörgy?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) tildy válasza Lenry (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Ja. Szerencsere ekezetek nelkul irtam le neki , amirol felvitte a papirra:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) Cycus válasza tildy (#5) üzenetére


Cycus
újonc

Persze, elhiszem, hogy tenyérbemászó lehet a fickó, bár nekem sajnos itthon is van ilyen tapasztalatom az interjúkról.

Gondolom, látja, hogy ez lenne az első kinti melóhelyed, és úgyis elvállalod.

Vállald el, aztán majd bizonyítasz, hogy milyen felkészült és talpraesett vagy! :)

(#9) tildy válasza Cycus (#8) üzenetére


tildy
nagyúr

From Monday to Friday, from 10am to 5pm :)
It sounds good:)
Termeszetesen ma sem volt ott 12kor, akkora beszeltuk meg az interjut , 1 orat vartam ra, majd eljottem ,de felhivott, hetfon kezdek. :)
Vegre irodai munka.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) truba válasza tildy (#9) üzenetére


truba
tag

Azért kezeld fenntartásokkal ezt a melót, döcögősen indult--> benne van a lehetőségek között az átverés is. Én szorítok neked, innen a távolból :K

(#11) Cycus válasza tildy (#9) üzenetére


Cycus
újonc

Ez nagyon jó hír, gratulálok! :C
Pénzben hogy sikerült megállapodni, ha nem vagyok indiszkrét? Ha min.bér fölött, akkor már nagyon jól állsz első kinti munkahelyként. :R

Várjuk a beszámolókat a tapasztalatokról! :K

Egyébként én meg b.szögi vagyok eredetileg...:)

(#12) tildy válasza truba (#10) üzenetére


tildy
nagyúr

Benne van. De ha nem fizetnek ki, akkor biza benne van a feljelentes is, es akkor nem en szivok nagyobbat:)
Egyebkent eleinte 16,4 ezer font per ev, ha heti ket agencyt intezek.
havi 900-1000 korul van, de nem akarok itt leragadni, de kezdetnek , es brit referencianak jo lesz.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) DeFranco válasza tildy (#9) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Gratulálok én is... kemény kenyér kint lenni (az elején), szurkolunk. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) talmida


talmida
Közösségépítő

Gratulálok az új munkádhoz és sok sikert kívánok!! :C

...és, hogy kicsit a fô témánál is maradjunk, nálunk most tényleg borzalmasan hideg, extreme az idôjárás. :Y

Ma éjjel mímusz 4C fok lesz Pensacolában! Ez itt nagyon hideg. Nappal persze plusz lesz, de a citrusféléknek az a pár óra is betesz. :U Vagyis a citrusfélék gyümölcseinek... Le is szedtük a mandarint, narancsot, ..mindent, amit tudtunk. Citromot fönt hagytuk, ...meg a grapefruitot is..Ami meg, fönt marad a fán, az olyan lesz, mint a kocsonya. :( Global cooling ezerrel. :(

Mellesleg most én is egy olyan géprôl írok, ahol nincs beállítva a magyar billentyûzet, vagyis csak kódokkal pötyögök. :B

Már fejbôl tudom. :DDD ..nem olyan nagy ördöngôsség. :B

Á= Alt + 0193
á= Alt + 160

É= Alt + 144
é= Alt + 130

Í= Alt + 0205
í= Alt + 161

Ó= Alt + 0211
ó= Alt + 162

Ú= Alt + 0218
ú= Alt + 163

Ö= Alt + 153
ö= Alt + 148

Ő= Alt + 0213
ő= Alt + 0245 vagy 147

Ü= Alt + 154
ü= Alt + 129

Ű= Alt + 0219
ű= Alt + 150

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#15) tildy válasza talmida (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyszerubb ekezet nelkul irni :D Istenem azok a regi szep irces idok:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) #53246592


#53246592
törölt tag

Rossz lehet amikor ilyen extrem az idöjaras mindenfele. Itt szerencsere teljesen normalis -20 fok van napok ota ;]

Tildy: gratula a munkahoz, remelem bejön!

(#17) Ivan15 válasza tildy (#12) üzenetére


Ivan15
senior tag

ez egy valóban jó hir!

Egyébként két románt ismertem itt és mindkettő miután megtudta, hogy magyar vagyok gáz lett: az egyik hátbatámadott, a másik meg sz--á akart hajtani, kifejezetten engem, de onnan eljöttem már. Semmi bajom sincs velük továbbra sem -mert 2ből nem lehet általánositani, de ezután azért jobban odafigyelek rájuk. Az egyik pl. kapásból kijelentette az első nap, hogy nem fog velem magyarul beszélni :Y ...! Mondom neki szintén németül, miért beszélne velem magyarul, amikor sosem élt Mo-n? Erre nézett egyet- :U beszéljen velem azon a nyelven amelyik országban vagyunk.
Azért az sem semmi, hogy a tusoló és a wc pucoló rongyokkal töröltetik a poharakat is -

[ Szerkesztve ]

(#18) a_tesz válasza #53246592 (#16) üzenetére


a_tesz
Korrektor

:D Epic WIN!

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.