Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Grat! :R [gj] xD

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

1 éve vagytok kint?
omg, pár hónapnak gondoltam.

Grat! :R

(#3) tildy válasza D1Rect (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, ma egy éve. Pont az 1éves évfordulóra vettem anno a jegyet:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) Psychonaut válasza D1Rect (#2) üzenetére


Psychonaut
addikt

Amúgy én is pont ezt akartam írni. Ilyen gyorsan elment egy év?
De gratulálok, mert megtaláltad a számításodat, munkában, párkapcsolatban egyaránt. És ez sok embernek hiánycikk, úgyhogy becsüld meg.
Sok sikert a továbbiakhoz is!

(#5) MiNiM


MiNiM
tag

gratulálok:B nekem ma van a születésnapom, és ma békültünk ki a kedvesemmel 1hónap szünet után.:R

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#6) tildy válasza MiNiM (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Boldog szülinapot akkor neked, és mindenkinek , aki ma ünnepli.Hopp nem Zsombor névnap van? Nekik is boldog névnapot!

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) nem_tom


nem_tom
őstag

Grat és további sok boldogságot! :C

(#8) madstunt


madstunt
addikt

nahát én is rácsodálkoztam hogy milyen távoli már a búcsúzó bejegyzésed/bejegyzésetek
annak meg örülök hogy ti ilyen jól megtaláltátok élet és párkapcsolat terén is a számításotok :)
PH! táborba meg jövőre is gyertek :)

(#9) aXXon


aXXon
senior tag

Én is gratulálok nektek és sajnálom, hogy idén elmaradt a közös buli. További sok sikert nektek odakünn :))

szerk: na jó, de hol van a Stonehenge???? ;]

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#10) tildy válasza aXXon (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkora nagy arcok vagyunk, hogy az már nem fért bele a képbe:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) talmida


talmida
Közösségépítő

Épp a napokban gondoltam rátok, hogy kb egy éve mehettetek ki. És tényleg. :D

Gratulálok én is a sikereitekhez!! :R:C;)

IN GOD WE TRUST!

(#12) tildy válasza talmida (#11) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszönjük :D
Pár éven belül amúgy átnézünk az USÁ-ba is, csak úgy turistáskodás szintjén:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) Dany007


Dany007
veterán

Hogy eltelt az az egy év :D Még emlékszem, mintha tegnap lett volna mikor még csak terveztétek. Aztán hogy összejött minden! :R
Gyorsan telik az idő :s

(#14) Mawyx válasza tildy (#10) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ehh :D

Hogy repül az idő, grat nektek :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#15) tildy válasza Mawyx (#14) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne tudd meg mekkora mákod volt, hogy jókor jöttél. Elvitték a 2. franciaágyunkat:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) Mawyx válasza tildy (#15) üzenetére


Mawyx
senior tag

Miért vitték el? A tulaj vett egy másik kérót és kellett bele a bútor? Úgy elég üres lehet az a nagy szoba.
Szárítógép működik már?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#17) tildy válasza Mawyx (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

Council szólt, hogy nem lehet két franciágy a szobában- valami törvény miatt....
A szárítógép javíthatlan:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18) Mawyx válasza tildy (#17) üzenetére


Mawyx
senior tag

Hát ezek dilisek :(((

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.